Napisal som im slusne a poslali ma dokelu. Ja som z isadore po tomto skoncil, vyber je velky.
26.07.2021 - 13:42:27
00
co to znamena poslali ma do kelu? Mozes sem dat tu komunikaciu? Som zvedavy, aj ked od nich zatial nic nemam. Dik
26.07.2021 - 14:08:29
00
Ja tiež nemôžem povedať na Isadore zle slovo.Padol som roztrhol som dres (rukáv)napísal či sa dá stim niečo robiť a dostal som odpoveď.Ze sa to neoplatí opravovať a dali mi návrh že si môžem kúpiť nový dres z -50%zlavou.?
26.07.2021 - 14:36:29
00
Ja som tiež mal problém s páraním trička. Doniesol som a hneď mi to chceli vymeniť za nový kus a to od nákupu prebehlo viac ako rok. Povedal som, že počkám na opravu veď to nebolo nič hrozné na výmenu a za tuším týždeň som mal opravené.
29.07.2021 - 21:12:46
00
caute, nemate niekto skusenostami s tymito navlekmi na tretry?
neoprenove mam a nevyhovuju mi, spoti sa mi noha a to sposobi zimu, cize uvazujem nad tymto z materialu ako je perfetto aby to dychalo a ochranilo pred vetrom a ciastocne chladom.
ked som cital recenzie na zimne tretry tak vacsinou aj tak skoncili s navlekmi alebo 2oma ponozkami.
cielova teplota najnizie 0 stupnov, suche podmienky, cestne dlhsie vyjazdy 5h+ v Z1+Z2(watty)

https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/navleky/na-tretry/castelli-intenso-ul-navleky-na-tretry.html

Dik
29.07.2021 - 21:40:09
00
Hack3r napísal:
co to znamena poslali ma do kelu? Mozes sem dat tu komunikaciu? Som zvedavy, aj ked od nich zatial nic nemam. Dik


napisali mi toto

Je nám to veľmi ľúto, ale na základe toho, že poškodenie Vašich nohavíc je veľmi rozsiahle, tak oprava v tomto prípade už možná nebude.
Musel by sa vymeniť celý diel, čo by bolo finančne veľmi náročné, nakoľko by takáto oprava spomalila výrobný proces. Výrobca nám preto takéto opravy zamieta. Bohužiaľ záplaty nerobíme.

pripominam, ze je to len mala dierka, nevzniklo to po pade a kedze boli take drahe tak som si na ne daval extra pozor a nosil ich len minimalne v lete na vyjazdy. skusim toto este opravit na zasijem.sk alebo ked poznate ine podobne sluzby dajte vediet. nahrada za gate je uz inej znacky - za tie prachy, co stali isadore som tera pre zmenu kupil dvoje, jedny briko a druhe santini.
30.07.2021 - 08:12:55
00
Vdaka zainfo, tu vidim nesulad v 'drobna dierka' vs 'poskodenie velmi rozsiahle'. Videli to vôbec? Alebo automatická sformulovana odpoveď. (Zvysok aj môže byt pravda)
30.07.2021 - 08:56:55
00
K takýmto vyjadreniam ešte Isadore vždu napíše, že ponúka 50% zľavu na nové.
30.07.2021 - 09:13:52
10
Su inak tie Isadore veci take dobre, ked su cenovo 40% nad Castelli, Sportful, Gore atd. ? Ci len cena za exkluzivitu a "udrzatelnu" vyrobu?
30.07.2021 - 09:23:16
00
Sú veľmi dobré, čo viem porovnať nohavice, kvalitou sú porovnateľné k ekoi čo mám, ktoré stoja rovnako, sportful, tých mám najviac a dlhodobejšie, tak isadore sú o niečo lepšie. Pri dresoch však podľa mňa je to opačne, tam je sportful kvalitou rovnako, ale má lepšiu funkčnosť. V porovnaní s ekoi, je rozdiel v tom, že ekoi vieš v rámci celej sezóny kúpiť skoro stále za nejakú výhodnú cenu. A ešte doplním, že dlhorukavovy dres Signature od isadore nemá konkurenciu, taký teplotný rozsah použitia nemá ani jeden kúsok oblečenia v mojom šatníku ?
30.07.2021 - 09:49:14
00
zo zvedavosti som pozeral ten Signature a su len zenske https://isadore.com/sk/search?term=Signature
30.07.2021 - 10:10:52
00
https://isadore.com/sk/signature-long-sleeve-jersey-ruby-wine nejak zle si pozeral 🤣
30.07.2021 - 10:18:17
00
dlhy dres bez neprefuku vpredu podla mna nema vyznam, maximalne v strasnej kose ako 2. vrstva pod bundu
ak je uz tak zima ze mi treba dlhy tak urcite fuka aj studeny vzduch a vpredu ma prefukne
cize u mna kratke perfetto a navleky ktore viem zhodit 75€ + navleky paru eur z dekaca
alebo je tak zima ze uz nedavam navleky dole a mam dlhe perfetto, cena 108€
30.07.2021 - 10:34:34
00
nespochybnujem Isadore veci, ale mas pravdu, lebo dres s dlhym rukavom za 160 eur naozaj nie je pre kazdeho. ak by som mal zas investovat /teraz mam stale Gabbu/ tak idem do niecoho ako je Gabba, resp. ju nieco ine nahradilo tusim, lebo to je urcite viac vyuzitelne.
30.07.2021 - 10:43:04
00
Pre mňa má veľmi veľký význam ten dres, nebudem sa tu rozpisovať o tom čo všetko mám v šatníku a kedy a za akého počasia to nosím, ale tento dres je pre mňa najuniverzalnejsi a z najväčším teplotnym rozsahom. A to sa nedržím tabuľky teplôt čo je uvedená na ich stránke. Absolvoval som v ňom najviac výjazdov v prechodnom období.
30.07.2021 - 10:46:20
00
keyboard_arrow_up