Všetci boli spokojný že odparali JA, a tým Tour skoncila
27.07.2019 - 16:37:44
02
Ešte by bolo pekne keby dal Peto víťazstvo v Paríži ... aj to raz musí byt tak prečo nie teraz? :-)
27.07.2019 - 16:38:37
01
Mal zabojovať o bodkovaný dres ten Bernal, aby ho už konečne naozaj obliekol najlepsi vrchar. Tri sekundy chýbali.
27.07.2019 - 16:39:40
01
Skvele predstavenie? Mozno tak Nibaliho. Ten Landa sa oco pokusal pol km pred cielom? Totalna nuda, moc pozornosti som postupne tomu nevenoval, ale nepostrehol som ziadnu vaznejsiu snahu od niekoho z prvej 5 aby nieco spravili s poradim, zmiereny s tym ako to je...
27.07.2019 - 16:40:32
01
Vitaz TDF bez vitazstva v etape. Take zvlastne :-)
27.07.2019 - 16:42:50
00
No jo, o tu jeho etapu ho obralo pocasie :P
27.07.2019 - 16:45:40
03
Jaiub napísal:
Skvele predstavenie? Mozno tak Nibaliho. Ten Landa sa oco pokusal pol km pred cielom? Totalna nuda, moc pozornosti som postupne tomu nevenoval, ale nepostrehol som ziadnu vaznejsiu snahu od niekoho z prvej 5 aby nieco spravili s poradim, zmiereny s tym ako to je...


Ale čo sa dalo s tým robiť? Tempo bolo vysoké. Ťažko z toho nastupovať a etapa bola krátka. Tie dva kopce mohli toho spraviť ešte dosť - tá jednotka bola celkom prudká a aj dvojka by niečo zredukovala. Určite by tam zostalo už len zopár ľudí. Ale Bernal by to udržal. Aj keď sme v rovine "keby", včera to mohlo byť po tom zjazde a v tom kratšom kopci zaujímavé + v kombinácii s dnešnou etapou...

Ale Vinco super...
27.07.2019 - 16:47:12
00
Vyhral najväčší sedlák z Kolumbie žijúci v najväčšej nadmorskej výške. Ne kava. By si pred štyroma dnami povedal že Ineos bude mat v Paríži na pódiu súčet umistnení dvoch pretekárov 3. Ja ne. Vidíš kava. Aké sedlákoviny píšeš. Som zvedavý kolko palcov nadol za sedlákoviny teraz dostaneš. No chlapci. Podme další. Nech kavu prejde chut pohrdat sedlákmi z Kolumbie, ..
27.07.2019 - 16:49:31
00
Hazard Ved prave ze jeden kopec. Keby takto isli a cakali ich dalsie dva-tri, alebo dalsie tazke etapy, na ktore by sa nechceli odpalit, tak ok, nech si udrzuju kontakt. Ale prave ze posledna etapa, navyse kratka, len jeden kopec... Cakal by som ze pojdu nadejni adepti na celk poradie do toho naplno, aj ked bolo tempo urcite vysoke, ale proste nech to stoji co to stoji. Do Pariza by sa zajtra uz dosmotkali...
Tolko aspon moj nazor no :?:
27.07.2019 - 17:05:06
00
Jaiub napísal:
Skvele predstavenie? Mozno tak Nibaliho. Ten Landa sa oco pokusal pol km pred cielom? Totalna nuda, moc pozornosti som postupne tomu nevenoval, ale nepostrehol som ziadnu vaznejsiu snahu od niekoho z prvej 5 aby nieco spravili s poradim, zmiereny s tym ako to je...


Máš asi horší postreh. Všetci šli na hrane. Slovo ,,snaha,, tu nie je na mieste. Možno galeje alebo tak nejak. Skús si to. Zabudneš na pojem ,,nuda,,.
27.07.2019 - 17:20:39
00
dan21 napísal:
Vitaz TDF bez vitazstva v etape. Take zvlastne :-)


to isté pred pár rokmi slovenský hrdina so zeleným dresom. :) súčet víťaza tdf je najnižší zo všetkých a nezabránili tomu ani bonusové sekundy. nie je dôležité ísť jeden deň na 110% a potom tri dni byť niekde vzadu/posledný, ale stabilne byť vpredu.
27.07.2019 - 17:23:20
01
Jaiub Je logicke, ze prvi dvaja boli zmiereni. Piaty bol tiez, nic ine mu ani neostavalo. Takze sa nam pocet bojovnikov zredukuje na dvoch. Oni ti jazdci nie su mechom udreti, vedia kolko maju na koho zasek, aky maju pripadny naskok a kolko im ostalo v nadrzi. To sa mal Buchman zhovadovat par sekundovym nastupom?
27.07.2019 - 17:41:50
00
Buchman toho mal dost. Ako ostatní. Aj to skúsil. Nastúpil si ale po troch týždňoch galejí ten nástup vyzeral ako vyzeral. Nibali, ... boli živší. Oproti prvým 5 to vyzeralo ,,krajšie,,. Bolo vidno ,,snahu,,. Preto lebo mali našetrené. V GC boli hlboko. Buchman nemohol nastupovat ani daleko pred cieľom. Mohlo ho seknút a prišiel by aj o piate miesto. Za nim bol Alaphilipe ktorý bojoval až do konca. O každý flek v celkovom poradí. Ako ostatní. Nie len o pódium, žltý dres. Štvrté miesto na tour pre Buchmana je zázrak. Nechal za sebou cely hviezdny vrchársky Moviestar, Astanu, francúzov vrátane Bardeta, Nibaliho, Quintanu, ... Bora je tretí najlepší vrchársky tím na najväčšej grand tour sezóny s umiestnením lídra v GC.
27.07.2019 - 18:07:35
02
ivan napísal:
Kreuziger forma. Zatiaľ sa mu darí uvisieť Sagana. Ešte že nevidí tie watty. Ne kava. Pozerá len na GPS. Ako daleko je ešte na Lago di Garda.

ivan zo seriozneho vozenia sa nad lago di garda by si grcal 2 tyzdne...
27.07.2019 - 19:54:27
00
Týžden. Maximálne. Dva týždne možno z tvojich drístov. Základ je, že tomu ,,rozumieš,,. Seriózne sa voziť - trénovať v nadmorskej výške od 100 metrov nad morom /Lago di Garda/ po 2000 metrov nad morom /okolité kopce/ je málo. Efekt takéhoto tréningu je oproti serióznej vysokohorskej príprave približne 20 percentný. Takúto serióznu prípravu tvorí celodenný - 24 hodinový, minimálne trojtýždňový tréning a pobyt vo výške do 3000 metrov nad morom. Grand Targhe /Colorado/, ...
27.07.2019 - 20:00:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up