mam od castelli letny dres https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-batohy/dresy/kratky-rukav/castelli-polvere-dres.html no ten material je tak trosku sietka - ked je fakt teplo je to super ale teraz ked tie teploty uz mierne klesnu mi to vadi - ide moc vzduchu na telo. skusal som aj s tielkom ale to je mi moc teple alebo naopak zase moc taha na telo.
strih mi ale sedi. nema castelli letne dresy kde ten material nieje vyslovene dierovany?
v teplotach 18-25 s oblubou pouzivam od isadore woolight lenze doziva a uz ho nesiju. hladam nahradu.

    20.09.2023 - 13:31:04
    00
    Sportful Midseason Pro
    20.09.2023 - 14:44:30
    00
    mas ho? pisu jemne cesany z vnutra - to som si nie moc isty ci chcem v teplotach 18-25. take nosim ked je 15-20 spolu s tielkom a vestou vo vrecku keby nieco.
    20.09.2023 - 14:49:40
    00
    Gusto0 napísal:
    mam od castelli letny dres https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-batohy/dresy/kratky-rukav/castelli-polvere-dres.html no ten material je tak trosku sietka - ked je fakt teplo je to super ale teraz ked tie teploty uz mierne klesnu mi to vadi - ide moc vzduchu na telo. skusal som aj s tielkom ale to je mi moc teple alebo naopak zase moc taha na telo.
    strih mi ale sedi. nema castelli letne dresy kde ten material nieje vyslovene dierovany?
    v teplotach 18-25 s oblubou pouzivam od isadore woolight lenze doziva a uz ho nesiju. hladam nahradu.

    Castelli Pro Thermal Mid
    robi sa s kratkym aj dlhym rukavom

      21.09.2023 - 13:01:21
      00
      Dnes mi prišli dlhé nohavice od Castelli. Konkrétne model Entrata na jeseň a Soprasso RoS Wind na zimu. Vyzerajú veľmi kvalitne a vložky sú perfektné. V porovnaní s Craft minimálne o dve triedy vyššie. Na moje rozmery 185/82 som zvolil veľkosť XXL. Na dĺžku by v pohode mohli byť o 3cm dlhšie. Nemám nejaké vypracované nohy a nohavice sú obtiahnuté, vôbec nikde nie sú voľné. Traky trochu ťahajú, ale asi to tak má byť. Nemyslím si, že by veľkosť XXXL problém vyriešila. Keď máte niekto skúsenosť, tak píšte. Ďakujem za rady.
      22.09.2023 - 18:11:02
      00
      pri mojich 181/89 tiež mam bundu casteli XXL a 3/4tove nohavice nanotuto XL su mi dosť na tesno na stehnach ,ale šte sa daaa. aj ked tahaju.. rovnako aj sportful total komfort... XL taliani su pidižlici
      05.10.2023 - 20:40:01
      00
      Poradte nejaku spodnu vrstvu bez rukavov, ktora by bola hrejiva a ciastocne blokovala studeny vietor. Nieco ako Castelli Core Seamless, ktore mam a je super. No jazdim vela a nestacim to opierat. Teraz, aj ked je uz 12-15° ale dost slnka, jazdim este stale kratke - kratke a chcelo by to na telo nieco hrubsie ako len letne tielecka.
      06.10.2023 - 06:55:20
      00
      Za mna od 10 do 18-20 stupnov uz roky rokuce vyhrava Xbionic. Je toho kopec co sa da vybrat podla poziadaviek. Ja vozim X-Bionic Energizer MK2 Light (tusim existuje aj bez rukavov). Vydrzi mi to roky (jeden ks mam uz cez 6 rokov intenzivneho pouzivabia) nie je to vytahane ani horsie funkcne. Tieto dni jazdim to, plus letny dres, plus tenka vesta do vrecka na zaciatok a neskor vecer ju obliekam na seba.
      06.10.2023 - 08:33:01
      00
      Ma to sice rukav, ale krátky, je to lahucke ako pierko a nie hrubé
      https://www.bike24.com/p2533292.html
      06.10.2023 - 09:42:43
      00
      ako pls vozite oblecenie v zadnych vreckach? v poslednej dobe dost bojujem s tym ze si dam vestu alebo navleky do vrecka ked idem este v kratkom a pridem niekde hore na kopec tak by som si to obliekol ale vytiahnem to mokre lebo ved som to na chrbte prepotil. Vozite to v nejakom sacku alebo?
      06.10.2023 - 09:48:19
      00
      Desiatove sacky. Rovnako aj druhe rukavice v zime.
      06.10.2023 - 10:02:06
      04
      Z tohto dôvodu ja radšej oblečenie vozím zopnuté na ráme, z chrbta som dal všetko dole a znesiem tam tak akurát iba vreckovky, ktoré stále potrebujem po ruke.
      06.10.2023 - 10:03:24
      00
      scarinko napísal:
      ako pls vozite oblecenie v zadnych vreckach? v poslednej dobe dost bojujem s tym ze si dam vestu alebo navleky do vrecka ked idem este v kratkom a pridem niekde hore na kopec tak by som si to obliekol ale vytiahnem to mokre lebo ved som to na chrbte prepotil. Vozite to v nejakom sacku alebo?


      Ja mam obal na doklady a peniaze - de fakto taka folia vodotesna. To mam pri chrbte a vestu mam za tym, cize je chranena pred potom. Ale mne konkretne prepotena vesta nejako neprekaza. Nemam ju na tele, ta spodna vrsta to odfiltruje ako je treba.
      06.10.2023 - 10:12:29
      00
      ja to buzdro pouzivam ako izolaciu pred mobil aby nebol mokry :)
      v strednom vacku mavam vestu/fukerku tenke navleky na ruky, v lavom mam pumpu, multikluc, kluce, tycinku.
      vcera som siel na kopec a ani som nesiel nejaku intenzitu ale sa proste potim asi viac ako priemer a ked som si obliekal tu prepotenu vestu tak to nebolo moc prijemne.

      niekedy to obliekam a vyzliekam za jazdy viac krat a to si so sackom neviem predstavit :) ale nejak to budem musiet skusit. ked beriem viac veci tak mam bezecku vestu z decathlonu. aj tam sa to vie prepotit ale je to vyssie (mam k dispozicii aj vrecka na drese)
      06.10.2023 - 10:22:43
      00
      Ahojte,

      Nejaký bike hack, ako vyriešiť situáciu aktuálnu v týchto dňoch, keď je ráno ešte chladno.
      Človek ide povedzme v bunde a návlekoch, počas dňa sa oteplí - budna ide dole, ale nezmestí sa do zadných vreciek.
      Riešil som to tak, že som ju obmotal oko rajdov, len mi to príde ako taká kolotočárina.
      Samozrejme pýtam sa v takej situácii, keď nemám/ nechcem brať ruksak/ vestu....

      Ďakujem.
      06.10.2023 - 10:53:24
      00
      keyboard_arrow_up