o dss sa starajú vúc je to prenesená kompetencia štátu takže priamu zodpovednosť za bordel v Pezinku ma Droba ktorý riaditeľku menoval.Pokiaľ sa nič nedeje tak vúc chcú len viac kompetencií a viac peňazí.Akonáhle dôjde k problémom tak vykrikujú kde je štát.
17.04.2020 - 13:53:21
02
a tomaško vykrikoval kde je štaaat a kde je armada... len hlupak skoči na ich vybliakavanie. jedno šťastie mali ze nevyhrali volby inak by mali lozit po kanaloch a čakat na trestne oznamenia za rozkradnutie republiky...kde je armada dialnice hmotne rezervy. to den po volbach asi matovič spravil cary mary fuck a zmizlo hah
17.04.2020 - 14:21:32
00
štát sa nemá čo starať o dss kedže od roku 2004 je to priama kompetencia vúc.Treba kričať kde je vúc a jej predseda,prečo nič nerobia a len ututlávajú problém.
17.04.2020 - 14:26:33
00
triki zjavne vidno kto je tvoj predseda dufam ze skonci v base.
17.04.2020 - 14:32:19
00
som rád,že reaguješ k veci.
17.04.2020 - 14:34:04
00
pezinsky domov dochodcov to riadne "vykosilo". Dalsie dva v Martine caka asi rovnaky problem. Like shooting fish in a barrel :(
17.04.2020 - 14:41:47
00
tak je to smutna štatistika aj vo svete tie domovy dochodcov.len ma nastvalo to ze ako smeraci teraz mudruju ze nedostatocne opatrenia mame v nasich DSS. a kde vo svete su ine? to by museli byt oddelene izby po jednom dochodcovi na izbe ako na infekcnom oddeleni izolacia.a zamestnanci dss by museli byt tiez v nejakej miestnosti ani domov nechodit po sluzbe.nikto na svete take dssky nemal ani nema.skratka to bude tak ze ubudne dochodcov teraz ale aj tych co nakupuju v marketoch vo vyhradenom case s romakmi.
17.04.2020 - 14:49:47
01
Dochodcov to nici riadne, ale ked vidim niekoho bez ruska, je to v 90%-tach dochodca. To mi hlava nebere...
17.04.2020 - 14:57:38
00
triki napísal:
o dss sa starajú vúc je to prenesená kompetencia štátu takže priamu zodpovednosť za bordel v Pezinku ma Droba ktorý riaditeľku menoval.Pokiaľ sa nič nedeje tak vúc chcú len viac kompetencií a viac peňazí.Akonáhle dôjde k problémom tak vykrikujú kde je štát.


Ono keď už sa pristupuje k takej tej tzv. korektnej kritike, neškodí overiť si, či ju Droba menoval (lebo stačí dobrých 30 sekúnd a ak ako riaditeľka podpisovala výzvu v rámci VO už v roku 2014, je vysoko pravdepodobné že ním nebola vymenovaná po novembri 2017). Okrem toho si neviem predstaviť, ako by sa vzniknutý problém dal riešiť z pozície župana (!!!), tu sa bavíme skôr o odbore sociálnych služieb, RÚVZ a pod. ...
17.04.2020 - 15:10:08
03
podľa vyjadrení zamestnancov bol zákaz návštev zo strany riaditeľky hrubo porušovaný.hovorí sa to mu princíp padajúceho houna.Droba ju odvolal a je za ňu priamo zodpovedný.evidentne nulový záujem o svoje zariadenia zo strany ba vúc.Vykrikovať na štát je len dôsledok toho,že ten problém tam bude naozaj veľký a teraz od toho každý dáva ruky preč.Keď mám zodpovednosť mám aj konať.
17.04.2020 - 15:17:07
00
Ty si úplne mimo. Droba bol prvý, ktorý pozatváral školy. Konal skôr než štát a spravil viac než štát v tom čase. https://bratislavskykraj.sk/bratislavska-zupa-kvoli-koronavirusu-prerusuje-vyucovanie-na-strednych-skolach/
Riaditeľku nemenoval (sprosto klameš), bola tam riaditeľkou už snáď 10 rokov.
https://www.ddraca.sk/upload/files/Z1388400434scan184.pdf
Odvolal ju a možno pôjde sedieť. Neviem čo ešte by s ňou mal spraviť, ale určite by sa mal spýtať teba, lebo máš patent na rozum a okydávanie...
17.04.2020 - 15:42:37
09
zbytočne sa rozčuľuješ.Drobovo vyplakávanie na štát je nemiestne keďže zodpovednosť má vúc a nie štát.Bordel v tomto dss je podľa zamestnancov evidentne dlhodobého rázu.Keď vydám karanténne opatrenia tak ich mám aj kontrolovať a nie,že riaditeľka si robí čo chce.
17.04.2020 - 15:58:24
00
Ako to tak sledujem, tak najväcsi placko si tu Ty triki. Ale kedze si nevolic, tak ani nemas moralne pravo kritizovat fungovanie tohto statu. Mozes akurat tak sklopit usi a tisko suchat nohami. Takze sa prosim zdrz svojich vecne politicky motivovanych komentarov a chod sa radsej bicyklovat.
17.04.2020 - 16:36:17
018
triki napísal:
zbytočne sa rozčuľuješ.Drobovo vyplakávanie na štát je nemiestne keďže zodpovednosť má vúc a nie štát.Bordel v tomto dss je podľa zamestnancov evidentne dlhodobého rázu.Keď vydám karanténne opatrenia tak ich mám aj kontrolovať a nie,že riaditeľka si robí čo chce.


Takíto kritickí fešáci ma nikdy neprestanú fascinovať :tmi: Mohol by som poprosiť o jeden-dva orgány vo výlučnej kompetencii VÚC, ktoré majú samostatnú právomoc na reštriktívne opatrenia? Ak tam bol dlhodobý bordel (a nemám dôvod pochybovať), z akého dôvodu je to problém výlučne župy a nie kontrolných orgánov, zamestnancov a pod. (to porovnanie k dajme tomu padajúcemu exkrementu nechápem, lebo tu v kritike dochádza k prenášaniu zodpovednosti opačným smerom). A ako sa dá zistiť to porušovanie karantény, ak nemáme svedectvo ani podnet zamestnancov (vlastne máme, ale to už sa prúser rozrástol do extra rozmerov)? Lebo riaditeľka počítam nemala dôvod na túto tému napísať otvorený anonymný dopis a ďalší zdroj ma nenapadá.
V tej horlivosti by som ešte zvážil aj odpoveď na otázku, prečo pri údajne nespochybniteľnej neschopnosti VÚC BA a X zariadeniach DSS a ZPS je problém v jednom, a nie vo všetkých ...
17.04.2020 - 18:08:10
03
Tento tiež asi len "tliacha", však :).
https://www.facebook.com/vincent.kruton/videos/1843653609098519/?t=69
17.04.2020 - 20:31:40
00
keyboard_arrow_up