Rachela Áno, ale stĺpec vľavo s produktami je rovnaký tam aj tam. Myslel som, že pod niektorým z tlačítok nájdem stĺpec - kategórie, ktoré obsahujú len akciové položky.
27.11.2023 - 09:49:59
01
dees, ok, uz sa chapeme. Good point, premyslime upravu. Inak zatial mas kategorizaciu aj v pravej casti stranky, tam uz si vyfiltrujes zlavy v ramci konkretnych kategorii.
27.11.2023 - 09:56:20
00
Zdravím, nedala by sa pridať možnosť do košíka, aby sa dala objednať iba časť košíka? Príklad: Mám v košíku veľa vecí, ale nechcem teraz všetko objednať, ale len niečo z toho, no nechcem tie veci vyhádzať z košíka ani presúvať na wishlist, lebo tam sa to tiež stratí a tak by som pri objednávaní, len zaklikol položky, ktoré chcem objednať a len tie by som objednal a zvyšok by mi zostal v košíku. Na štýl aliexpressu niečo.
06.12.2023 - 11:45:24
00
presne na toto funguje wishlist za mna - pridavam tam veci ktore budem v blizkej dobe kupovat
06.12.2023 - 11:48:05
06
Hlavne ale je, ze si vies urobit viac wishlistov, takze si pre tie veci co mas v kosiku a nechces ich dat do klasickeho wishlistu vies vytvorit samostatny zoznam s vlastnym nazvom,
06.12.2023 - 11:55:53
24
ALF777 - vo wishliste si vies vytvarat rozne zoznamy. Nemas len jeden vseobecny wishlist. Takze skus prosim :).
06.12.2023 - 11:57:18
12
Chcel som to napísať už dávnejšie. Možno je to už aj vyriešené.
Ak balíte objednávku do plastu, nedávajte na to papierovú pásku a naopak. Človek sa snaží čo to aj recyklovať, nielen všetko vyhodiť do zmesového odpadu.
Ak už medzičasom nastala zmena, tak je tento príspevok bezpredmetný.
06.12.2023 - 16:27:51
02
dotm ahoj, ako myslis "balit do plastu"? Nas obalovy material je cisto karton, maximalne bublinkove obalky na drobnosti. Paska je papierova. Ake plastove sucasti si tam mal?
06.12.2023 - 17:00:29
00
Ahojte, dnes mi prisla zasielka (z ineho shopu) cez Packetu do ich boxu. A narazil som na to, ze na vyzdvihnutie musim mat ich aplikaciu. Samozrejme s GPS, bluetooth a registrovat sa u nich.

Predpokladam, ze nie som sam, kto nechce instalovat aplikacie do telefonu na 1-2 operacie rocne. Je to nejaka nutnost - ze s tym prichadzaju aj ini, alebo si len Packeta riesi zabezpecenie svojich boxov a zber marketingovych informacii ? Su ludia, ktori do svojho zamestnavatelom manazovaneho telefonu ziadnu appku nedostanu.

Neviem, ci som jediny, ktoremu to vadi, ale fakt mi to vadi. Packetu tymto vyradujem z moznosti nakupu. Mne ako zakaznikovi neprinasa nic navyse (trackovat sa da cez ich web), ani sluzbu zdarma.
06.12.2023 - 17:57:37
00
will napísal:
Predpokladam, ze nie som sam, kto nechce instalovat aplikacie do telefonu na 1-2 operacie rocne. Je to nejaka nutnost - ze s tym prichadzaju aj ini, alebo si len Packeta riesi zabezpecenie svojich boxov a zber marketingovych informacii ? Su ludia, ktori do svojho zamestnavatelom manazovaneho telefonu ziadnu appku nedostanu.

Myslim ze vacsina velkych poskytovatelov podobnych zariadeni sa zatial drzi variantu s plnohodnotnym a lokalnym mechanizmus na vydaj, resp. bezhotovostnu platbu.

A co sa tyka Packety, tak dalsia pre mna otravna vec je casto zvlastne presmerovavanie zasielok na miesta, kde by som si dobrovolne nenechal nic dorucit .. ale zial maju pomerne velke pokrytie nie len boxasmi, ale hlavne "podporou" u obchodnikov = vacsinou nie je velmi na vyber co sa tyka dorucenia = a osobne preferujem tento sposob, ako klasickych kurierov, hlavne pre male zasielky, aj za cenu instalacie appky...
06.12.2023 - 18:29:36
00
cervo napísal:
dotm ahoj, ako myslis "balit do plastu"? Nas obalovy material je cisto karton, maximalne bublinkove obalky na drobnosti. Paska je papierova. Ake plastove sucasti si tam mal?

