Stiahni si appku prekladaca...vie prekladat aj z obrazkov alebo priamo cez integrovanu funkciu fotoaparatu

Prílohy:

Screenshot_20230803-213801_Translate.jpg
Screenshot_20230803-213801_Translate.jpg 57.72 KiB thumb_up0thumb_down

03.08.2023 - 21:37:02
00
romanca napísal:
tak toto je dost trollovaci nazor. cele zazemie, ktore umožňuje strave fungovanie stojí obrovské peniaze. keď by takto na to pozreli všetci, tak máme s prepáčením hovno. ja si premium platim, lebo si uvedomujem, že aj základná funkcionalita mi za to stojí, navyše, teraz mi dali cenu tuším 56 eur na rok, to nie je ani 5 eur mesačne, to je už pomaly tak dve kávy.


To je úplne legitímny názor a legitímne spotrebiteľské rozhodnutie. Strava ponúka zdarma verziu, s obmedzenými funkciami, jemu to stačí. Úplne v poriadku. (Ja osobne si platím.)
03.08.2023 - 22:36:42
03
sup35 napísal:
Este ma napadlo co znamena ta veta


zmenil si "iba pre followerov" a nedal uložiť
04.08.2023 - 06:03:04
00
Matkough napísal:
To je úplne legitímny názor a legitímne spotrebiteľské rozhodnutie. Strava ponúka zdarma verziu, s obmedzenými funkciami, jemu to stačí. Úplne v poriadku. (Ja osobne si platím.)

Lenže to bola reakcia na názor vyjadrený v štýle, parafrázovane: nenechám sa okrádať Stravou a robiť im škodu lacnejším predplatným z Brazílie, tak im radšej už nebudem platiť nič a spokojne si budem zadarmo krochkať na free verzii, nech si trhnú keď sa im nepáči že niekto si dovolil opraviť ich chybu a ja som ju stihol využiť a oklamať ich.
04.08.2023 - 09:29:03
00
To nedava zmysel, tvoja parafraza (aspon nie na zaklade toho jeho posledneho prispevku, zvysok som necital). Mohol nadalej vyuzivat lacnu brazislku verziu, ale napisal, ze napriek tomu nevyuziva vsetky platene funkcie. Navyse napisal, odlahcene, ze on nebude "okradat" ich (lebo nevyuziva tie funkcie, a nie lebo opravili chybu, on by nadalej z chyby tazit mohol) a nie oni jeho.

Nazor na brazilsku Stravu nemam, je to trochu siva zona, platim si plnu SK sumu, extra neriesim, ale je mozne, ze by som ju bol byval vyuzil.
04.08.2023 - 09:57:56
00
Matkough on reagoval na lapalomu

Osobne som to stale vyhodne predplatne zrusil. Vlastne ziadnu premiovu funkciu nepouzivam, tak ich nebudem nadalej okradat
04.08.2023 - 10:12:38
00
milos21 napísal:
Lenže to bola reakcia na názor vyjadrený v štýle, parafrázovane: nenechám sa okrádať Stravou a robiť im škodu lacnejším predplatným z Brazílie, tak im radšej už nebudem platiť nič a spokojne si budem zadarmo krochkať na free verzii, nech si trhnú keď sa im nepáči že niekto si dovolil opraviť ich chybu a ja som ju stihol využiť a oklamať ich.



to vážne? a ty si lekár? nuž, nauč sa čítať s porozumením ... kde ja som napísal, že ja sa nenechám okrádať stravou .... ja som napísal, že nebudem okrádať stravu "podvodným" predplatným ... to vážne ako doktor nevidíš rozdiel vo formulácii? Ako neuraz sa teraz ale musel som sa spýtať

jo a keď už reagujem ... prečo ste radšej pozitívne nepredpokladali, že počkám na vypršanie predplatného a neobnovím ho potom za plnú cenu? A teraz sa zamyslite, či to vypovedaná o mne alebo o vás, že ste si vybrali tú horšiu možnosť?

