Veď prave, tiež mám účet aj v dolároch a meniť 2x sa mi to nechce, zbytočne stratis na kurze. Pozeral som na GDAX a ak píšeš, pre vašu krajinu nedostupné. Príde mi to trochu od veci
07.01.2018 - 23:51:26
00
Chcel by som sa spýtať keď pri obchodovaní na GDAX-E, ako je to lepšie ? chápem že cez market sa neplatí poplatok, z tohto hľadiska limit ale keď chcem napríklad za danú cenu rýchlo predať je možné že ak pôjdem cez limit tak mi to nikto nekúpi a cena spadne však ? ako sa to robí, som len začiatočník. Ďakujem.
08.01.2018 - 13:25:59
00
ELECTRUM

Zranitelnost bola najdena v penazenke, ktora potencialne umoznuje nahodnym webovym strankam ukradnut vasu penazenku prostrednictvom jazyka JavaScript. Tato chyba pravdepodobne ovplyvnuje aj ine derivaty Electrum a Electron Cash. Ak nepouzivate Electrum alebo derivat, potom nie ste ovplyvneni a mozete to ignorovat.

Kroky akcie:

1. Ak pouzivate Electrum, vypnite ho vpravo dole
2. Upgradujte na verziu 3.0.5(nezabudnite overit podpis PGP).

Nemusite sa nevyhnutne ponahlat na upgrade. V takychto pripadoch moze byt opatrne chvilu pockat, aby sme sa uistili, ze vsetko je vyriesene. Dolezite je nepouzivats tare verzie. Ak mate staru verziu, ktora sa niekde nepouziva, je to neskodne, pokial nezabudnete aktualizovat ju skor, nez ju opat pouzijete neskor.

Ak ste v lubovolnom case v minulosti:

- Elektrum nebol otvoreny bez nastavenia pristupovej frazy penazenky; a
- Ak bola webova stranka otvorena

Potom je mozne, ze vasa penazenka je uz ohrozena. Obzvlast paranoidni ludia mozu chciet poslat vsetku BTC do svojej starsej penazenky Electrum k novo generovanej penazenke Electrum. (Aj ked pravdepodobne ma niekto vasu penazenku, potom by uz ukradli vsetky BTC v nom ...)

Vyvojar spolocnosti Electrum (ThomasV na fore, ecdsa on github) bude pravdepodobne v blizkej buducnosti uverejnovat podrobnejsie informacie a pokyny.

Aktualizacia 1 : Ak ste nemali nastavene ziadne heslo penazenky, kradez je trivialna. Ak ste mali trochu slusne heslo pre penazenku, zda sa, ze utocnik by mohol z vasej penazenky ziskat iba informacie o adrese / transakcii a zmenit vase nastavenia Electrum, z ktorych sa mi zda, ze maju vysoku sancu na vyuzitie dalej. Takze ak ste mali nastavene heslo pre penazenku, mozete znizit paniku niekolkymi zarezmi, ale stale by ste to mali brat velmi vazne.

Aktualizacia 2 : Verzia 3.0.5 bola prave uvolnena, co dalej chrani komponent elektrarne, ktory bol predtym zranitelny.Nie je zasadne potrebne upgradovat z verzie 3.0.4 na verziu 3.0.5, aj ked upgrade by bol dobry napad.Tiez som pocul, ze niektori ludia hovoria, ze su ovplyvnene iba verzie 3.0.0-3.0.3, ale je to uplne zle; vsetky z verzie 2.6 az 3.0.3 su ohrozene.

Aktualizacia 3 : Rozhodne by ste mali upgradovat z 3.0.4 na 3.0.5, pretoze 3.0.4 moze byt stale zranitelny voci niektorym utokom.
08.01.2018 - 16:12:54
00
Nazdar chalani,

kolko dni trva prevod z mojej banky (TTB) na ucet na Krakene?

