pri velkom bruchu to inak nejde , a ked tym pojde 20km tam a spat na pivo, tak ho ani nezmensi :D
15.05.2023 - 13:56:47
00
najdôležitejšia pomôcka pre manželku ebikera je metla s dlhou rukováťou - dá signál susedovi že je vzduch čistý a lenivec odišiel :-)
15.05.2023 - 14:10:15
06
A keď sa vráti domov, čaká ho patričné uvítanie :)

Prílohy:

ys2tbya1ia821.jpg
ys2tbya1ia821.jpg 94.97 KiB thumb_up0thumb_down

15.05.2023 - 14:20:53
17
PINY napísal:
A tvoja žena nosí e-podprsenku?? 🤔
Akože sa sama zapne, sama sa dá dole, keď je protivietor a zima, zapne sa kúrenie, veď nech sú prsia v teple? Podľa toho, aký fešák práve kráča oproti sa navolí stupeň vypnutia pŕs?

Ako podnikateľský plán dosť dobré 🤦‍♀️ :lol:


Vidím že ti fantázia nechýba ;)
15.05.2023 - 15:01:05
00
marseluspp napísal:
A sme doma ... auto kupované asi z pohodlnosti ...

No chcel by som ta vidieť voziť krabice, nábytok (a ine tažke, rozmerne veci) na bicykli...

To už je na psychiatriu, porovnávať sport a úžitkovosť. :tmi:
15.05.2023 - 19:12:59
00
peter120 napísal:

To už je na psychiatriu, porovnávať sport a úžitkovosť. :tmi:


Možno by sa tiež zišiel nejaký benzodiazepín na ukludnenie. Zdá sa, že máš trochu dopletené súvislosti. Na wikipédii nájdeš jednoduché odpovede aj na veci, ktoré ti moc nejdú a to je chápať sarkazmus, nadhľad, vtip, rôzne slovné prešmyčky, viacnásobný význam slov a pod.

“ Úžitková hodnota je súhrn úžitkových vlastností veci, ktoré jej dávajú schopnosť uspokojovať ľudské potreby bezprostredne ako predmet osobnej spotreby alebo ako výrobný prostriedok na výrobu iných materiálnych statkov”

Takže auto, bike, ebike, kolobežka, vibrátor a pod., pokiaľ prinášajú niekomu úžitok, tak je to v poriadku,

“ Úžitkovosť alebo úžitková vlastnosť alebo užitočnosť je schopnosť poskytovať úžitok”

Keďže aj šport (cyklo) uspokojuje ľudské potreby je zrovnatelný s tým, čo je písané vyššie.
15.05.2023 - 21:17:01
02
peter120 napísal:
No chcel by som ta vidieť voziť krabice, nábytok (a ine tažke, rozmerne veci) na bicykli...

To už je na psychiatriu, porovnávať sport a úžitkovosť. :tmi:


No človek nemusí hneď vlastniť súkromné auto keď si bude chcieť dať previezť skriňu. Pokiaľ tú skriňu teda nechce voziť každý deň ... :) Ale voziť sa denne do práce cez mesto na aute a poobede sa tváriť bio... no neviem.

A Peter120 to práve celé objasnil .
Je to ozaj na psychiatriu porovnávať šport a úžitkovosť. Biobikeri totiž športujú a ebikeri si užívajú jazdu na bicykli. Akekoľvek porovnávanie ebikera zo strany biobikera je teda psychohejtovanie.
Zaujímavé že ma to predtým nenapadlo ... :)
16.05.2023 - 08:54:15
02
Na dverach kostola bol napis "Ak vstupis nevhodne obleceny je podobne ako ked zosmilnis!" a k tomu ktosi pripisal "Skusil som oboje, neda sa porovnat!" marseluspp skusil si oboje? Ja ano. A pravidelne skusam. V oboch pripadoch sa da sportovat aj uzivat si. Je to na slobodnej volbe dotycneho.
16.05.2023 - 09:14:19
01
Mak Zaujímavé, že najprv spomínaš viacvýznamovosť slov a potom chytáš za evidentne nešťastne použité slovíčko :)
16.05.2023 - 09:17:15
00
pista napísal:
Na dverach kostola bol napis "Ak vstupis nevhodne obleceny je podobne ako ked zosmilnis!" a k tomu ktosi pripisal "Skusil som oboje, neda sa porovnat!" marseluspp skusil si oboje? Ja ano. A pravidelne skusam. V oboch pripadoch sa da sportovat aj uzivat si. Je to na slobodnej volbe dotycneho.


Súhlasím. To len niektorí tu stále tvrdia že ebikeri sú podvodníci... :) Tiež používam aj bio aj ebike. S porovnateľným nájazdom km ročne. Do roboty denne jazdím na bio. Po meste mi to príde také prirodzenejšie. Aj sa s tým ľahšie skáče a manévruje. Zase ebike je ťahúň na dlhé výlety kde nechcem riešiť nedostatok kondičky, výbavu na nosiči a či budem mať dosť energie na návrat domov. A ako vravíš ... nedá sa jednoznačne porovnať. Každý spôsob má svoje výhody a nevýhody.
Tak ako najprv bolo rogalo na plachtenie vzduchom, tak potom k nemu niekto pripol motor a sedadlo aby si mohol dlhšie poletovať a mať niektoré aspekty výletu pod kontrolou. Podvodník?- skôr iný aspekt zábavy. A o tom to je...
16.05.2023 - 10:18:01
02
marseluspp napísal:
Zase ebike je ťahúň na dlhé výlety kde nechcem riešiť ... či budem mať dosť energie na návrat domov.

Zaujimave. Ja som si doteraz myslel, ze prave ludia s ebajkom musia stale riesit, ci budu mat dost energie na navrat domov. :)
16.05.2023 - 10:26:46
012
Tak, tak,vsak to aj marcelus pisal, ze preto sa odvezie elektrickou, aby bolo dost energie na navrat :D Uz na to zabudol :lol:
16.05.2023 - 10:47:05
07
Jezus - Vidíš a práve s ebikom je to naopak. Ebiker sa nehanbí odviezť časť výletu vlakom, električkou, či autom a potom sa môže potulovať horami dolami do vzdialenosti 80km a neriešiť energiu a únavu. A 80km na celodenný výlet v prírode bohato stačí. Bežne sa mi to točí okolo 50km denne.

Inak mám pre vás dobrú správu. "Nabíjanie batérií elektrobicyklov a elektrokolobežiek vo vlakoch aktuálne nie je možné" a "Porušenie zákazu nabíjania batérií elektrobicyklov a elektrokolobežiek je sankcionované sumou 50 eur + náhrada vzniknutej škody."
Máte radosť? :)
16.05.2023 - 11:07:00
00
Horšie pre nás ktorým 80km rozhodne ako celodenka nestačí. 🤷‍♂️🤭
16.05.2023 - 11:14:24
06
marseluspp napísal:
prípomoc čo ženy používajú pod prsiami... Bolo by správne presadzovať "nech si visia za svoje" ???

Toto je na ďalšiu tému... Už sa nájdu ľudia, ktorí presadzujú toto a videl som už ženu, ktorá tak bola v polopriesvitnej blúzke a stáli jej bradavky, za toto by som aj bol
16.05.2023 - 11:15:33
01
keyboard_arrow_up