Toto mám na mysli:

Prílohy:

DSC_3586.JPG
DSC_3586.JPG 132.41 KiB thumb_up0thumb_down

06.12.2023 - 18:58:53
01
hlavnym dovodom pre aplikaciu bude asi to, ze vacsina tych boxov (ak ine vsetky) nema moznost fyzickej interakcie s pouzivatelom.

ostatne dovody potrebujem objasnit:
- registrovat sa nemusis - prihlasujes sa cez telefonne cislo, ktore musis zadavat asi pri vsetkych sposoboch dorucenia
- pri 1-2 pouziti aplikacie rocne ju vies na pockanie na 2-3 kliky (od)instalovat, ak je to problem
- preco by si na sukromne ucely pouzival firemny telefon? je velka pravdepodobnost, ze ten ta bude viac sledovat ako nejaka packeta...
- v neposlednom rade, z-boxy su len jednou z moznosti - stale vies pouzit vydajne miesto aj kuriera (ktoreho vies v den dorucenia nazivo sledovat) a pri nich aplikaciu nepotrebujes

packeta ma vela much, ale zrovna nutnost mat aplikaciu pre pristup do boxu by som zaradil az niekam na koniec...
06.12.2023 - 19:13:49
00
rockfox - tretia odrážka ... ak máš firemný telefon aj na súkr. účely s obmedzením inštalácie apiek, tak si kvôli speditérovi nebudem zriaďovať telefon súkromný ... a keď som spravodlivý, nech ma zamestnávateľ sleduje ... :)
06.12.2023 - 19:28:15
00
rockfox napísal:
hlavnym dovodom pre aplikaciu bude asi to, ze vacsina tych boxov (ak ine vsetky) nema moznost fyzickej interakcie s pouzivatelom.

ostatne dovody potrebujem objasnit:
- registrovat sa nemusis - prihlasujes sa cez telefonne cislo, ktore musis zadavat asi pri vsetkych sposoboch dorucenia
- pri 1-2 pouziti aplikacie rocne ju vies na pockanie na 2-3 kliky (od)instalovat, ak je to problem
- preco by si na sukromne ucely pouzival firemny telefon? je velka pravdepodobnost, ze ten ta bude viac sledovat ako nejaka packeta...
- v neposlednom rade, z-boxy su len jednou z moznosti - stale vies pouzit vydajne miesto aj kuriera (ktoreho vies v den dorucenia nazivo sledovat) a pri nich aplikaciu nepotrebujes

packeta ma vela much, ale zrovna nutnost mat aplikaciu pre pristup do boxu by som zaradil az niekam na koniec...


Preco by som na sukromne ucely pouzival firemny telefon ? Aby som nemal 2 cisla ?To, ze mas MDM na telefone este neznamena, ze ta zamestnavatel sleduje.
Ale pokial sa vyuziva telefon k pristupu k citlivym udajom a ty ako zamestnavatel tie data potrebujes chranit, tak nechces aby si do telefonu uzivatelia instalovali Tiktok a podobne haluze. Mozes mat zoznam povolenych aplikacii, ale Packeta medzi nimi nebude.

Nevedel som,ze pre Z-box potrebujem appku. Ocakaval som, ze mi pride kod SMS alebo do mailu a tam si to vyzdvihnem. Keby som bol dopredu upozorneny, tak si vyberiem inu moznost.

To, ze maju oni lacnejsie Z-boxy pre mna vyhoda nie je. Pre mna je to navyse dalsia cinnost, ktoru nepotrebujem vykonavat. A na to nevidim dovod. Je to lepsie len pre Packetu, nie pre mna.

Navyse, pozrel som si tu aplikaciu: Jej hodnotenia teda velmi dobre nie su: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zasilkovna.app
06.12.2023 - 21:02:52
00
Ale prd.. keby si objednával často 5-6 balíkov do týždňa, a podobné množstvo posielal, ptm by som chcel vidieť to čakanie na pošte ??.. hneď by ťa to prešlo.

Packeta má veľa výhod, a už iba kvôli prístupu 24/7 aj cez sviatky v boxe, sa to oplatí.

..niektorí ľudia chodia aj do práce a dochádzajú, a nebudem brať ½ dovolenky, kvôli žltému listku na pošte..... (sk pošta dáavno zaspala dobu)....

Takze ak chcete hejtovat packetu, kvoli appke, skus si instalovat appku Sk pošty, alebo iné a rychlo pochopis, o co sa jedna.

A ked sme pri tom, kludne si zaplat postu ?. Nechaju ti to na nej, ptm to stratia a medzičasom sa to objaví na uplne inej (zo skúsenosti, "hľadali" to 2 týždne)....
06.12.2023 - 21:35:18
05
keyboard_arrow_up