double Mne je zas lepšie jazdiť cez týždeň. V sobotu vôbec nechodím a potom v nedeľu sa snažíme jazdiť dlhšie výlety, alebo ak idem sám, tak chodím viac ako 100km po Kysuciach na HTčku. Takže najlepšie ak tu kdesi by si šiel napríklad zo Strečna, tak pojazdíme. A ak by si chcel trochu niečo poladiť v technike, tak čakať by sa muselo. Jedľovinu aj pol hodinku by sme šli a skúšali by sa veci...neboj nič, čakať by si ma nemusel :)
06.09.2021 - 15:01:16
00
double napísal:
Video je jedna vec, roky skúseností druha. Kde je ten moment ze ta nezasekne a neprehodi cez rajdy a moment kde to pekne zroluješ v rýchlosti aby si sa zmestil do zákruty:) Treba jazdit poprípade kurz pre pokročilých spravit na takomto traily:) Som myslel že aspon kvakob sa ozve ale už asi tiež nejazdí s amatérmi:) Vždy je lepšie jazdit s lepšími a učiť sa len ich je pomenej a ked sú tak treba si zaplatit.


mas to nejake pomylene ,ty si sa mal ozvat ,nie cakat ze ja mam vestecku gulu ,pisal som aj tu aj inde ze forum uz tak casto a vsetko nesledujem ,kontakt mas ,jeden hovor a vybavene ,siel by som rad a este aj tak nebolo s kym inym ,lebo ostatni boli na pretekoch....a najvacsi amater som ja, tento rok nic najazdene ,ten rokac som este cisto tiez nedal ,zas casto tam tiez nie som ,akurat tu skalu co ty obchadzas 4:06 tak ta sa dropuje asi v tom mieste odkial ta natacal :) a tu som skusal sam ale nedalo sa ,to co si vies vyskusat sam s partiou prejdes ani o tom nevies ,takze az ked som siel s dolnikovcami a kukol ich ,tak som to supol, sam skusat jazdit taketo prekazky ?! blbost -ale mozno som len stary a moc opatrny ...

k tym prudasom ,brzdim aj prednou jasne ,len ju treba v spravnej chvili vediet aspon povolit pripadne aj pustit pri zatacani a pod. -ak nejdes prehadzovat zadne samozrejme :) ...akurat vcera som bol take pruudavy jazdit
06.09.2021 - 16:34:40
02
Viem sa tiez pridat len treba dat vediet s predstihom. Skor na FB ked tak lebo tutok uz ma to tolko nebavi. Prispevok som tiez az vcera vecer nasiel.
06.09.2021 - 18:53:49
01
Este pridam jedno starsie kde su tiez tie zaujimave useky. Bol tam aj dost nebezpecny padik ale nieje na videu. V tom zosupe.

thumb_up0thumb_down
06.09.2021 - 19:13:34
04
Nechccem ospravedlnovat svoju neschopnost ale vyzera ze po tych dazdoch som to mal ocosi stazene..kamene viacej odkyte:)
06.09.2021 - 20:15:36
00
Ahojte chalani, chcem sa opýtať v akom stave je anakonda. Či sa to dá prejsť celé, alebo sa tam ťaží, cez víkend by som tam chcel vybehnúť.
06.09.2021 - 20:23:14
00
Zdravím Žilinčania a ďalší domáci z okolia. Budúci víkend plánujem ísť s bicyklom do Žiliny a chcel by som prejsť nejakú trasu v okolí, dĺžkou niečo okolo 50-60 km, akýmkoľvek smerom, vyrážať budem cca z centra mesta. Bicykel beriem krosový, takže nechcem ísť do nejakého veľkého terénu.
Viete mi niečo odporučiť, prípadne poslať mapu s trasou? Ďakujem za každý tip :-)
07.09.2021 - 10:34:01
00
Asi volodaj poradi, to bude otazka pre gravelistu.
07.09.2021 - 11:28:32
01
pozri toto https://www.mtbiker.sk/video/12119/video-mtb-okruh-cez-terchovu-top-panorama-malej-fatry.html
07.09.2021 - 11:52:56
01
Ahojte, dnes som pri slapani hore Visnovskou dolinou stratil krytku z pravej kluky Sram dub GX. Ak by ju niekto cirou nahodou nasiel, o com fakt velmi pochybujem, prosim, dajte mi vediet. Dakujem.
07.09.2021 - 20:22:34
00
Nazdar janosikovci. Idem si po radu. Stvrtok az sobota idem do vasho kraja (Belá) tak zvazujem zobrat bike len neviem aky. Som skor na cestak ale trochu sa bojim ci tam je na to cesta. Nasiel som si tuto trasu ale co si tak pamatam tak tu cesta z Oravskej Lesnej do Zazrivej som siel raz autom a neviem ci by som tam chcel ist na biku ? https://mapy.cz/s/boludocome
Alebo zoberiem HT a niekde tam po lese pobehat ale to nepoznam nic a cely den volno mat nebudem.
07.09.2021 - 20:33:57
00
Minulý rok tade išla trasa Okolo Slovenska.
Áno dá sa. Ale za niektoré úseky by som sa ako organizátor akcie hanbil.
07.09.2021 - 20:37:46
00
Neslo mi o cestu ale je to dost uzka cesta a ked som tade siel tak som sa modlil nech nejde nic oproti 😁
07.09.2021 - 20:48:04
00
Gtoso ak rovinu, tak napr vodne dielo + pravy breh Vahu do Budatina + Kysucke cez Vranie. Ak si zelezniciar, tak si vies cestou pozret aj kus rekonstrukcie trate. Ak viac kopce, tak v sobotu sa ide Okolo Slovenska cez Lutise.
scarinko ten okruh je podla mna super ale ak budes klesat do Lesnej, tak treba obcas hladat nerozbitu stopu. Ja to chodim radsej v opacnom smere- aj vyhlady v stupani z Novej Bystrice su krajsie.
07.09.2021 - 22:11:33
01
Gtoso mrzí ma to, ale okolie ZA až tak pojazdené nemám. Takže mi napadlo, len to spomenuté. Ak by to nevadilo ďalej od ZA, tak by som šiel okolo VN Nová Bystrica. Bol som dva týždne dozadu a veľmi sa mi to páčilo. Takisto okolie Terchovej a Zázrivej je super, len už je to kúsok od ruky a km by to bolo kus viacej.

scarinko šiel som to minuly rok s parťákmi na cestných kolesách a pohoda. Len ako píše Zigo tak by som šiel opačný smer. Áut sme medzi Lesnou a Zazrivou tá cely čas stretli dokopy 3 alebo 4.


Naposledy upravil volodaj dňa 07.09.2021 - 22:20:10, celkovo upravené 1 krát.

07.09.2021 - 22:16:55
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up