Kde to je? Najskor som myslel ze nejaka arabska krajina ale tie znacky s preskrtnutym sneznym skutrom ma zneistuju
26.07.2022 - 12:21:52
00
jak keby som videl seba na cyklochodnikoch :D

tipol by som to na nejake rakuske alpy, Zell am See maybe, tam je to silno ninjovske v celom meste
26.07.2022 - 12:23:09
00
vrabc0 Saudska Arabia. Na znacke je moped :-D.
26.07.2022 - 12:27:32
00
no neviem, cumim na to ale i tak si myslim ze to ma vpredu lyzu a vzadu nieco co by mohol byt pas
Príloha:
Screenshot from 2022-07-26 13-01-16.png
Screenshot from 2022-07-26 13-01-16.png 40.54 KiB thumb_up0thumb_down

26.07.2022 - 13:04:55
01
A prečo by nemohla byť v Saudskej Arábii zakázaná jazda na snežnom skútri? ;)
26.07.2022 - 14:01:31
01
To je nespravna otazka, skus znovu
26.07.2022 - 14:29:18
00
😁
Https://fb.watch/eXfDlocEWZ/
16.08.2022 - 13:53:35
00
(Chodci po vzhliadnuti videa)
i.imgur.com
16.08.2022 - 14:27:00
00
ved ja niesom Lucia, ale ani Michal. co mam teraz robit???
16.08.2022 - 20:27:54
00
zober bike, nie drogy :)
16.08.2022 - 22:27:53
00
ja mam každy rok minimalne dva "seriozne/važne" pripady nebezpecneho ohrozovania pocas bicyklovania. pes samozrejme bez voditka a nahubku. vytačaju ma aj do nepričetnosti na bežkach, kedy jednopriležitostny "bežkar" dostane spasonosny napad vziat do stopy i psa. ten rozmrda stopu pocas dna, ked je odmak - v noci to prituhne a rano je to nejazditelne alebo "to socia".
uz mi jeden pes asi 1km nosil pri bezkovani papek pred lyže tak, ze som ho musel obchadzat. pes vzal do tlamy papek , vratil sa a opat ho položil predo mna...trvalo to cca jeden km. pániček sa musel neskutočne zabavat...a uživat si moment, ked sa jeho milačik a rodinny clen, tak krasne hrajkal. kilometer som cakal, až ho stiahnu odo mna ale nic. zbavil som sa ho až na prvom zjazde.
najhoršie na tom je..že početnost sa zvyšuje. apelovanie na zdravy rozum majitela psa nema zmysel.
na zjazdovke kdesi na orave ? havrania ? po mne vyštartoval jeden havinko, tiež "posluchal" na slovo a ten siel do mna natvrdo, že ja neznajuc podobne situacie som len nejak instinktivne podvihol lyžu aby som sa vyhol kontaktu...nepodarilo sa a vrazil do mna...nastastie pre mna som to ustal ale za psom isla dole svahom krvava stopa.

mozno ale že som prisiel na sposob ako agresivneho psa trochu zneistit....posledne dva "incidenty" tohto roku som nahodne "vyriesil" tak, že som z celej sily a hlasno ako dokažem zreval na psa - v zmysle čosi ako " pal do pi**" a v jednom pripade volajaka polovnicka rasa, tak ten uplne skamenel a ostal bez pohybu a v druhom dalmatin, odskocil od pedalov na 5m a tam po mne len štekal....predtym chcel hryzt nohy...
mam aj sprej ale to v tom stachu ani nevieš že ho maš...este som ho nepoužil nikdy.
27.10.2022 - 15:11:29
11
Kazdy rok n krat vybieham von z domu, ked mi nejaky dedinsky samovencic nahana macy po dvore. Nemam plot lebo som v CHKO a nechcem branit volnemu pohybu divej zvery, tiez je to zaplavove uzemie a plot moze byt len do 80cm co je ako by ani nebo, tak ani nie je. Cely arel je oploteny, ale ten hlavny plot ma diery. Ked zazeniem liberalne psa papekom, tak na mna majitel este krici vyhrazky, miesto toho aby si chytal psa a prosil o odpustenie.

