LAPIERRE Fatranský MTB maratón

05.06.2010
2. kolo - Valašsko-Považská séria
5. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Stráňavy pri Žiline (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (20)
CraObsGreywolfGwendolynInstinctmorgenJaniakkirikubasLakynoMarianSUPmilsuoborRaverrichardleRoanLVSp4joStictritolunigenaVALE 46vankes
S takym priezviskom by si s kondickou nemal mat problemy :lol:
07.06.2010 - 18:09:49
00
cele to bolo super!!!a aj ked neviem organizaciu s nicim inym porovnat, kedze to bol pre mna uplne prvy maraton, pre mna osobne perfektne. myslim, ze minimalne za snahu nieco take zorganizovat :y: . tesim sa na dalsi rok.
07.06.2010 - 20:43:09
00
noo, ked uz sa tu hladaju cisla, aj ja poprosim 314. ak vobec neaka foto existuje 8)
07.06.2010 - 22:11:35
00
201 :wasntme: :inlove:
07.06.2010 - 22:13:09
00
:!: Troška úsmevov :lol: známych tvári :clap:
Strpenie dnes my to fiči sa idem posrať stej rýchlosti :puke: :puke:

Prílohy:

PICT3059.JPG
PICT3059.JPG 688.22 KiB thumb_up0thumb_down

PICT3186.JPG
PICT3186.JPG 592.71 KiB thumb_up0thumb_down

PICT3530.JPG
PICT3530.JPG 635.75 KiB thumb_up0thumb_down

PICT3622.JPG
PICT3622.JPG 616.47 KiB thumb_up0thumb_down

PICT3762.JPG
PICT3762.JPG 657.96 KiB thumb_up0thumb_down

PICT3993.JPG
PICT3993.JPG 386.37 KiB thumb_up0thumb_down

PICT4176.JPG
PICT4176.JPG 565.89 KiB thumb_up0thumb_down

PICT4194.JPG
PICT4194.JPG 385.33 KiB thumb_up0thumb_down

07.06.2010 - 22:18:55
00
ÓOOOOOOOO zelený stroj :whew: ten si asi každý zapamätá :y:

Prílohy:

Komentár súboru: 201
PICT3892.JPG
PICT3892.JPG 771.17 KiB thumb_up0thumb_down

07.06.2010 - 22:30:01
00
jo jo som po tom biku skulil ked som ho zazrel ... :whew:
07.06.2010 - 22:31:15
00
Pre tých čo nevedia, už sú fotky od Janky Kirdajovej na:

