najprv sa to zdrží v mtbikeri, potom u SPS a zo štvrtkového doručenia je zrazu pondelok :doh:
24.04.2020 - 12:35:56
01
Totálne nezvládnuta situácia, aby v dnešnej dobe čakal človek na tovar 2 týždne je moc.
24.04.2020 - 15:24:18
00
rajcziovamaria ja s druhou castou vety suhlasim a popisali sme uz vela o dovodoch meskania a o tom, ako to riesime. Ale pre poriadok, objednavka bola zadana 15.4. a mala prist vcera, dorazi pravdepodobne az v utorok, co nas mrzi, ale naozaj robime maximum preto aby dorazila co najskor.
24.04.2020 - 15:33:30
00
nezvladnuta kym?
mozno by bolo vhodne si uvedomit, ze v sucasnej situacii ovplyvnenej koronavirusom a s tym spojenymi opatreniami, mozeme byt radi, ak nam sem vobec nieco zo zahranicia (z dodavatelskych skladov) pride
24.04.2020 - 15:38:24
07
Sovicka30 napísal:
Totálne nezvládnuta situácia, aby v dnešnej dobe čakal človek na tovar 2 týždne je moc.

Môžeš byť rád, že v dnešnej dobe ti vôbec nejaký tovar zo zahraničia príde...
24.04.2020 - 17:40:45
01
Opat sme umoznili objednavanie aj mimo skladu, ale predlzili sme lehoty pre dodanie, aby sme mali vacsiu rezervu pre pripad meskania. Objednavky zo skladu by mali odchadzat nacas, zmeskane objednavky s tovarom od dodavatelov z minuleho tyzdna by sa mali tento tyzden dostat ku svojim majitelom. Cez vikend sa makalo, dnes to bude na minimalne 3 velke dodavky.
27.04.2020 - 12:12:50
07
dnes uz 4x predlzeny termin, kvoli jednym ponozkam. Napriek prosbe nech to poslete bez nich.. :( .
27.04.2020 - 18:15:10
00
sonick mrzí nás vzniknuté zdržanie, objednávku som ti upravil a pokúsime sa ju expedovať čo najskôr, ako som ťa informoval aj mailom.
27.04.2020 - 20:06:30
01
V nedelu objednané nejaké veci na starší bike,predbežný dátum doručenia 30.4.Vravím si nevadí,cez víkend má byť škaredo,aspoň sa nebudem nudiť.Ale.Včera prišiel mail,že balík bol odoslaný a dnes som si preň bol.Za mňa spokojnosť ako vždy.
28.04.2020 - 20:14:50
00
To máš šťastie.
28.04.2020 - 20:24:16
03
Ja uz asi 14 dni cakam kym si pride kurier po vratku, a to som tu zasielku dostal do 24h od objednavky. Vidim to tak, ze skor budem prestahovany ako sa mi podari vratit tovar :-D
29.04.2020 - 18:11:05
01
Takze odhadovane terminy na dodanie tovaru od dodavatela (napr. "2-5 dni") uz nie su platne. Ok, ale potom preco nebola odoslana ani moja objednavka z 25.4., kde bol vsetok tovar skladom? Je to cisto len preto, lebo toho mate vela? Aktualny odhad dodania tejto objednavky je 4.5. Preco teda rovno vopred nedate do potvrdenia akejkolvek objednavky nejaku informaciu v style: "nech mate v kosiku cokolvek, pride to az za dlho, lebo nestihame". To by mi vyhovovalo ovela viac ako sa iba vyhovarat, ze dodavatelia vam nedorucuju tovar a pritom neodosielate ani to, co je skladom. A mimochodom aj tvrdenie, ze zmeskane objednavky z minuleho tyzdna kvoli dodavatelom, budu dorucene tento tyzden, je blbost, pretoze moja objednavka z 19.04., kde boli niektore veci s dodanim 2-5 dni, taktiez pride najskor buduci tyzden a aj to zacinam mat pochybnosti... Bolo by pekne uviest pravdu a mohol som aspon niektore veci, ktore som chcel skor, objednat inde...
29.04.2020 - 19:03:25
01
ace_9 ono sa to vsetko velmi tazko v tomto obdobi odhaduje. Lehoty, na ktore sme boli zvyknuti od dodavatelov, v poslednych tyzdnoch neplatia a menia sa kazdym dnom. Uz sa to zlepsuje a baliky prichadzaju (napr. vcera prisla zasielka s tovarom objednanym 15.4., ktory u nas mal byt 17.4. a kde je vyse 500 poloziek a na ktoru cakalo niekolko stoviek objednavok), ale to nam zas sposobuje to, ze sa nam v jeden den zrazu nahromadi tolko objednavok v expedicii, ze sa fyzicky nedaju stihnut zabalit a ovplyvni to aj niektore skladove objednavky (dnes zmeskalo 25% skladovych objednavok svoj datum). Nas strop co zvladame je 450 zasielok denne a sme limitovani priestorom, ktory mame. Ked sme minuly tyzden na 5 dni obmedzili objednavanie, sledovali sme tym to, aby sme znizili pocet objednavok na tolko, aby sme mohli dobehnut tie zameskane objednavky predtym ako nabehnu lehoty novych objednavok. Momentalne to vyzera tak, ze buduci tyzden sa vyexpeduju vsetky zmeskane objednavky a ak sa aj situacia u dodavatelov unormalni tak postupne budeme skracovat lehoty.

Obe Tvoje zasielky boli avizovane na zajtra, mrzi ma ze obe budu meskat. Naozaj robime co sa da, bojujeme este stale s nasledkami naporu okolo Velkej Noci (kde sme mali 250% medzirocny narast objednavok - nieco, na co sa neda pripravit).
29.04.2020 - 20:44:43
03
cervo, ok, dakujem za info. Nemam iba rad cakanie, ak neviem ze sa vobec nieco deje :) Teraz uz viem a samozrejme pockam.
29.04.2020 - 20:58:37
00
Prosim mohli by ste niekde pisat ... ze od kedy do kedy je vypnuty eshop (teda ze sa predava len to co mate skladom) ... aj teraz som nieco hladal a nevedel som to najst a nakoniec som nasiel v zatvorek len Hradok ... a neberte v to zlom :) len som chcel kuknut co by este do kosika padlo ale momentalne tie veci nevidim
30.04.2020 - 10:27:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up