oni nám chcú len dobre, aby sme sa mali tiež tak dobre ako oni - len na trojku
06.03.2024 - 16:06:39
02
Konecne mozu zit e-lenivci plnohodnotne aj mimo e-bajku. V nakupaku urcite niekde najdu slot na nabitie, aby sa dokazali po narocnom chodeni po obchodoch este aj dostat z nakupnej zony spät k autu. :D

https://www.youtube.com/shorts/PTjVdTnQZlI
08.03.2024 - 10:28:19
02
ze pises, predvcerom som stretol jedneho vodica elekricky na modrej TZT Raca - Panova luka, pripomenul mi stare casy, bo ze prichadza som pocul 2 minuty pred tym ako sa zjavil. Na rajdoch vpredu mal cosi ako tranzistorak a vyhraval si duchovku do tanca aj na pocuvanie, nejake tie blbe vtaky a pokoj v prirode ho nerusili ...
08.03.2024 - 11:07:52
04
u nas bežne--https://www.youtube.com/watch?v=9zqFaV-cLqw
08.03.2024 - 11:13:37
00
ivast napísal:
ze pises, predvcerom som stretol jedneho vodica elekricky na modrej TZT Raca - Panova luka, pripomenul mi stare casy, bo ze prichadza som pocul 2 minuty pred tym ako sa zjavil. Na rajdoch vpredu mal cosi ako tranzistorak a vyhraval si duchovku do tanca aj na pocuvanie, nejake tie blbe vtaky a pokoj v prirode ho nerusili ...

:^) aaaaa presne toto mi vadí na tom celom e-bume. Zrazu všetci majú všade prístup aj keď normálne by sa ani nevybrali a ani by nepomysleli na takú jadzu.
Idem do lesa za tichom, fučať do kopca a nadávať si, kde sa zas teperím a potom sa zjaví stádo čo o nejakom správani sa v prírode vie prd makový. Rovnako tak tí “turisti” čo sa rozmnožili počas covidu :n: rovnaká banda
08.03.2024 - 14:27:16
07
Toto tu bolo vždy. Hubovať teraz na ebajky, že dostali kopec cyklistického plebsu do miest, kam by inak nedošli, je síce pravda, ale je to také to "zabudol vôl, že teľaťom bol".

Keď som cca v roku 1996-97 začal chodiť na bajku do lesa, reakcie boli obdobné: "Teraz sa s týma prevodáma a teleskopmi (tento výraz som si špeciálne zapamätal :-D) dostane každý všade! Nikde už neni kľud od tých bicyklistov prašivých! Plný les ich je!".

Každopádne, sme v téme, akej sme, takže s tebou jednoznačne súhlasím :-D
08.03.2024 - 20:07:14
03
Téma je jasná, vlna hejtu na elektro ]:)
Ten plebs, ako píšeš, by do lesa nepáchol pešo a nie ešte šlapať do pedálov za svoje💯A o správaní sa v prírode, nejaký vzťah k nej 0 bodov. Veru vadia mi. Neviem čím to je, že práve medzi e-bikermi je veľa osôb tohto typu. Nakúpia e-fully a páni sveta rovno do najbližšej hory správať sa ako zver :nod:
Možno je to tým, že od mala žijem obklopená lesom, kopcami a hlupáci v prírode sú mi tŕňom v oku.

Do prírody sa odjakživa chodilo pre kľud, nadýchať sa čerstvého vzduchu
A to sa darilo, kým cez koronu nebol zákaz pomaly žiť a nerozmohol sa takýto nešvár e-bikový :y:
Nie som arogantný cykloturista. Viem sa tam správať, viem, že tam žije zver, všímam si stopy a pachy (lebo nechceš macka stretnúť). Nerobím hluk. Viem, že tam môžu kráčať ľudia, nevalím to ako blázon. Ale to chcem asi moc, aby boli ľudia rozumní. Máš ako na ceste. Buď tam máš blázna čo ohrozuje všetkých, alebo blázna čo by mal byť radšej len spolujazdec :rofl: No a tak si tu aspoň hejtujeme na internetoch
10.03.2024 - 07:04:00
03
Do prírody sa odjakživa chodilo pre kľud, nadýchať sa čerstvého vzduchu

uplne fajnove je lesnici na tych starych crepoch co dymia viac ako trabant.
"lesnici,horari" ci skor drevozlodeji. a hlavne ze maju blizo mesta nadrbane tie krmidla, asi aby naschval zver stratila plachost a oni mohli veselo strielat po takej zveri...
10.03.2024 - 08:01:01
00
Priznajme si, ze deliaca ciara nebezi, medzi turistami a polovnikmi, bio a e bikermi ... ta deliaca ciara je tvorena chovanim sa tych ludi, mierou ich tuposti, bezohladnosti ci sebectva ...
10.03.2024 - 08:31:05
019
Pravda. Ale pri polovnikoch ta ciara dost vybocuje z priamej linie, pretoze povedzme si na rovinu, ktory normalny clovek ma potrebu vlastnorucne zabijat zive tvory?
10.03.2024 - 09:16:52
01
Agro farmar 😉
10.03.2024 - 09:50:06
02
Ale farmár to nemá záľubu ako flintoši ;)
10.03.2024 - 11:55:06
03
Bezni farmari a polnohospodari to podla mna aj maju ako zalubu. Na dedine bezne realne zabijaju doma vsetko mozne. Take zabijacky a hody su plne zabijania zvieratok 😉
10.03.2024 - 17:59:54
01
A myslis ze klobaska rastie v ovocnom sade?
10.03.2024 - 20:25:51
00
Jasne, hned vedla jaternic a kolienok 😁
10.03.2024 - 20:28:41
00
keyboard_arrow_up