Karol si ide po dlhom dni ľahnúť do postele. Tam už spí jeho manželka. Chrápe až to nie je pekné. Karol do nej šťucha a hovorí: "Boženka, ak budeš takto chrápať, vypadne ti maternica!"
"Nerob si zo mňa srandu..." a chrápe ďalej.
Druhý deň to isté, tretí, štvrtý piaty atď.
To už Karol nevydrží, jedného dňa kúpi kilo hovädzej pečene av noci ich položí k manželke do postele. Ráno ide v kľude do práce.
Keď sa popoludní vráti, sedí jeho manželka s vytreštenými očami pri stole v kuchyni: "Karol, mal si pravdu. Mne fakt vypadla maternica..."
"No veď ja ti to hovoril... a čo?"
"No, nevieš si predstaviť Karla, koľko mi to dalo práce nasúkať to späť!"
20.03.2023 - 12:28:31
06
Príloha:
FB_IMG_1679315740492.jpg
FB_IMG_1679315740492.jpg 19.56 KiB thumb_up1thumb_down

20.03.2023 - 13:37:34
020
Toto už bolo? 😁

Prílohy:

FB_IMG_1679345815522.jpg
FB_IMG_1679345815522.jpg 45.77 KiB thumb_up0thumb_down

20.03.2023 - 22:46:08
016
to je hoooodne drahy kompot :D
20.03.2023 - 22:50:50
00
Ale aký dobrý
20.03.2023 - 23:14:56
02
Zakysany Citroën , taký neni špatny Kde ho majú v Přaze?

Prílohy:

A13B07DB-ED3C-477B-BE5E-79A3EE4AEEC4.jpeg
A13B07DB-ED3C-477B-BE5E-79A3EE4AEEC4.jpeg 103.06 KiB thumb_up0thumb_down

21.03.2023 - 05:32:19
013
Stařičká babička vyhraje v Německu 8.000.000,- Euro. Novináři se k ní seběhnou a ptají se, co s tolika penězi bude dělat. "No, víte, mám 3 vnoučata tak jim postavím domy..." "Hm, Hm, Hm... Dost peněz vám ještě zbývá, co s tím zbytkem?" "No, jo no, koupím jim auta, pořádný, velký." "Fajn, ale i tak vám zůstane okolo 5 milionů?" "Jo tak to bych mohla postavit Hitlerovi pořádnej pomník, že?" "Cože? Pomník Hitlerovi? Vy, židovka?" "Jo, jo, jo," babička vyhrne rukáv, ukáže na předloktí a říká : Hitler byl svině, ale čísla vybral dobrý.



Ježíš oslavuje 33. narozeniny a jeho apoštolové přemýšlí, co mu dát za dar, co ještě Ježíš nemá. A vymysleli, že mu zaplatí lehkou děvu. Zavřou Ježíše s lehkou děvou do místnosti a čekají. Čekají hodinu.... čekají dvě hodiny..... čekají tři hodiny. Po čtyřech hodinách vyběhne lehká děva se strašným křikem: " Ježíšmarjááá, ježíšmarjááá, co já teď budu dělat, co budu dělat ?!??!" Apoštolům to nedá a tak se jdou zeptat Ježíše, co se stalo. A Ježíš povídá: "Povídali jsme si hodinu, dvě hodiny, tři hodiny, a po čtyřech hodinách vzala moji ruku, položila si ji do klína.... a rána se zacelila...



Pepíčkova sousedka porodila chlapečka. Ten se ale narodil bez uší. Sousedka přivezla malého synáčka domů a pozvala na návštěvu Pepíčkovu rodinu. Předtím, než šli na návštěvu, si tatínek zavolal Pepíčka a povídá mu: "Jestli se zeptáš, proč nemá uši nebo o uších jenom cekneš, dostaneš takový výprask, jaký jsi nezažil!" Pepíček to pochopil a vyrazili...Když se Pepíček podíval do postýlky a povídá: "Jé, to je krasné miminko." Sousedka se zaraduje a říká: "Děkuji Pepíčku, jsi moc hodný." Pepíček dále povídá: "A má moc krásné palečky, a kouzelný malý nosánek, a krásná očička..." Sousedka na to: "Ty jsi ale zlatíčko, Pepíčku." "A vidí dobře?", ptá se zase Pepíček. Sousedka na to: "Doktor povídal, že je 100% šance, že zrak bude v pořádku. Pepíček se ušklíbne a řiká: "Tak to je fajn, protože kdyby potřeboval brejličky, byl by dost v prdeli..."
21.03.2023 - 06:52:19
023
Praktickych map nie je nikdy dost

Prílohy:

