Škoda.
No čo budeme pokračovať v testovaní.
Inak od vianoc chcem schudnúť. Káždý večer sa postavím na váhu a do dnes sa nič nedeje. Hmotnosť stále rovnaká. Nepripomína vám to niečo? :D
18.02.2021 - 19:45:33
02
Hazard napísal:



džíízs :D ja som nezoscroloval nižšie :tmi: dík :D
18.02.2021 - 19:59:22
00
Remiška má jediná gule. Nepristúpila na tú špinavú ruskú hru. Ak by Rusi naozaj chceli a hlavne mali kapacity na dodávku vakcín do EU (nemajú, to potvrdili už dávno Maďari), dávno by ju mali zaregistrovanú. Oni ju ale zaregistrovať nechcú. Tú vakcínu neblokuje EMA, blokujú ju Rusi. Na tú hru im skočil samozrejme Orbán, Chorváti a tí naši dvaja tragédi. Facebukový psychopat a duch svätý. Šulina samozrejme ako tradične stiahol chvost a vekslák si rieši svoje veci a Matovičovi odklepne všetko. Snáď si niekto nemyslí, že by Rusi tou neregistrovanou vakcínou zaplavila EU. Poslali by nám pár dávok, údajne tí dvaja pajáci vyjednali 160 tis. a využili by to na propagandu.
Uršula už zdvihla varovný prst, čo sa v zaostalejšej časti EU deje a priamo nás menovala.
Požiadavka, aby každá vakcína bola schválená EMA je úplne legitímna. Je jedno odkiaľ pochádza.
18.02.2021 - 20:00:36
118
Je X dalsich vyrobcov neschvalenych vakcin, preco nerokovoli aj s nimi?
18.02.2021 - 20:15:03
05
matvej11 napísal:
Škoda.
No čo budeme pokračovať v testovaní.
Inak od vianoc chcem schudnúť. Káždý večer sa postavím na váhu a do dnes sa nič nedeje. Hmotnosť stále rovnaká. Nepripomína vám to niečo? :D

Áno. Váha je pokazená, ukazuje zle. 😂
18.02.2021 - 20:24:07
00
ja to stále hovorím,ten matelkot už klame ako Goebbels.Jeho osobný poskok Naď človek už verejne šíri konšpirácie o tom ako mu to obce všetko kazia a ako sú úkolované triednym nepriateľom....Vraj lock nefunguje,aj keď čísla hovoria presný opak a to aj napriek tomu,že toto čo tu máme nie je žiaden lockdown ale len šaškáreň.
18.02.2021 - 20:24:35
00
Vlad01 napísal:
Už len krátko - teraz som chvíľu pozeral TA3, kde sedí Kollár ex. Za Ľudí, Kremský za OĽANO a Raši. Musí zložiť hlbokú poklonu Kollárovi, aj keď o ňom vôbec nič neviem, ale to, ako popísal svoje pohnútky, malo svoju hlavu a pätu. A prečo to píšem sem? Lebo z môjho čisto laického pohľadu - a verím, že tu na fóre sú v tomto zmysle laici všetci - škody, ktoré vznikajú v dôsledku takého manažmentu koronavírusu, aký sa uplatňuje na Slovensku, môžu veľmi skoro dosiahnuť - ak už aj nedosiahli - úroveň škôd, ktoré tu napáchali ľudia zo Smeru počas ich pôsobenia vo vláde. S tým rozdielom, že škody napáchané ľuďmi zo Smeru sú materiálne, no škody počas trvania koronavírusovej epidémie sú charakteru primárne ľudského. A ak by mal niekto ambíciu vyčísliť hodnotu ľudského života, tak by ma zaujímala metodika. Lebo všelijaké poistné tabuľkové hodnoty asi nebudú celkom zodpovedať realite. A úprimne povedané, celkom sa čudujem, že sa ešte nenašiel na Slovensku žiadny "vychcaný" právnik, ktorý by dokázal pozbierať dostatok dôkazov a vyskladať logickú argumentáciu o nezvládnutí situácie súčasnou vládou. Verím tomu, že keby sa rovnaký diletantizmus aplikoval v iných krajinách, žaloby na vládu by už boli podané...

