laco, do not wake up swan :)
ja sa tu bavím perfektne, treba to brať z nadhľadom, oceňujem príspevky obidvoch táborov
môj absolútny favorit je marseluspp :bow: :y: :rofl:
08.05.2023 - 21:23:50
07
laco napísal:
Sorry, vidím, že je to tvoja obľúbená téma:


Jasné, tu je väčšia sranda ako vo vtipkárovi :lol:
08.05.2023 - 21:26:06
01
Vzdávam sa.
08.05.2023 - 21:35:09
00
Pod Chočom dnes bolo nádherne. Ani jediný e-biker široko-ďaleko :)
08.05.2023 - 21:41:22
05
dnes nechutné mangalice pri pozerani Giro (paralelne bežiace prestrihy z dojazdu etapy e-giro), grciam
08.05.2023 - 23:09:00
01
laco napísal:
Dajme ešte nejakú napr. proticigánsku.

..alebo tú proti "kamošom poľovníkom" ..či lesníkom ..alebo "tím čo kazia meno normalnym cyklistom" ... oh wait :o :lol:

laco napísal:
Sedel som teraz s kamarátom na pive a rozoberali sme, ako politici dokážu rozoštvávať ľudí a ako sa im to celkom darí. Zhodli sme sa, že najväčší hnus v politike je Matovič a Fico.

No a najväčší hnus na tomto fóre je táto téma. Zamyslime sa.

Keby boli všetci takto precitlivelí na pindy a posmešky od jedných na druhých, tak všetky krčmy na planéte sú dávno zrušené. Či len na politikov sa smie kydnúť, a všetci ostatní majú posmeškovú imunitu? :D
09.05.2023 - 01:08:31
00
laco napísal:
Vzdávam sa.
laco Chovaj sa rozumne. Obcas tiez vidam ludi, ktorym by som sa rad vzdal - naposledy to boli dve krasne policajtky na konoch kdesi v lesoch nad Kosicami. Ved som ti rozpraval, ze som ich prosil aby ma zatkli a vysvetlil, ze by mi kamarati strasne zavideli. :P Ved ti hrdi biobikeri este potrebuju zopar rokov aby pochopili naco su dobre e-biky, ze?
09.05.2023 - 08:44:57
00
@laco ty si to nepochopil, este raz sa pozorne pozri na nazov temy, hlavne na to co je na konci, to je najdolezitejsie
09.05.2023 - 08:47:46
01
Táto téma je výborná. Dokáže ventilovať hejty akéhokoľvek druhu a tak uvolniť myseľ aj telo. Niekedy človek potrebuje na také niečo odšlapať na biku aspoň 100km, niekedy však stačí prísť tu a poriadne si hejtnúť ... To je dôkaz že ebiky aj po psychickej stránke prinášajú enormnú úľavu, a to nielen ebikerom :)
09.05.2023 - 08:47:47
07
@marseluspp …neviem čo robíš v bežnom živote, ale mohol by si sa venovať coach-ingu, alebo príprave zábavných programov. Pohotové vtipné odpovede, na ktoré sa rozumný človek nevie uraziť, ma vždy dostanú 👍👍👍🤣🤣🤣✌️
09.05.2023 - 11:14:35
02
Pohotové a vtipné?? Potom asi nemám zmysel pre humor.. :?:
09.05.2023 - 21:17:52
05
Mne ebiky , nevadia až tak. Ale ako to bulu spomenuté, už som sa pár krát stretol s tým , že ebiker okolo mňa prefičal ako víchor a extrémne sa z toho tešil. Je to ich vec . Nakoniec som aj tak dobehol, lebo čo čert nechcel, baterka sa dostala do hraničnej kapacity a začala odchádzať a to už týpek nebol taký frajer. Mňa osobne by to asi nebavilo . A haha, dobré odpovede niektorí sem dávate :D
10.05.2023 - 09:15:45
02
Dámy a Páni
Je jedno írske príslovie " Argumentuj, ale neurážaj". Je to o vzájomnej komunikácii. Vyjadrenie svojho názoru k téme pri rešpektovaní názoru druhej osoby. Dodržiavať ho nieje také ľahké ako sa zdá. Drobné prešlapy sa dajú tolerovať, ale ...
Krížom cez fórum je tu možné sldovať reakcie ľudí. Ak im dôjdu argumenty k téme, obrátia svoje komenty proti konkrétnej osobe. A to buď urážlivým alebo posmešným spôsobom, niekedy spôsobom vyvolania pocitu viny či pocitu menejcennosti. Takejto osobe už nieje vhodné ďalej venovať pozornosť, lebo jej cieľom je vás vyviesť z rovnováhy a tým sa vám snaží odobrať energiu. A celý život j taký boj o energiu. Miesto toho žeby sa ľudia snažili svoju energiu vytvárať a pestovať, neustále sa ju len snažia kradnúť rôznymi spôsobmi druhým...

Veľmi dobre je to pozorovateľné na reakciách vlastných manželiek či družiek :) Tam v prípade identifikácie prechodu diskutovanej témy do osobnej sféry doporučujem ihneď obuť tretry a vysadnúť do sedla dvojkolesového tátoša a vyraziť za krásami prírody, skôr ako sa vám dostane "pod kožu". Vtedy šlapacia etapa ventilovania stresu odpadne, od začiatku bicyklovania sa budete cítiť ako mladá včielka a aj ebiker na cyklochodníku bude pre vás len ako krásny, trochu nemotorný čmeliačik poletujúci krajinou, ktorého s radosťou pozdravíte ....
10.05.2023 - 09:53:51
011
Tak ja síce nikoho nemám . Ale myslím, že toto si dal pekné prirovnanie hahah
10.05.2023 - 10:03:36
00
marseluspp napísal:
Dámy a Páni
Je jedno írske príslovie " Argumentuj, ale neurážaj". Je to o vzájomnej komunikácii. Vyjadrenie svojho názoru k téme pri rešpektovaní názoru druhej osoby. Dodržiavať ho nieje také ľahké ako sa zdá. Drobné prešlapy sa dajú tolerovať, ale ...
Krížom cez fórum je tu možné sldovať reakcie ľudí. Ak im dôjdu argumenty k téme, obrátia svoje komenty proti konkrétnej osobe. A to buď urážlivým alebo posmešným spôsobom, niekedy spôsobom vyvolania pocitu viny či pocitu menejcennosti. Takejto osobe už nieje vhodné ďalej venovať pozornosť, lebo jej cieľom je vás vyviesť z rovnováhy a tým sa vám snaží odobrať energiu. A celý život j taký boj o energiu. Miesto toho žeby sa ľudia snažili svoju energiu vytvárať a pestovať, neustále sa ju len snažia kradnúť rôznymi spôsobmi druhým...

Veľmi dobre je to pozorovateľné na reakciách vlastných manželiek či družiek :) Tam v prípade identifikácie prechodu diskutovanej témy do osobnej sféry doporučujem ihneď obuť tretry a vysadnúť do sedla dvojkolesového tátoša a vyraziť za krásami prírody, skôr ako sa vám dostane "pod kožu". Vtedy šlapacia etapa ventilovania stresu odpadne, od začiatku bicyklovania sa budete cítiť ako mladá včielka a aj ebiker na cyklochodníku bude pre vás len ako krásny, trochu nemotorný čmeliačik poletujúci krajinou, ktorého s radosťou pozdravíte ....



Nemotorný čmeliačik poletujúci krajinou alias ebiker si ukladám ?
10.05.2023 - 10:03:48
06
keyboard_arrow_up