Ako, že je fórum plný scarinkov, ivanov, kenaiov ... ale vlastne to je jedno
04.08.2023 - 10:13:15
03
moje druhe meno je Gaúcho :)
04.08.2023 - 10:19:26
00
lapalo tak potom prepáč, ak si to tak nemyslel, ja som to proste pochopil a interpretoval inak (tak ako som to parafrázoval).

prečo ste radšej pozitívne nepredpokladali

To je problém písaného textu, ktorý nie je faktografický. Ak má text 2 možne interpretácie, tak si čitateľ vyberie tú ktorá mu vyjde do popredia v konkrétnom emocionálnom stave v tom čase. A touto vetou som si nakydal maslo na hlavu, lebo som citlivý na chválenie sa iných ako vybabrali so systémom hoc nemuseli (stále mohli využívať free verziu) a je im to jedno...
04.08.2023 - 10:50:26
00
lapaloma napísal:
Vlastne ziadnu premiovu funkciu nepouzivam, tak ich nebudem nadalej okradat :)

akoze sry ale toto nie je problem dvojznacneho textu, ale absencie citania s porozumenim ...
04.08.2023 - 10:56:54
00
Hej, zrušíš platenú verziu a so smajlíkom napíšeš že ich preto nebudeš okrádať, to je tak jasne napísané :)

Spomínam na moje staré ja, kedy som sa dostal do konfliktu (s Kristínou?) keď som bol na biku v Sandergu pri Devíne ako som obhajoval, že som šiel jedným chodníkom. Už by som bol ticho a len sklonil hlavu, lebo s odstupom času som s tým nebol vnútorné stotožnený (už v tej dobe som dosť kritizoval jazdenie necyklistickým terénom v NP, a keď idem cyklistickým terénom v NP tak som slušný na turistov a neobhajujem to do vlastnej krvi na internetoch).
04.08.2023 - 11:17:24
00
milos21 napísal:
Hej, zrušíš platenú verziu a so smajlíkom napíšeš že ich preto nebudeš okrádať, to je tak jasne napísané :)

Spomínam na moje staré ja, kedy som sa dostal do konfliktu (s Kristínou?) keď som bol na biku v Sandergu pri Devíne ako som obhajoval, že som šiel jedným chodníkom. Už by som bol ticho a len sklonil hlavu, lebo s odstupom času som s tým nebol vnútorné stotožnený (už v tej dobe som dosť kritizoval jazdenie necyklistickým terénom v NP, a keď idem cyklistickým terénom v NP tak som slušný na turistov a neobhajujem to do vlastnej krvi na internetoch).


zase dokazujes svju neschopnost citat s porozumenim ... :D
jeho prispevok zacal "Osobne som to stale vyhodne predplatne zrusil. "
cize mal zvyhodnene predplatne ktore mu nepatrilo, cize ich okradal tym ze vyuzival platenu verziu za nizsiu cenu ... a preto ho zrusil, kedze doplatit do plnej ceny (aby ich neokradal) nie je mozne
04.08.2023 - 11:45:11
00
Ale ja neviem akým tónom to písal a ešte zakončil smajlíkom, hlavne v tejto téme kde sa už veľa krát rozoberala Brazília (precitol? uznal s odstupom času morálny problém? pohŕdavo? povýšenecky ako to tej Strave natrel a za to dostane od neho figu borovú?). Neboj sa, ja som si to celé prečítal. Čítanie s porozumením sa dá hádam iba faktografický text plný logických výrokov a ich vzťahov. Dokonca ani zákon sa tak často nedá čítať lebo to nie je zväzok plný logických výrokov a každý si ho vyloží po svojom a rieši sa čo je skutočným "duchom zákona".
04.08.2023 - 11:57:48
00
Neviete či je nejaká externá stránka ktorá vie vygenerovať celé poradie pretekárov na danom segmente nie iba TOP 10
15.08.2023 - 15:16:41
00
existuje aj interna, strava premium :)
ktory segment?
15.08.2023 - 15:19:14
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up