marp napísal:
toto som ráno čítal a chcel sem link zavesiť, ale rozmyslel som si. Zavrieť treba aj starú, že vyvrhla na svet vôbec takého grázla

Je to tiez socialny vykvet, potetovana stara skridla s ogrcanym trickom. :D Sa stavim ze sfajci krabicu denne.
18.07.2023 - 19:29:44
00
peter120 napísal:
Je to tiez socialny vykvet, potetovana stara skridla s ogrcanym trickom. :D Sa stavim ze sfajci krabicu denne.

Na jej dávky a dávky jej detí platíme ako pracujúci dane.. a bude to horšie lebo ich bude stále viac a systém je na ich strane, nenúti ich k zmene. ale politiku bokom, to je iná téma
18.07.2023 - 21:27:30
02
Jaroh takže si to zhrnieme čo si napísal: cyklista/chodec nemusí dodržiavať predpisy a je to úplne v poriadku. Tak isto nemá znášať žiadne následky, tie majú znášať vodiči. Napríklad toto https://youtu.be/vI9EIjUx20I alebo https://youtu.be/GjeRKg4vjcs čas od 3:03 sú úplne normálne.
19.07.2023 - 07:38:02
00
Nie, to som nenapisal.
19.07.2023 - 12:00:00
00
https://m.mojevideo.sk/4v3f
19.07.2023 - 20:56:52
02
prosim ta zmaz toho dezolatskeho rusofila alebo najdi video na inom zdroji dakujem

tomas1870 normalne si tak frajersky ziju lepsie ako my no nie. normalne z tych davok su milionari. aspon netrep 3.14coviny
19.07.2023 - 21:26:01
11
To maju tie citroeny vo vybave alebo majitelia tych aut maju predispoziciu jazdit v kruhaci v protismere? :D Cas 8:05

thumb_up0thumb_down
19.07.2023 - 23:21:26
00
petrik
A to som kde napísal že si žijú lepšie ako my a že sú milionári? Trepeš tu jedine ty.
20.07.2023 - 04:21:12
00
petrik napísal:
prosim ta zmaz toho dezolatskeho rusofila alebo najdi video na inom zdroji dakujem

Neviem sice odkial by som ho mal poznat a odkial ho vlastne poznas Ty, ale nabuduce ak budes mat problem s FB ako zdrojom videa (mimochodom v tom FB videostreame idu videa uplne nahodne), tak si daj prosim tu namahu rovno Ty / najdi iny zdroj sam. Dakujem
20.07.2023 - 07:56:28
00
Stačí si pozrieť jeho profil. Zjem aj vlek, vatra zvrchovanosti so smerakmi a replikou LSNS...
20.07.2023 - 09:56:52
03
Na telefone som po kliknuti na video ani nevidel toho, kto video pridal, nieto este profil pozerat

Predvcerom tetu (vzdialena rodina) vytlacil kamion do pola. Okrem par skrabancov na aute (co sa na tej starej hrci aj strati) ma jedno koleso KO, cize obisla celkom okej. Kamion nezastavil. Rada by sa dopatrala spravodlivosti. Je to vobec mozne, ked hned vtedy nezavolala policiu?
20.07.2023 - 10:17:43
00
misoR napísal:
Stačí si pozrieť jeho profil.

A preco by som nieco take robil? :) Ved som dal link na video z kruhaca a nie link na FB profil nejakeho dezolata. Ak klikate po takychto nahodnych profiloch, potom aj ratajte s tym, ze vam FB bude ponukat prislusny typ obsahu. Ja som si veru jeho profil nepozeral, len som zmenil odkaz na ine video.

Ad kamion - podla mna bez sance. Bolo treba riesit hned a idealne aj vediet ECV alebo aspon nazov firmy z plachty a pod., alebo aspon mat svedka.
20.07.2023 - 10:29:01
00
Sa nam tu rozmaha taky nesvar ...
https://regiony.zoznam.sk/autenticke-video-desivej-zrazky-hazard-so-zivotmi-ako-si-toto-mohol-dovolit-reakcia-vinnika-vas-sokuje/
20.07.2023 - 10:39:19
01
Zoidberg napísal:
Na telefone som po kliknuti na video ani nevidel toho, kto video pridal, nieto este profil pozerat

Predvcerom tetu (vzdialena rodina) vytlacil kamion do pola. Okrem par skrabancov na aute (co sa na tej starej hrci aj strati) ma jedno koleso KO, cize obisla celkom okej. Kamion nezastavil. Rada by sa dopatrala spravodlivosti. Je to vobec mozne, ked hned vtedy nezavolala policiu?

Vsetko sa da. Nech si teta hned zapise kedy to bolo, kde presne, vsetko co si o tom kamione pamata, spz, farba tahaca, navesu, grafika, napisy cokolvek a ide to oznamit na pz. Kamery su dnes vsade, plus ak to bolo napr na ceste prvej triedy, maju ich na mytnej brane a dopatranie sa je zalezitost par minut az hodin...
20.07.2023 - 11:31:26
03
Jezus napísal:
A preco by som nieco take robil? :) Ved som dal link na video z kruhaca a nie link na FB profil nejakeho dezolata. Ak klikate po takychto nahodnych profiloch, potom aj ratajte s tym, ze vam FB bude ponukat prislusny typ obsahu. Ja som si veru jeho profil nepozeral, len som zmenil odkaz na ine video.


Takisto som zdieľal link na video, nepozeral som komentár (ktorý potom opravili) a bol som zato od teba pokefovany za nedoveryhodny zdroj.

misoR napísal:


Tak mohol by si uplatniť aj na seba takýto meter, keď si pozrieš iné informácie, ktoré užívateľ zdieľa verejne vo svojom profile.
20.07.2023 - 11:42:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up