http://cyklo.sao-tatry.sk/index.php?menu=7&l=sk&arok=2010
07.06.2010 - 22:31:31
00
ked kukam (preskocil som tie dlhe clanky - vecer, oci uz bolia :D )tak reku napisem aj ja, trat pohoda, az na tie luky, viem ze to patri k tomu, ale podmacane boli riadne (vacsina energie odisla na nich), najviac sa mi pacilo stupanie z vrutockej strany, kedze to bol moj prvy dlhy, tak som rad, ze po vyse 7. hodinach stravenych na trati 8) som dosiel do ciela, a cakalo ma tam moje krasne vitazstvo :l: (nebola to tombola - v nej opat naprazdno ;( ), segedin tak ako minuleho roku - super - presne taky ako ma byt, tlak v bruchu z neho + plyny ma posilnovali az do Ziliny, na wapky bol rad, ale to je vsade, a kedze svietilo slnko, tak sa to dalo, aspon som pokecal s par ludmi (minuleho roku v Sulove som sa klepal ako osika, brrr), klobuk dole organizatorom, a ked sa podari, a budem moct tak im pridem pomoct aj buduci rok, lebo tieto akcie su pre ludi, a ludia ktorym sa to pozdavalo pridu aj o rok a dotiahnu aj svojich blizkych :y:
07.06.2010 - 22:37:56
00
Nepomahal si mi nahodou s umyvanim biku? :D
07.06.2010 - 22:41:58
00
Moj prvy maraton, aj ked v skutocnosti len polmaraton v tomto roku. Pocasie vyslo, blato a sajrajt na trase som ocakaval a moje ocakavania boli naplnene :) ...dokonca by som povedal ze to nebolo az take zle ako Orava 2008 (burka, lejak, kila ilu nalepene na plastoch....) a ani tak ako Sulov 2009. Takze vlastne pohodicka :) ...az na moju kondicku. Tento maraton by som mohol nazvat krcovy maraton :) lytka, stehna, hamstringy, vsetko mi odchadzalo a to iba na 46km trase, raz darmo, nemam nabicyklovane :angel: K organizacii: dakujem usporiadatelom za tento pretek. Nemozem to moc porovnavat, kedze nechodim na vela akcii ale celkovo sa mi to zdalo OK. Segedinsky bol super. Musim pochvalit aj obcerstvovacky, tam som fakt zakazdym nabral energiu na dalsie kilaky, ludia tam boli ochotni, ustretovi, pomahali ako sa dalo - aj pucovat biky apod. Soru na vapku som necakal, po 5min som vytusil ze by som asi skolaboval na tom slnku ;)
Mal som pusteneho GArmina a napocital mi celkovo nastupanych 1540m, vie mi niekto dat info o vami nameranom stupani na Mediano ? V propoziciach bolo 1290m. Zaujima ma ci je zle nakalibrovana moja masinka or what... :geek:
Zaznam z Garmina dostupny tu (tepovku si prosim nevsimajte, nemal som nic najazdene tento rok):
http://connect.garmin.com/activity/35907170
07.06.2010 - 23:16:31
00
S takym priezviskom by si s kondickou nemal mat problemy :lol:


to suhlasim !!!!!!
07.06.2010 - 23:26:05
00
čítam ,čítam,a všetci tu píšete len o trati a vapkách .myslím že údajne najlepšie organizovaný marat=on je aj o inom, nie len o trati. tú mali všetci jednaké podmienky. je to môj cca 25 maratón ,ale myslím že to poriadateľ nezvládol ako bolo všade reklamované a ako to ospevujete. dnes som tu prelistoval fóra, potom sa šiel previesť a spokojný premýšlal na rôznými vecami okolo mtb cyklistiky. Skúste si zobrať príklad z organizácie tohto podujatia. Aj doprovodné podujatia spravia veľa a vylepšia náladu. [url]http://ziar24.sk/news.php?extend.54119.145[/url]
Možno viac info prostredníctvom speakra a aby ho bolo hlavne rozumieť. Neviem či mal v sebe ,alebo si to ani nevšimol že mu nerozumieť 20m od tribúny . Poverený človek pri vapke,ako tu spomínate a dôraz na dojazd do cieľa.Asi máte šťastie že zrazilo Vášho kamaráta,ktorí to berie športovo.
Na Sulove to majú v križovatke a tiež sa stáva všeličo, ale je tam poriadatel, ktorí to usmerňuje. Šťastie že sa chalanovi nič vážnejšie nestalo. Tak isto keď ste tu už spomínali Sulov, nejaký program ste pre čakajúcich bikerov mohli zabespečiť. Za to štartovné by to určite vydalo. Bolo nás dosť čo sme platili. Strava pre bikerov v pohode. Ostatný klobása a hotovo. Nebolo to žiadna sláva. Bazén som nebol, sprchy som nehladal, chabé označenie ,alebo žiadne info, kde čo a ktorým smerom v Stráňavach.Akurát smer trate a šipky pri hlavnej ceste boli ok. Z doterajších tohtoročných maratónov dosť slabota. Jediné + bola príroda ale to som už dnes písal. Aj v Partizánskom boli kedisi problémy ale spravili všetko pre to, aby boli preteky zabespečené tak ako sa patrí,výber zázemia ,štartu a cieľa,ako aj technické záležitosti aj ked tam nebolo tolko pretekárov ako na Fatrane. Určite lepšie zorganizované. Aj to je príklad.
na záver : Poriadateľom. Berte to ako výzvu do budúcna. doladiť pár detailov a môže to byť výborný maratón kde sa ludia radi vrátia. Žiaľ, teraz to ukážka ako sa organizuje maratón nebola.
Množstvo sklamaných bikerov si to pri budúcom Fatrane asi rozmyslí či tam ešte príde.

