Tak a dost! Prave som sa rozhodol, ze uz nechcem vzdy, ked idem na biku Liscakom, riesit dilemu, ci sa mam vybrat paradnym singlom a prenasat bike cez patoro stromov alebo ist radsej po asfalte. Pritom asfalt v 3(4) z 5 pripadov vyhrava. Preto navrhujem dat si tento piatok/vikend brigadu za ucelom odstanenia spadnutych stromov (5 ci 6) na tomto singli, nech sa tam da jazdit a pekne v rychlosti. Ma niekto chut pridat sa ku mne, prip. poskytnut vhodnu sekeru ci pilu?


Aj by som súhlasil , uvidím ako vyjde čas, už som dávno uvažoval hlavne po zarastení trávou po jari si to prejsť a nožničkami prestrihať.... nie je príjemné byť poškrabaný v každej zákrute.... inak naraziť na pešiara alebo psíčkara v zákrute pri "tvojej rýchlosti" žiadna sranda. Raz som sa "obetoval" a šiel povoňať zem...
02.04.2008 - 23:27:34
00
Takze napad sa ceni a ja sa tiez ochotne pridam nekedy cez vikend ak bude pekne (dohodneme cez ss). Hned mam dva dovody to ist checknut jak to tam vyzera. Takze jak si pisal nejaka sekerka neni problem doniest (teraz myslim na seba) a praca pojde od ruky ak tam teda nejsu popadane nejake "sekvoje" :) ...ale skor kto ste nekde zblizka by ste mohli doniest neco hrabacieho (nemyslim hned velku lopatu :) aj ked by nebolo od veci) - napr. z toho obrazku vyzera ze by sa tam dalo trochu zeminy nahrabat a hned je z toho pekna prekazka - sak preco ten trail nevylepsit ze :) ... Ale som sa namotal co... :D
03.04.2008 - 00:42:37
00
Som rad, ze su tu ochotni bikeri. Treba to konecne raz zprejazdnit (a dufat, ze sa nenajde skupinka dochodcov, ktori to pojdu znova pokacat :lol: ). Ako by ste mohli casovo mi mozte napisat formou SS. Ja mozem priniest lopatku (kto bol na vojne, pozna). Sekvoje tam sice nie su, vacsina stromov je ako ten na prvej foto, ale 2 su dost blbe. Tam bude treba skor cast odkopat (pri tom pri ukryte) a pri druhom tiez urobit obchadzku, tie asi nepresekame...Kto dalsi?
03.04.2008 - 07:45:47
00
jeden zo spadnutych stromov (z tych lepsich)

Ten tam pekne nechaj. Je ako stvorený na preskočenie. hehe
03.04.2008 - 09:34:10
00
Turbi, fotka situaciu dost skresluje. V skutocnosti je vo vyssie ako koleno, cize by som povedal, nie kazdy ho preskoci. :wink:
PS: A kvoli tebe ho tam nechavat nebudem.
03.04.2008 - 13:35:11
00
to mate tam na zapade tak zeleno? kurnik kam som sa to odstahoval zase. pridavam moje oblubene cesticky[/list]

Prílohy:

Komentár súboru: moje najoblubenejsie
karpaty_bestOf.jpg
karpaty_bestOf.jpg 585.87 KiB thumb_up0thumb_down

03.04.2008 - 20:53:16
00
jeden zo spadnutych stromov (z tych lepsich)

Pekny singlac, stoji za to vycistit. Ako dlhorocny cistic s praxou:) mozem povedat, ze tento konkretny kus by sa dal aj stiahnut dole... aspon z foto to tak vyzera.
03.04.2008 - 22:07:59
00
Pekny singlac, stoji za to vycistit. Ako dlhorocny cistic s praxou:) mozem povedat, ze tento konkretny kus by sa dal aj stiahnut dole... aspon z foto to tak vyzera.

Jasnacka, aj to mi napadlo, no strom je trochu zakliesneny medzi zivy strom a malu skalu ci skor velky suter. Takze sa bude asi pilit.
04.04.2008 - 07:12:56
00
chrinik: Komu sa neleni, tomu sa zeleni. :D
04.04.2008 - 07:16:48
00
:!: Brigada je pre tento vikend zrusena. Nestiham.
04.04.2008 - 11:57:12
00
No bol som ten trailik v liscom udoli kuknut celkom pekny ale nevedel som kade presne, tak som vysiel pri iuvente a ked uz som bol tam tak som si dal aspon sandberg cez kobylu. Vikendy su najhorsie - kopa ludi, ked som obchadzal turistov pod sandbergom na chodniku tak som riadne "zalahol" do toho piesku (tiez neboli nadseny ako som ich "mierne" zaprasil :) )
Ad ten trail tak ten strom na obrazku som zlikvidoval - a dalo to teda riadne zabrat.
07.04.2008 - 19:42:56
00
Takze trochu ozivim tuto temu, dnes som bol na Zoske. Par tipov - zjazd zo skalnatej, zaujimavy zjazdik, dost brutalny ale bez fulla a techniky moc neodporucam - tak na zabitie (same velke voklne sutre). Zato zjazdik z velkej homole na zosku (konci sa na svahu pri kupalicku) je uplne krasny - a hlavne strasne rychly :) Toto vsetko som vsak vedel ale dole do Modry som siel po cervenej znacke. Ani neviem preco vzdy ked som bol na zoske som siel dole po ceste. Cervena ide v podstate do harmonie stalke popri asfaltke, asi 5,6 krat sa krizuje s potokom pricom su tu pekne mostiky. Miestami bol dnes potok vyliaty a tak som po celom dni pocas ktoreho som nebol az taky zadrbany vyzeral jak keby ma niekto ostriekal bahnom :D . Trail od zosky po harmoniu az na jednu pasaz v podstate stale mierne klesa (trochu to pripomina zjazd z bieleho kriza do race len menej strme). Strasne sa mi to ale pacilo, plynuly trail, mostiky, nie az tak vela kamenov (ked tak tak poiadne sutre co sa musia obchadzat, krasne sa to klukati, miestami su velmi pekne technicke pasaze kde treba kluckovat pomedzi stromy atd. Odporucam vyskusat - asi najviac sa mi dnes pacilo.
18.04.2008 - 20:53:50
00
zjazd zo skalnatej, zaujimavy zjazdik, dost brutalny ale bez fulla a techniky moc neodporucam - tak na zabitie (same velke voklne sutre)

V tom zjazde je podla mna uplne jedno ci ides na FS abo na HT, kedze cely cas si total na predku a zadok je dost odlahceny. Na zidenie v podstate staci dobry predny plast a spolahlive brzdy (hlavne predna).
18.04.2008 - 21:11:21
00
No az tak na predku som nebol, aspon som sa snazil, sedlo dole a dral som ritou zadny plast. A v niektorych tych pasazach musim povedat ze to jedno teda nie je ci HT alebo FS :wink: . Jasne ze cely cas sa to ide na brzdach, keby som to tam na chvilu pustil uz sa nezastavim...
18.04.2008 - 22:09:58
00
ohladne toho spadnuteho stromu som dostal taky divny napad co tak do ruscoka dat neaku skladackovu pilku klbo spagatu a poohliadnut sa po neakych vetvach okolo 10cm a dlhych 1,5-2 metre takych 5 kusov zviazat a priviazat k stromu a s kazdej strany bude potom taky mali najzd ale chce to cas ,.....
20.09.2008 - 14:53:51
00
keyboard_arrow_up