lapaloma napísal:
A, co mas proti korenom? Uz tu jeden bol, co vysekal korene na traily

Vobec nic pokial su tam kde patria. Bud lahko prejazdne, alebo preskocitelne, alebo na ciernom traily. kde sa nepusti turista na trekovom biku. A neboj ja korene sekat nebudem, ja na traily ktory som nestaval tak max konar odlozim na bok. A stromy tie korene zvacsa potrebuju, ani jazdit po nich nie je pre strom velmi dobre.
22.11.2021 - 21:58:32
00
astro napísal:
Interpunkcia tu naozaj nie je problém :lol:

Sme OT, ale interpunkcia je problem, lebo ti vysvieti na cerveno vsetko. Cize potrebujem kontrolu ktora pozna slova bez interpunkcie a nepovazuje ich za chybne.
22.11.2021 - 22:00:20
00
Kenaisi si istý, že vieš čo je interpunkcia?
22.11.2021 - 22:01:25
02
scarinko napísal:
Ale nono, menej jazdit trojstrom, viac citat slabikar 😉 som sa divil kolko toho tvojho pravopisu Astro znesie a nepise 😁

Konecne zaujimava rada, prijemna zmena po typickom miestnom nepichuj a jazdi. No co nemozem byt dokonaly, to by tu uz niektori spachali ritualnu samovrazdu, keby ma nemali za co "pochvalit". Nemyslim tym Astra, tomu samozrejme dakujem za upozornenie.
22.11.2021 - 22:06:22
01
Chvalim ta, prispevok bez chyby, kolko krat si ho kontroloval 😁
22.11.2021 - 22:07:33
00
Ja ich tam ešte zopár vidím :D
22.11.2021 - 22:14:43
00
astro
Nevie, ale rýchlo si to zistí na internete, a hneď bude z neho Štúr. Ešte nás on jedného dňa bude školiť v gramatike a štylistike, o tom nech nepanujú žiadne pochybnosti.
22.11.2021 - 22:16:12
00
astro napísal:
Kenaisi si istý, že vieš čo je interpunkcia?

Mas pravdu, myslel som diakritiku. :$

scarinko Ani raz, presiel som do firefox ten tu kontrolu ma. Ale inak je nepouzitelny. Aspon vidis, ze rozdiel nie som ja a moje vedomosti, ale pouzity prehliadac. Proste nie som ochotny pouzivat mizerny SW, aby som urobil radost miestnym anal retentivom. Az skoncim tuto debatu, co je prave teraz, idem spat do avastu a pre vas pred Hodzovsko-hattalovsku reformu. Nech zije foneticka slovencina. :rock:
22.11.2021 - 22:19:46
00
Ahoj Kenai. To, na co ty nadavas sa mi prave na Cerovke paci. Kedysi som s korenmi mal problemy, tak to tam clovek priebezne trenuje a ono sa to naucis a ide to jedna basen. A bunny hop neviem.
Su ludia ktorym sa cerovka paci aka je. Kazdy sme nejaky.
A keby sa zmenil jej charakter, tak by mi bolo smutno. Ako mi bolo smutno za tym rockgardenom.

S tym priebeznym trenovanim - Strava mi povedala, ze som tam bol tento rok 3x. :(
22.11.2021 - 22:24:38
14
Uz len jedna vec. Namatkovo som preklikal traily v TF a cerovka ma najmensiu popularitu zo vsetkych okolo (75). Tolko k tomu ako sa ludom paci.
will Ja som isiel CD cca 8x za posledne 3 mesiace, z toho jeden den 2x (oba smery). Ako som napisal nemam problem s korenmi, ak to ma flow.
22.11.2021 - 22:42:03
00
Trailforks vyuzivaju hopkari a zjazdari. Cerovku turisti, co o trailforsk nemaju ani potuchy. Ty by si mal chapat ten kontext nejakej stranky/apky a jej typickeho uzivatela
22.11.2021 - 22:44:17
010
Rozumiem ti. Nesedi ti. Mne sedi a preto ju obhajujem.
Ono to moze byt, ze som uz staromodny a mne preto vyhovuje takyto staromodny klasicky trail. A nejako mi nesedi ten trail, co stupa od troch jam dalej hore. Neviem ako sa vola. Ani BK1 neni pre mna ideal, je to uz na mna velmi zakrutene a klopene. Bluetrail sa mi nelubi, Driver8 mam rad.
A takto to je v nasom bikeparku. Kazdy mame nieco, co sa nam paci a co nie. A kazdemu sa paci nieco ine.
22.11.2021 - 22:47:14
07
Kenai zopakujem, cerovka nie je, nebola stavaná ani zamýšľaná na klopenky, skoky a podobné veci a dúfam že taká aj ostane. Jednoducho si vychutnaj obyčajnú kľudnú jazdu jedným alebo druhým smerom. ;)

Na druhej strane, neviem či by tu bez Cerovky boli ostatné traily :rofl:
22.11.2021 - 22:56:54
27
lapaloma napísal:
Trailforks vyuzivaju hopkari a zjazdari. Cerovku turisti, co o trailforsk nemaju ani potuchy. Ty by si mal chapat ten kontext nejakej stranky/apky a jej typickeho uzivatela


To musim naozaj vyvracat uplne vsetko ? :headbang:

Prílohy:

Untitled.png
Untitled.png 2.23 MiB thumb_up0thumb_down

22.11.2021 - 23:01:28
00
To tu naozaj vysvetľujeme posledných x strán Kenaiovi, že prečo je Cerovka taká aká je a prečo ju netreba meniť?
Že na to máte energiu.
A že na to má Kenai vôbec gule rozprávať niekomu kto postavil jeden z prvých trailov v tejto lokalite a x rokov sa oňho stará, že ako by to malo byť.

Každý máme traily ktoré máme radšej a ktoré až tak moc nemusíme. Pamätám sa ako som ju išiel prvý krát ešte na starom HT s pevnou vidlou a ako som bol unesený.

Fúkanie lístia je vec názoru - niekto to má rád a niekto nie.

Za mňa milos21 ďakujem a len tak ďalej ;-)
22.11.2021 - 23:13:50
06
keyboard_arrow_up