FrsSApJXsAIubmR.jpg
FrsSApJXsAIubmR.jpg 114.38 KiB thumb_up0thumb_down

21.03.2023 - 11:31:07
17
Pepa přijde v noci společensky poněkud unavený domů. Svalí se do postele vedle manželky a usne. Najednou se ocitne před nebeskou bránou. Svatý Petr mu říká: "Tak vidíš, Pepo, umřel jsi ve spánku". Pepa zalamentuje: "Ale proč, svatý Petře? Vždyť já toho mám ještě tolik v živote udělat? Nešlo by to nějak, abych se vrátil?" Svatý Petr se poškrábe za uchem a říká "No, šlo, ale mohl by ses vrátit jedině jako slepice. Chceš??" "To víš, že chci". Pepa se ocitne zpátky na zemi v hejnu slepic, porostlý peřím, s ostatními slepicemi se popelí v prachu a zobe zrní. V tom si ho všimne kohout,a ptá se: "Á, ty jsi tu nová. Jak se ti vede?" ''No, šlo by to, ale mám takový divný pocit tam dole". "To jsou vajíčka, to je v pořádku. Zatlač a sneseš je a pak to přestane." Za chvilku Pepa snese první vajíčko. Štěstím je celý bez sebe, a brzy následuje druhé a třetí vajíčko. Najednou ním někdo třese a manželka křičí: "Sereš do postele, ty vožralý prase"


Dvě slečny hrají golf. Jedné se povede dlouhý odpal, ale když se míček blíží k zemi, slečna ztuhne. Trefila totiž přesně směrem na pánů, hrajících na vedlejší jamce. . A vskutku: jednoho z nich míček zasáhne a chlápek se zhroutí k zemi zkroucený, s rukama vraženýma do rozkroku. Slečna neváhá a vyběhne situaci nějak napravit. Chlap tam leží, heká bolestí, slečna mu nabízí pomoc. On chvíli odmítá, ale slečna ho přesvědčuje, že je fyzioterapeutka a tudíž se vyzná. Postižený rezignuje, slečna mu zvedne ruce, rozepne poklopec a začne oběma rukama masírovat. Po pár minutách se ptá jak se pán cítí. On odpovídá: "Jo, je to paráda, hrozně příjemné, jen ten trefenej palec na ruce mě pořád bolí jak sviňa"...

Vojak v autobuse osloví krásnu mníšku, či by s ním nechcela mať sex.
"Som zasľúbená Bohu," odsekne mu ona.
"Ja ti poradím, ako ju dostať," hovorí vojakovi autobusár. "Ona sa chodí modliť každú noc na cintorín. Prezleč sa do bieleho hávu s kapucňou, prirob si plnofúz a povedz, že si Boh."
Ešte v ten večer to mladík skúsi. "Som Boh a musíš mať so mnou sex!"
Mníška súhlasí. "Bože, prosím, ale len análny, navždy zostanem pannou."
Boh súhlasí. Keď je po všetkom, zloží si kapucňu a plnovous a víťazne hlási:
"Ha, ha, ha, ja som vojak!"
A mníška si zloží čepiec a hovorí: "Ha, ha, ha, a ja som autobusár!"


Viete, prečo dal Boh modelkám o 2% vyššie IQ ako koňom? Aby pri prehliadkach na móle nesrali!


"Dedo, porozprávaj mi svoje zážitky z vojny!" "Chlapče, to bola naozaj strašná hrôza. Nechce sa mi skoro o tom hovoriť. Ráno sme tam boli ja a moja čata, ktorej som velil a asi stovka partizánov. Celý deň sa strieľalo a strieľalo a večer sme boli nažive len ja a moja čata. Druhý deň prišli noví partizáni, zase sa celý deň strieľalo a strieľalo a zase sme večer boli nažive len ja a moja čata... a tak to bolo celú vojnu. " "Dedo, vy ste ale boli hrdinovia! A čo to bolo za čatu, ktorých si velil?" "Popravčia!"
21.03.2023 - 12:21:57
023
- Myslíš, že som pribrala?
- Vôbec
- Ale mohla by som schudnúť, nie?
- Nie nemusíš
- Takže si rád, že ma máš za čo chytiť?
- Rozumiem tomu správne, že hádka bude tak či tak?
21.03.2023 - 14:31:03
047
Rodičia nečakane vojdú k synovi do izby a vidia, ako stojí nahý uprostred miestnosti a dievča v latexovom oblečku ho mláti bičom. Rýchlo zavrú dvere a bezradne na seba pozerajú. Potom otec konečne prehovorí:

"Zrezať ho asi nemá zmysel, čo?"
21.03.2023 - 15:07:53
05
Nerozumiem, preco ludia nadavaju na autokorekciu. Je predsa dokazane, ze spravne zafunguje vo viac nez 99% prd padov.
21.03.2023 - 15:49:23
03
Jeden mega sprostý... Bleee

Dcéra sa pýta mami: Mami, kedy budem mať medzi nohami také ako máš ty? "Až vyrastieš, zlatko..."
Potom dcéra vidí otca nahého, tak sa ho spýta: oci, kedy budem mať medzi nohami také ako máš ty? "Keď odíde mama..
21.03.2023 - 17:29:15
012
Príloha:
Screenshot_20230321-180602.png
Screenshot_20230321-180602.png 82.18 KiB thumb_up0thumb_down

21.03.2023 - 18:08:44
029
Pet55 ale diskrétne, v žltej farbe....
21.03.2023 - 20:52:24
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up