Dakujem :)
08.01.2018 - 18:32:45
00
Aké máte skúsenosti s to burzou Kraken? Lebo v jednom článku som čítal, že radšej sa jej vyhnúť, neviem teda čo za problém tam bol.Tak informatívne, či nemáte nejaké negatívne skúsenosti
08.01.2018 - 19:08:48
00
Keomatepo
https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/201648163-How-long-do-deposits-take-


imro1
Cca pred 3 mesiacmi som tam posielal peniaze cez SEPA. Do 3 dni som ich mal k dispozicii na pouzitie? Nespominam si presne ako dlho to trvalo, ale bolo to okolo 3 dni. Nakup/predaj cez burzu v pohode. Posielanie do penazenky detto. Asi mesiac dozadu , tym, ze bol zvyseny zaujem o obchodovanie s kryptomenami, dost casto vypadaval. V decembri mali robit upgrade....teraz ho preklikavam a je trochu spomaleny, ale nepada. Ved vyskusaj. Tak ci tak sa raz budes musiet zaregistrovat na viacero burz, lebo nie vsade maju vsetky kryptomeny :).

feap
Ak chces rychlo predat, tak ponukni kryptomeny, ktore chces predat za cenu o nieco nizsiu ako je aktualna, alebo zvol market, cize aktualnu. Ani sa nenazdas a predal si :).
08.01.2018 - 20:31:46
01
zomierajuci Kodak oznamil stvorenie vlastnej kryptomeny, skoda, ze som nenastupil |-)

https://finance.yahoo.com/quote/KODK?p=KODK
09.01.2018 - 20:24:19
00
imro1, McLovin teraz som náhodou vliezol do nastavení coinbase-u a ve"d tam máte na výber v akej mene chcete obchodovať... tj. viete si nastaviť priamo dolár :) aj keď áno defaultne vám to hodí menu vašej krajiny :)
09.01.2018 - 21:16:13
00
misopetrovic Oni chcu vlozit dolare na Coinbase. Nastavenie, ktore spominas, zmeni len konverzne meny do ktorej sa preratavaju kryptomeny. Penazenku budu mat stale len v EUR.

Prílohy:

coinbase-pref-local_currency.png
coinbase-pref-local_currency.png 163.58 KiB thumb_up1thumb_down

09.01.2018 - 21:24:53
00
tak toto ma teda sklamalo :( čakal som že by to malo zmeniť všetko :/ tak potom prepáčte....to je dosť od veci tlačítko...
09.01.2018 - 21:35:35
00
Hosť napísal:
imro1, McLovin teraz som náhodou vliezol do nastavení coinbase-u a ve"d tam máte na výber v akej mene chcete obchodovať... tj. viete si nastaviť priamo dolár :) aj keď áno defaultne vám to hodí menu vašej krajiny :)

Mišo si Maďar, alebo nevieš čítať? Prepáč, ale slušne to už napísať neviem. Bolo to tu už vysvetlené a neviem čo na tom nechápeš. Prečítaj si ešte raz tie príspevky, na 2. X to snáď pochopíš 😀
09.01.2018 - 21:38:10
01
:lol:
09.01.2018 - 21:49:28
00
Ripple ma "reklamu" na Alze

Prílohy:

alza-ripple.PNG
alza-ripple.PNG 629.21 KiB thumb_up1thumb_down

09.01.2018 - 22:46:19
00
A v ideálnom čase keď pekné padá :D , som mal šťastie, že som ho už predal, vyzerá to že ešte asi dosť padne. Ja by som už doňho nešiel :) ale niečo mi zarobil-na kávu :lol:
09.01.2018 - 23:17:34
01
imro1 napísal:
Mišo si Maďar, alebo nevieš čítať? Prepáč, ale slušne to už napísať neviem. Bolo to tu už vysvetlené a neviem čo na tom nechápeš. Prečítaj si ešte raz tie príspevky, na 2. X to snáď pochopíš 😀


3 minúty po tom ako som napísal vysvetlenie omylu si musíš rýpnuť však?

som myslel že si si kolónku zmeny meny v menu nevšimol....a preto som to sem postol (to sa v žiadnom príspevku totiž nespomínalo... ) ale teda netušil som že to mení len menu v grafoch a nie aj pri nákupoch...

tiež som v správnom čase ripple predal.. dnes celkom zaryžovalo verge :) dokonca lepšie ako ripple predtým :)
09.01.2018 - 23:20:19
00
keyboard_arrow_up