- To je ta krasa Lyriku, ze (ved vlastne podla tych odkazov na mtbr.com co si mi poslal na) sa niektore verzie Lyrika daju konvertovat na ine. A navyse!, 2009 verzie su kompatibilne s 2010!

- podla mna, ak nevymienas dusu 5 hodin alebo castejsie ako jazdis :-) (u mna je pomer 1:1 :D ), tak nemoze ztiect tolko oleja "niekam". Nevyteka zo spodu pravej nohy, od nastavovania odskoku?
10.08.2010 - 08:38:07
00
Ak ma ten unik oleja uz uplne dozerie tak tam zakupim 170mm coil patronu a nebude fucat nic,hehe...
Z pravej nohy nemoze vytekat ked to vytecie tych 6ml 15W co ide do vzduchovej patrony a zo spodu nohy som si ziadny unik nevsimol,dost som to sledoval.Na poslednom vyjazde som mal ale bike pri vymene duse horeznacky,takze neviem ci to nestieklo nejak do vnutornych noh z hora.
10.08.2010 - 08:52:07
00
warzone: nepresuva sa ti olej do negativky ? Sfukovanie vidlice, by tomu mohlo nasvedcovat, ze je tam netesnost... trebat o pozriet. Inak coil verzia 170mm je len coil .. u-turn je stale 160mm, zrejme nemaju potrebuju vyrabat nove, coz je dobre .. ale aj u-turn coil sa da prerobit na 170mm.
fluider: keby mali progresivitu riesenu dofukovanim, alebo vyskou oleja, nemuseli by tam mat bazmek floodgate a riesit potom podlozky ako besny :D .. co ma privadza ale k otazke, ci by viac oleja nemalo nakoniec taky vplyv :?: .. asi je tam ale moc priestoru, to by nestacilo len "trochu" :shake:
10.08.2010 - 11:02:25
00
Soloair nema negativku,ale inak ked vidlu uplne sfuknem tak tam stale je nejaky tlak,zrejme v zpodnych nohach,takze asi to tam bude ne-tesnit(hehe,to je ta madarizacia).
Ak by som kupoval novu 170mm coil patronu,tak urcite bez zbytocnosti ako je u-turn :)
10.08.2010 - 11:11:56
00
Nema vzduchovu negativku, alebo vobec ziadnu ? Ak je vzduch, musi mat negativku, inak by chodila naprd :o :tmi: .. ale teda neviem, rozobrane som to nemal, len dual air :nod:
Mas inak recht .. u-turn je taky .. ehm, na Pike sa mi pozdaval, ale na Lyrikovi je to asi zbytocnost. A mozno to mozes rovno objednat .. u-turn pruzina nova stoji asi 30libier mam pocit, a je to komplet. Alebo Ti mozem predat moju u-turn pruzinu za 20e .. ak si lahsej vahy :lol: .. akurat by si ale musel zohnat to tocitko 3 pruzinky a 3 gulicky tusim :( .. coil bude lepsia volba :nod:

S tym tlakom po sfuknuti si nelam hlavu, je to dane volnym priestorom pod piestom tlmenia v pravej nohe, robi to kazda vidla, Reba,Pike, Lyrik ... skor ak by to nerobilo, bol by problem :!:

edit: ja som zacal minule rozmyslat prave nad solo-air patronou :D .. kvoli vahe a zvacseniu zdvihu pripadne :lol:
10.08.2010 - 11:23:29
00
chalani ste sa rozbehli o tych vidlach, ale tato tema bola zalozena ohladne 160mm a jej vplyv na jazdu 140mm zestyho, ja len tolko aby tu polove prispevky za chvilu neboli ako offtopic ked tak citam poslednych par stran ;)
10.08.2010 - 12:06:09
00
Mas pravdu :$ .. ale Polo uz zase povysil latku , tak aj my zvysujeme :lol: .. pardon.
10.08.2010 - 12:26:32
00
warzone, lto: chlapi... soloair samozrejme má negatívku - vzduchovú. peťo: olej ti zrejme pretečie do nej, prípadne ďalej do vonkajšieho monobloku. ak ti to robí často, mal by si vymeniť tesnenie na vzduchovom piestiku a na piestiku negatívky. k tej prestavbe na coil verziu - budeš potrebovať jednak pozitívnu pružinu a k tomu tiahlo s negatívkou. na uturn verzii jeto tiahlo súčasťou pozitívnej pružiny, ale negatívku potrebuješ tak či tak, tj pružina od ľuboša je len jedna časť z troch (tretie je to točítko na korunke)...
10.08.2010 - 14:03:14
00
... ale aj u-turn coil sa da prerobit na 170mm.


da sa prerobit na 170mm coil, alebo 170mm u-turn? ak ano, ako?
10.08.2010 - 14:41:19
00
keyboard_arrow_up