Do tych teplot by som si radsej kupil nanoflex navleky, ale ty si myslim pisal ze navleky nemusis. Tak potom si asi musis len podla ich udavanych teplot urcit, ktoru medzeru potrebujes vyplnit, lebo vsetky su podla mna dobry matros.
10.10.2019 - 10:09:09
00
hej navleky nemusim a v letnych mi je zima na rozkrok - takze tak ci tak musim kupit zateplene gate tak rovno nieco dlhsie aby som nemusel riesit navleky. kratke zateplene bez navlekov by som aj tak nikdy nevyuzil.
10.10.2019 - 10:21:00
00
Aj hej, ked das iba na kolena. Ja napr dost vyuzijem, ale hlavne do prace na jar, ked je rano chladno ale poobede je uz cez 20.
10.10.2019 - 10:53:23
02
Ahojte. Akú cyklobundu by ste odporučili pre teploty 5 -15 stupňov? Ak by mala aj snímateľné rukávy, bolo by to plus. Cenovo do 100€. Castelli Perfetto Convertible by som bral najradšej, ale tá cena je príliš na mňa. Jazdím XC, a ako doplnok plánujem kúpiť aj cesťák. Vďaka
10.10.2019 - 17:23:54
00
Tak skus popozerat na anglickych shopoch nejake gore windstopper bundy, tie sa daju najst za slusnu cenu.
10.10.2019 - 17:55:26
00
Gusto0 napísal:
hej navleky nemusim a v letnych mi je zima na rozkrok - takze tak ci tak musim kupit zateplene gate tak rovno nieco dlhsie aby som nemusel riesit navleky. kratke zateplene bez navlekov by som aj tak nikdy nevyuzil.

nikdy ? napr. dnes pocas 2h vyjazdu poobede padala teplota zo 16 na 11 stupnov ... idealne pocasie na mierne zateplene kratasy a navleky na kolena ... v zateplenych dlhych co nosim medzi 11-0 stupnov by som sa roztopil
10.10.2019 - 18:18:07
00
FcBaselFan tu máš super cenu na Craft activ extrem https://www.wiggle.co.uk/craft-active-extreme-cn-base-layer-1/
Gusto0 na jesenné bikovanie zober nanoflexi
10.10.2019 - 19:41:12
00
Ahojte, nejake odporucanie na spodne navleky na kolena. Chcel by som ich nosit pod klasicke dlhe navleky a zimne gate ako spodnu vrstvu. Cize by nemali byt windstopper ani norain.
10.10.2019 - 20:12:37
01
adolini napísal:
Ahojte. Akú cyklobundu by ste odporučili pre teploty 5 -15 stupňov? Ak by mala aj snímateľné rukávy, bolo by to plus. Cenovo do 100€. Castelli Perfetto Convertible by som bral najradšej, ale tá cena je príliš na mňa. Jazdím XC, a ako doplnok plánujem kúpiť aj cesťák. Vďaka


Čau.. odporúčam Castelli Peffetto.. ja mám Convertible ale už by dom bral radšej normálnu s dlhým rukávom bez možnosti odopnutia. Včera alebo predvčerom ju tu niekto dával tuším na Merlin cycles za 111 € čo je podľa mňa dobrá cena. Ja ju používam už tretí rok a stále je bez nejakých známok opotrebovania. Tiež som ju kúpil v akcii zle neľutoval by som za ňu dať aj plnú sumu.
10.10.2019 - 20:24:18
00
vlastoch nevyuzil lebo ked potrebujem dat na seba nieco teplejsie tak je to uz vzdy s navlekmi min. na kolena - cize zateplene kratke nohavice mne osobne pridu ako nezmysel. takze ked zateplene tak aspon 3/4 (doladit prip. podkolienkami) idealne by boli dlhe viac panelove - zateplene na miestach kde treba, tensie vrstvy kde netreba. v podstate sa mi to co som dal do vyberu paci - no netusim ake pocitove rozdiely su medzi tymi nohavicami. ci v tych nanoflex v teplotach okolo 16 stupnov uz nieje moc teplo, naopak ci v tych velo... 4 nieje uz chladno na urcite partie tela v teplotach okolo 12 stupnov. LW sa zdaju ideal no tiez by som rad od niekoho osobnu skusenost. predsalen cena okolo 100€ uz nieje zrovna malo.
10.10.2019 - 20:33:15
00
biker09 napísal:
Ahojte, nejake odporucanie na spodne navleky na kolena

Ahoj, ja pouzivam a som spokojny s tymito, nezhrnaju sa a zaroven na okrajoch netlacia.

Jozo88: To je naozaj super cena, ale ja zhanam teplu spodnu vrstvu s kratkym rukavom pod celomembranovy dres a na ruky mam tie "nanoflexi". :)
10.10.2019 - 20:45:00
00
Mam nazvys teraz kupene a nenosene
Endura Windchill II Leg Warmer
Kupil som blbe cislo a na moje velke hnaty to nedostanem.
Pripadne aj take iste na kolena, raz som v nich bol chvilu vonku ale ani tie mi velmi nesedia, mam divne nohy
10.10.2019 - 20:46:52
00
Jozo88 napísal:
FcBaselFan tu máš super cenu na Craft activ extrem https://www.wiggle.co.uk/craft-active-extreme-cn-base-layer-1/
Gusto0 na jesenné bikovanie zober nanoflexi


prosim ta, aku velkost toho craftu zobrat ? ak bezne nosim L, tak L ? alebo vacsie ? diki
10.10.2019 - 21:03:00
01
biker09: Opravujem sa, tie navleky na kolena od Kalasa su konkretne tento model, aj so sietovinou v zadnej casti: https://www.cemos.cz/cyklisticke-obleceni-a-tretry/navleky/navleky-na-kolena-kalas-ambition-034228.htm

valo: Tiez nosim bezne L, ale kedze spodna vrstva ma byt priliehava na telo, zo svojej skusenosti odporucam M. Konkretne tento kusok mam v Lku a dnes by som bral M, ako uz bezne pri spodnych vrstvach od Craftu.
10.10.2019 - 21:07:56
00
vlastoch napísal:
nikdy ? napr. dnes pocas 2h vyjazdu poobede padala teplota zo 16 na 11 stupnov ... idealne pocasie na mierne zateplene kratasy a navleky na kolena ... v zateplenych dlhych co nosim medzi 11-0 stupnov by som sa roztopil


Ja mam Gore Phantom, podbne tej Perfetto Convertible. Starsia verzia napr. tu za cca 108 EUR, ale v akcii sa mi hu podarilo kupit este lacnejsie
10.10.2019 - 22:14:16
00

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up