Kazdy psickar pozna zakon, ktory hovori, ze pes nie je vec a nesmis mu ublizit, tyrat, usmrti.... ale ak im pripomenies, ze to plati aj o mackach, tak ti povedia, ze kazdy pes nahana macku a mas sa s tym vyrovnat. Ked im povies nieco o krajnej nudzi..., tak ti nahadzu psacince do vetrakov na aute. Zatial som ziademu z tych psov nemusel ublizit, ale obavam sa, ze to raz tak dopadne. Nemam z toho radost, mam rad aj psov a vobec vsetko zive, ale zakusnut si macku na vlastnom pozemku nenacham. :worried:
27.10.2022 - 23:20:45
02
Pes nie je zlý,ale bravčové je lepšie...
28.10.2022 - 03:31:40
05
ako pišeš kenai, je to majiteloch, do istej miery im rozumiem...utočiš mu sťaby na dieta, lebo toho psa maju ako dalsie dieta. ...a každa mamka si svoje decko chrani...ved predsa jej XYZ je slušne vychovane dieta a ak aj naozaj vyparatilo ničo zle, tak ho určite nato naviedli kamarati. je tak ?

u nas vo vchode byval diler. mal takeho hrubeho psa...ja nepoznam rasy moc. no proste nechel by nik aby po nom vyštartoval...ten ho lomil hadicou jak žito, ked mal vzteka...aj sme volali policiu aj sme zhromaždovali dokazy (3-4 rodiny) lebo nas o to policia poziadala. nic radikalne sa im vsak nestalo. obcas u nich pre domace nasilie zasahovali ale za par dni repete. nastastie sa koncom leta odstahovali.

najhorsia moja skusenost so psom je ale poriadne stara....raz som sa vracal nocnym vlakom domov. myslim, že uz bolo po polnoci. zo stanice som to mal domov mozno 2km. chodil som domov zo stanice cez menej osvetlene a zapadle uličky. incident sa však stal 100m od stanice. dva dobermany si ma našli a len hrýzt hrdlo mi chceli, mal som taku diplomatku, ktorou som sa chranil...dodnes neviem preco ušli a ja stale ešte žijem...mam na tie chvile vypadok pamati. ironiou je, že tie dva psy boli mojho suseda oproti co je byt. sedel v kasine a zabaval sa. jeho psiky sa tiež "zabavali". nic som mu nikdy o tom nepovedal, lebo to nema v jeho pripade zmysel. IQ 3.14
28.10.2022 - 10:28:54
00
Takmer zhodna skusenost. BA petrzalka v tej dobe este nezastavana plocha nedaleko cernysevskeho. Isiel som krizom do roboty na peso zo zastavky rano 8:00 cca. V strede plochy velkej asi ako futbalove ihrisko bola rozpadnuta stavebna buda. Ze vedla nej lezi pes som nevidel, kym sa nepostavil. Bol som uz asi v 2/3 tej plochy, ked som ho zbadal a on mna. To co nasedovalo bolo ako z ucebnice. Otocil sa smerom na mna, prikrcil, sklopil usi a vystartoval. Bol to vlciak vo vybornej kondicii. Na utek som ani nepomyslel nemal by som sancu. Postavil som sa poriadne aby ma nezhodil pred seba chytil aktovku ako stit a ked bol cca 5m daleko urobil som proti nemu vypad s tou taskou, aby nemohol skocit po krku. Zabralo, neratal s tym zacal brzdit na zadku avrazil do tasky uz viac menej rozhodeny mimo rovnovahu. Ked sa spamatal zo soku, chcel sa mi pustit do noh, ale stihal som medzi seba a neho cpat aktovku a cuvat prec. Agresivita ho neopustila, ale uz aspon nemal rychlost. Tak sme sa zabavali cca 5 min, kym som nedocuval cez zeleznicu az na cernisevskeho. Akonahle som presiel kolajnice, to vzdal. Zrejme to uz nepovazoval za plochu co strazi. Aj som zvazoval v zaplave adrenalinu, ze vezmem z roboty ocelovu trubku a slzotvorny spej a pojdem si s nim zrovnat skore. Ale nebol hned cas a po porade ma uz zurivost opustila. Uzavrel som to, ze si proste myselel, ze som mu vliezol do chranenho objektu a ze je v prave. Nedorozumenie :)
28.10.2022 - 10:49:46
00
keyboard_arrow_up