Toto je krátko? 🤔... Šetri svojou energiou, je márne niečo vysvetľovať v slnieckarskom kotli 🙂
18.02.2021 - 20:33:55
00
Pocuvaj anglicky Joe. Trosku do toho vidím z bližšia ako z “ ostrovov “ a poviem ti jedno ... aj keby dodali len tu prvú várku , mohli zaočkovať 80K ľudí . 80 tisíc ľudí by malo oveľa vacsiu šancu , že tuto pandemiu prežijú . Nemáte sajnu , aká je skutočná premorenost ! Je strašne vysoká , a toto je hra o čas ! Tu sa počíta nie kazdy týždeň alebo deň , ale verte že mnohokrát každá hodina . Ja osobne by som si ju do seba jbol s pocitom oveľa väčšej istoty ochrany ako Astru. Lebo 90+ je oveľa viac ako 60a nejaké drobne . A čurakov z EU legislatívy mám hlboko v péčku . Oveľa viac dôverujem našim vedcom a kapacitám , kt. tu máte pod nosom kazdy deň . A ich názor je oproti názoru tej sprostani , ktorá ani nevie ako sa ku korytu dostala , je pre mna osobne ďaleko validnejši . Žiaľ nie sú vláda , len konzultanti ... žiaľ .
18.02.2021 - 20:35:39
26
Ramon1 napísal:
Pocuvaj anglicky Joe. Trosku do toho vidím z bližšia ako z “ ostrovov “ a poviem ti jedno ... aj keby dodali len tu prvú várku , mohli zaočkovať 80K ľudí . 80 tisíc ľudí by malo oveľa vacsiu šancu , že tuto pandemiu prežijú . Nemáte sajnu , aká je skutočná premorenost ! Je strašne vysoká , a toto je hra o čas ! Tu sa počíta nie kazdy týždeň alebo deň , ale verte že mnohokrát každá hodina . Ja osobne by som si ju do seba jbol s pocitom oveľa väčšej istoty ochrany ako Astru. Lebo 90+ je oveľa viac ako 60a nejaké drobne . A čurakov z EU legislatívy mám hlboko v péčku . Oveľa viac dôverujem našim vedcom a kapacitám , kt. tu máte pod nosom kazdy deň . A ich názor je oproti názoru tej sprostani , ktorá ani nevie ako sa ku korytu dostala , je pre mna osobne ďaleko validnejši . Žiaľ nie sú vláda , len konzultanti ... žiaľ .

Toto nerob dochtor!!! Ja ti davam takmer úplne za pravdu.
18.02.2021 - 20:40:00
00
A ty odkial vies, ze by tie vakciny aj sem dosli? Uvadzaju ze mali "predbezny prislub". Madari objednali a nedoslo objednane.
Preco nie tie z Ciny? Alebo Indie? Alebo X dalsich?
18.02.2021 - 20:40:49
04
Lebo sputnik ma 90+%, stoji 10 usd, a predpokladam ze jednanie by bolo efektivnejsie ako s Indiou.
18.02.2021 - 20:45:06
00
Chlopi , ale veď to je jedno . Reč bola o ruskej vakcíne . Rovnako by som reagoval keby zmarili účinnú vakcínu trebárs aj od Papuáncov . Dnes sa rovná očkovanie = prežitie . Je to veľká škoda , že bola táto “spolupráca “ zmarená ...

Apropo , ešte toto . Mladý 30 ročný kolega doktor leží u nás na OAIM na UPV ... hádajte , či sa odmietol ockovat .
18.02.2021 - 20:46:54
02
mozno by do EU dodali verziu bez cukru :)
https://www.teraz.sk/zahranicie/rusko-chysta-registraciu-vakciny-sput/526794-clanok.html
18.02.2021 - 20:49:14
00
Aj v bratskom Srbsku Sputnik viazne. Ockuje sa primarne vakcinou od Sinopharm (radovo viac ako Sputnik). Pfizeru sa im dostalo len desatisice, od AstraZeneca cakaju do konca mesiaca cez 100 000 davok - https://www.aa.com.tr/en/europe/serbia-over-1m-get-1st-dose-of-covid-19-vaccine/2148611
18.02.2021 - 20:57:28
00
Ramon nech je tá vakcína aj z marsu,ale rusákom nič nebránilo,aby postupovali štandardne a dnes by tu vakcínu mali v eu schválenú.Tu sme mali mať skutočný lockdown a nie túto pí.ovinu kde si každý robí čo chce.
ja osobne by som zaviedol povinné očkovanie nad 50 a lekárov.žiadnych odmietačov by som netoleroval.
18.02.2021 - 21:00:20
03
keyboard_arrow_up