ty si nejaky strasne mudry podla tvojich ohlasov si myslim ze o maratonoch vies velke kulove mozno sa nevies ani bicyklovat ale mas plnu hubu reci asi nevies anio co to vsetko obnasa zabezpecovat taky maraton , ked uz tak kecas namal by si si skryvat za nejake mtb bb alebo co vlastne si a otvorene zoci do oci by si sa mal vyjadrit a nie cez tieto stranky alebo ti to tak vyhovuje? Urcite chyby boli ale nokdy to nemoze byt dokonale. Bol to piaty rocnik a my uz vieme ci je to lepsie alebo horsie a myslime ze sme urobili dost ale urcite budeme o rok znova lepsi aj kedsa najdu taky ako ty ktorí budu kritizovat vzdy ale to je len dobre tie podstatne a pravdive veci si zoberieme k srdcu a vylepsime. ked sme tzacali mali sme 80 pretekarov teraz skoro 700 asi to o nicom hovori a kulturny program? mali sme raz ale po vyhlaseni tomboli sme ostali len organizatory tak preto. kazdy ma toho dost a chce ist domov chapeme to nikto sa nechce zabavat kazdy srpavny biker si to odmaka a to mu staci.Co sa týka toho zrazeneho nas to mrzi ale kazdy ide na vlastnú zodpovednost a pokial sa stalo to čo sa stalo vina bola vo vodicovi je tam odobratie VP velka pokuta a nahrada skody a kazdy kto vstupi na vozovku je ucastnik cestnej premavky. Ci to bolo zle uvidime o rok podla ucasti a ty opotom mozes opet len zo zavisti pisat ohovarat a buzerovat rad by som sa stebou s tretol a vypocul si ta osobne ale asi na to nemas charakter. Aj ked ma mrzi ako pises prajem ti vela statsných kilometrov
07.06.2010 - 23:45:20
00
2=thomashko2
ano, ale nie dlho, kedze prisla tvoja polovicka a prebrala zezlo ;)
07.06.2010 - 23:48:12
00
ked kukam (preskocil som tie dlhe clanky - vecer, oci uz bolia :D )tak reku napisem aj ja, trat pohoda, az na tie luky, viem ze to patri k tomu, ale podmacane boli riadne (vacsina energie odisla na nich), najviac sa mi pacilo stupanie z vrutockej strany, kedze to bol moj prvy dlhy, tak som rad, ze po vyse 7. hodinach stravenych na trati 8) som dosiel do ciela, a cakalo ma tam moje krasne vitazstvo :l: (nebola to tombola - v nej opat naprazdno ;( ), segedin tak ako minuleho roku - super - presne taky ako ma byt, tlak v bruchu z neho + plyny ma posilnovali az do Ziliny, na wapky bol rad, ale to je vsade, a kedze svietilo slnko, tak sa to dalo, aspon som pokecal s par ludmi (minuleho roku v Sulove som sa klepal ako osika, brrr), klobuk dole organizatorom, a ked sa podari, a budem moct tak im pridem pomoct aj buduci rok, lebo tieto akcie su pre ludi, a ludia ktorym sa to pozdavalo pridu aj o rok a dotiahnu aj svojich blizkych :y:

Vdaka tvoje slova potesili ale mali sme medzeri a vieme kde
07.06.2010 - 23:54:15
00
keyboard_arrow_up