Hm, nemyslim. Skor si myslim, ze skaces k unahlenym zaverom a uplne bezdovodne niekoho hanis:)
04.03.2020 - 16:57:06
01
Vyhodnocujem len to co citam. Ak niekto v dobe mobilnych telefonov a vsemoznych elektronickych sposobov on-line komunikacie povie "Nemůžeme s ním mluvit.", tak mi to pride naozaj nenormalne.
04.03.2020 - 17:15:45
00
Mozno ze rozlisuju "mluvit" a "telefonovat" ale to len hadam.
04.03.2020 - 17:29:41
00
bikerhikermirec napísal:
hlavne treba udržiavať paniku stoj čo stoj, však že :fubar:


Ministerstvo zdravotníctva Spojených arabských emirátov potvrdilo šesť nových prípadov infikovaných pneumóniami počas SAE Tour.

Podľa Gazzetta dello Sport je infikovaných až dvanásť, z toho štyria konkurenti. Dvaja Rusi, Talian a Kolumbijčania.
Podľa ruských médií je jedným z infikovaných Igor Bojev Gazprom - RusVelo.

Infikovaný taliansky pretekár je s najväčšou pravdepodobnosťou Imerrio Cima z Gazprom - RusVelo, Fernando Gaviria zostáva v Spojených arabských emirátoch, ale tím SAE Emirates bol oprávnený opustiť hotel, v ktorom bola časť tímov v karanténe.

Tímy, ktoré zatiaľ zostávajú v karanténe, sú skupiny - FDJ, Cofidis a Gazprom - RusVelo. Karanténa pre nich skončí 14. marca.

No neviem ako by si sa tvaril ,keby mal tvoj kolega v tíme vírus. Dnes prípad v Polsku,v Cesku 4. A ako sa to dostalo do UAE.. Inkubačna doba je 14 dní tak ich musia držať v karanténe,aby uslo aj viac dni. Nakazeny može byt niekto 3 dni a do styku s inym može prísť o tyzden. A teraz musia bez ohladu ci boli v kontakte držať ludi od zadržania min. 14 dni ciže niekto tam može byť aj 3 a viac týždnov. A ako vraví Ramon len suhlasím. KKTI ,pretože to nie je "bežna" chrípka. Ved si len zober, kamionisti napr, z PL prechadzaju aj cez nás ,zastavi sa v taliansku a mozno aj u nas niekde na pumpe atd... Ciže to ie je o panike ,ale o maximalnej obozretnosti.
04.03.2020 - 17:47:14
00
Jezus napísal:
Vyhodnocujem len to co citam. Ak niekto v dobe mobilnych telefonov a vsemoznych elektronickych sposobov on-line komunikacie povie "Nemůžeme s ním mluvit.", tak mi to pride naozaj nenormalne.

1.) Navzdory stale popularnejsiemu presvedceniu Zem nie je plocha a v Kolumbii je o 15 hodin menej nez v UAE. Podovny clanok v El Tiempo vysiel o 16tej miestneho casu, co je 7 hodin rano v emiratoch. Da sa preto predpokladat, ze novinar sa ich pytal v case, ked s nim nehovorili niekolko hodin preto, ze v UAE bola jednoducho noc.
2.) Lost in translation: Chyba, ktoru robis, je, ze pokladas roadcycling.cz za kvalitnych novinarov a doverujes ich prekladu. Vyjadrenie Hernanda Gaviriu znelo:
"Nosotros no tenemos comunicación de nada. No hemos tenido ningún contacto. Estamos a la espera. No hemos hablado con él"
V zasade nepovedal, ze s nim "nemozu" hovorit, ale ze s nim nehovorili, nevedia a cakaju. Pravdepodobne teda preto, ze s nim hovoril pred tym, ako siel Fernando v hoteli v karantene spat, povedali si "hasta luego", a kym s nim volal zase (v case, ked v UAE bude rano a u otca naopak zase pred spanim), prisiel za nim novinar s otazkou, ci jeho syn je ten jeden udajny nakazeny kolumbijcan v UAE. Otec nevedel.

To, co citas, vyhodnocujes, ale tendencne. Ako kazdy z nas, je to normalne. Ale preco by si bez znalosti okolnosti nazval niekoho dementnym, to veru netusim. Pride mi to v mnohom take typicky slovenske. Nebolo by krajsie, keby sme si vysvetlovali veci pozitivne a ludi sa snazli vidiet v dobrom nez apriori hladat vo vsetkom debilizmus, neschopnost a pod?

P. S. Fernandova sestra Juliana je, takisto ako jej brat, elitna cyklistka. Este predvcerom bola v Berline na "UCI Track World Championships 2020"... Som si isty, ze ak nie jej otec, tak minimalne ona uz v zivote videla civilizaciu:)
04.03.2020 - 17:56:15
015
No vidis, tak Ty si urobil tu nadpracu a ukazal, aky nekvalitny zdroj je roadcycling.cz. Mna tato problematika az tak nezaujima a preto som na to energiu neminal a spravil predcasny zaver spoliehajuc sa na to, ze roadcycling.cz ma nejaku uroven. Ale som rad, ze rodina Gaviriovcov nie je dementna a dementny je (zda sa) redaktor roadcycling. :)
04.03.2020 - 18:57:37
02
+este jeden :lol:
04.03.2020 - 19:55:58
00
Rusi sa t-a m-sr aj sb
04.03.2020 - 20:37:18
00
https://www.cyklonews.sk/po-uae-tour-nova-sestica-nakazenych-nariadena-karantena-dalsich-desat-dni/

Update.. Chalani si este pobudnu v tom hoteli..
04.03.2020 - 20:45:59
00
Skoda, som sa uz tesil :(
04.03.2020 - 20:56:14
00
Zdenek Štybar post :
Due to the Corona Virus :
Strade Bianche ❌
Tirreno Adriatico ❌
Milano San Remo ❌
04.03.2020 - 21:11:27
00
https://www.teamineos.com/article/team-ineos-to-temporarily-withdraw-from-racing
05.03.2020 - 09:58:10
00
tak Strade Bianche sa nekoná...
05.03.2020 - 12:34:45
00
Zdenek to vidi realne. A este k tomu aj dalsie jarne klasiky a mozno aj Giro.
A uvidime co bude dalej - ako tato vlna prejde a ake budu nasledky.
Dufajme, ze najdu vakcinu co najskor.
05.03.2020 - 20:44:58
00
Nadej...

Prílohy:

IMG_20200305_204814.jpg
IMG_20200305_204814.jpg 478.18 KiB thumb_up0thumb_down

05.03.2020 - 20:48:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up