Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
Jakub ved tam mate lesné dialnice, moze byt aj dazdik. ved minuly rok aj pocas preteku jemnulinko zamrholilo a par dní popršalo tak v pohode.
aaaa Laco podarí sa tohoto roku sprcha?

Ahoj,
na vybaveni sprch intenzivne pracujeme, ale je to velky problem, lebo preteky su v Chranenej krajinnej oblasti, dufam, ze sa to podari.... ale neslubujem...niekedy i pri najlepsej voli sa niektore veci nedaju... hoci mna osobne to bude velmi mrziet...
Dufam, ze prides... :wink:
Pripravujme viacdero pozitivnych zmien, k lepsiemu... aby to vsetko bolo tak, ako ma byt... :lol:
12.01.2009 - 17:42:45
00
cesty by som za dialnice nepovazoval po poslednych mesiacoch co sa na nich riadne tazilo... hlavne usek na kacine a dalej na cervenej... ale do leta daleko :)
12.01.2009 - 17:52:41
00
LACO: o tychto dôvodoch viem, tak držím palce nech sa podarí a potom dufam ze ozaj nezaprší lebo ako prasiatko nerad cestujem domov. a dufam ze prídem, minuly rok sa mi veeelmo pačilo tak uz som sa aj prihlásil.

Jakub tak tade jazdit, jazdit, jazdit a trate upravit opakovaným neprestajným jazdením. :) ale inac tazba dreva je problém asi vsade :( . mne ako pisem vyššie sa velmi pacilo. taky rýchly maratonik som ani nesiel, nazval som to pre seba "bratislavský šprint"
12.01.2009 - 18:07:09
00
LACO: o tychto dôvodoch viem, tak držím palce nech sa podarí a potom dufam ze ozaj nezaprší lebo ako prasiatko nerad cestujem domov. a dufam ze prídem, minuly rok sa mi veeelmo pačilo tak uz som sa aj prihlásil.
Jakub tak tade jazdit, jazdit, jazdit a trate upravit opakovaným neprestajným jazdením. :) ale inac tazba dreva je problém asi vsade :( . mne ako pisem vyššie sa velmi pacilo. taky rýchly maratonik som ani nesiel, nazval som to pre seba "bratislavský šprint"

Trate sme robili tak, aby ich mohol absolvovat kazdy.... Dlhu trat by som uz ako bratislavsky sprint nedoporucoval... :D
Nechceli sme nejako obzvlast tazku trat, skor nam slo o to, aby si kazdy, s radostou, a najma bez urazu zajazdil v Malych Karpatoch... Pre nas to nie je biznis, vsetok vytazok venujeme na detsku onkologiu.... Za minuly rok sme odovzdali 100 000,- Sk na bratislavske Kramare, za ktoru patri velky dik i Vam bikerom, ktori ste sa zucastnili na prvom rocniku Kellys Green bike Tour .
Este raz vdaka Vam vsetkym, a verim, ze sa uvidime 22.8.2009 na starte, a najma v cieli maratonu... :wink:
12.01.2009 - 19:44:41
00
I ked je pocasie take ake je, kazdy caka uz len na lepsie pocasie. Kedze sme v zime nespali, a pracovali na tom, aby druhy rocnik bol lepsi, ako predchadzajuci, mozem Vas informovat o niektorych veciach.
Prihlasovanie na maraton je uz davnejsie spustene, prihlasenych je uz 34 pretekarov.
Vyriesili sme i rychlejsi sposob obcerstvenia v cieli.
Trate ostavaju nezmenene, akurat Vas chcem poprosit o zhovievavost. V lese, na niektorych miestach bude priamo na trati nasho maratonu prebiehat planovana tazba dreva, tak sa moze stat, ze niektore useky nebudu prejazdne. Hned po tazbe ale mame slubene, ze nam Mestske lesy upravia cast lesnych ciest, najma zaciatok preteku. Pocitame, ze plne prejazdna a upravena trat nasho maratonu bude v druhej polovici maja.
Ak Vas nieco zaujima, kludne nam napiste, radi odpovieme na Vase otazky.
15.03.2009 - 19:44:46
00
Lacko, akurat som sa sobotu vozila po Karpatoch a pofotila som nasich lesnych hospodarov, jak nam zase idu rozj.bat lesy :(

Prílohy:

Obrázok 005.jpg
Obrázok 005.jpg 677.78 KiB thumb_up0thumb_down

16.03.2009 - 09:22:15
00
tak to je nadhera,u nas je to take iste :evil:
16.03.2009 - 09:26:20
00
u nas ako bonus este pridaju holorub okolo roz.ebanej cesty...a to mi minule jeden lesnik vykladal ako u nich dbaju na stavovsku cest a starostlivost o nase lesy - som nevedel ci sa smiat alebo plakat

inak sorry za OT ale nedalo mi nevyliat si zlost :evil:
16.03.2009 - 09:39:11
00
Bohuzial je to tak, starostlivost o lesy dost pokrivkava :( :(
Nastastie, mame dohodu s Mestskymi lesami, ze nam daju lesne cesty a chodniky do poriadku. Ine to bude v statnych lesoch, tam sa nechcem ist ani pozriet...
Je to len a len o pristupe ludi... ako sa chovahu k prirode, ako s nou sucitia, ako si ju vazia...
Verim vsak, ze do nasho preteku budu lesne cesty a chodniky v naprostom poriadku a zjazdne...
A dakujem za foto..myslim, ze to je na Troch duboch...
16.03.2009 - 14:02:35
00
ano je
16.03.2009 - 14:15:04
00
OT : no pekne kolaje ale to je nic oproti tazbe dreva v okoli cierneho vahu , niekto to nazval tankodromom ale ja by som skor napisal dva suvysle zakopove linie co bola predtym cesta resp kde nebola predtym ziadna cesta , asi aj preto vylucili verejnost co bolo do zaciatku tohoto roku som zvedavy ako sa tam besnie teraz ..... :-(
16.03.2009 - 15:03:18
00
Tak je po Stupavskom maratone, a pred nami je 2. rocnik KELLYS GREEN BIKE TOUR. Organizatori okolo chalanov z obchodu Green bike uz v plnom nasadeni pripravuju vsetko tak, aby pretekari, ucastnici cyklomaratonu boli maximalne spokojni. Precistujeme trat, pripravujeme znacenie, a samozrejme cely servis okolo Vas v priestore startu a ciela na Partizanskej luke. Pripraveny je pre Vas zaujimavy kulturny program, bohata tombola a rychle obcerstvenie.
Tesime sa na Vas 22.8. 2009 na Partizanskej luke.
27.07.2009 - 17:11:05
00
na prvom stupani za jazerom zvyklo byvat "dost husto". neplanuje sa daka zmena, aby sa tam nestalo ako pred ´89 na mandarinky:))
27.07.2009 - 20:31:16
00
na prvom stupani za jazerom zvyklo byvat "dost husto". neplanuje sa daka zmena, aby sa tam nestalo ako pred ´89 na mandarinky:))

Samozrejme, ze zmeny sa robia, nechceme nic nechat na nahodu... Spominany usek budeme cistit, asi to zostane len na mne... :roll: Zaroven, Mestske lesy nam prejdu traktorom prave tuto cast trasy, i nad Kacinom ( kde je teraz rozryta lesna cesta ) traktorom, a zrovname lesne cesty a rozsirime ich tak, aby min. 3 - 4 cyklisti mohli ist v inkriminovanom useku vedla seba... I na dalsej casti trate budeme robit upravy, aby bola trat prejazdna a bezpecna i na predbiehanie...
27.07.2009 - 21:17:08
00
http://www.bikemap.net/route/80540

Mozno to niekomu pomoze pri treningu. Je to mapka maleho okruhu Kellys Greenbike tour 2008.

Dufam, ze to tu uz nebolo..
28.07.2009 - 09:37:53
00
keyboard_arrow_up