na stranke som pozrel slx kluky za vybornu cenu. dosiel som osobne, nemali ich vraj ich treba objednat, hovorim ok objednajte - bol som odbity ze mam vyplnit objednavku na nete. Tak som vyplnil, dosiel mail ze na druhy den sa mi ozvu - neozvali, ani na tret,i tak som volal ci ju vobec registruju a bolo mi povedane ze kluky niesu ani nebudu... ale pocul som aj vela dobreho...
26.04.2011 - 22:57:31
00
l_laco: vseobecne dristy? iste ved som sem ani nechcel pisat. nevadi tak konkretne dohoda cez mail bola ina ako skutocnost 1vec. 2vec kludne by mi predali doskrabany bike. 3 vec po upozorneni na skrabance som dostal odpoved ze mi to prestreknu sprejom. ako ze toto je co? tak som povedal ze nie. ked zbadali ze nemam zaujem velka snaha o dohodu... to uz som neuniesol a podakoval. to co som navrhol hned maly snahu riesit uz ked som nemal zaujem.. podotykam k tomu ze nakoniec mi dosiel mail o tom aky je mlady pan prepracovany... to ma iba utvrdilo o ich neskonalej profesionalite... hadam som popisal aspon cast zazitku...


Tak vidíš ..tento príspevok už má nejakú hodnotu... pretože si každý kto si ho prečíta dá pozor napríklad na tie škrabance a podobne ... lepšie ako ten predchádzajúci kde sa len osočovalo bez konkrétnych obvinení. Myslím že k tomuto sa už môže vyjadriť aj "vedúci" ;)
27.04.2011 - 06:55:49
00
l_laco: vseobecne dristy? iste ved som sem ani nechcel pisat. nevadi tak konkretne dohoda cez mail bola ina ako skutocnost 1vec. 2vec kludne by mi predali doskrabany bike. 3 vec po upozorneni na skrabance som dostal odpoved ze mi to prestreknu sprejom. ako ze toto je co? tak som povedal ze nie. ked zbadali ze nemam zaujem velka snaha o dohodu... to uz som neuniesol a podakoval. to co som navrhol hned maly snahu riesit uz ked som nemal zaujem.. podotykam k tomu ze nakoniec mi dosiel mail o tom aky je mlady pan prepracovany... to ma iba utvrdilo o ich neskonalej profesionalite... hadam som popisal aspon cast zazitku...


ok a ako to vidím ja, možno budem zdlhavý, ale musím to napísať polopate:
so zákazníkom sme si v priebehu 2.až 22.4 vymenil 23 mailov.
Kde sme sa dohodli na:
-Haibiku Editone XT cena 859,-
-vidlica tam bola v strieborná RS Recona s možnosťou výmeny za bielu za príplatok +40,- ale ako citujem z jeho mailu: uz iba poriesit tu bielu vydlu nejako.. ale ak to nebude mozne tak neva..
-s Avid Elixirami 5 brzdami - dohodnutý príplatok +60,-
-na Editone Rx 19,5"bielom ráme.

Kedže zákazník je od Žiliny cca 140km a chcel si bike pred kúpou vyskúšať tak sme sa dohodli na sobotu ráno o 8hodine,aby sme mu to stihli v priebehu doobedia skompletovať.
zákazník prišiel v sobotu 23.4. o 8,00. ukázal som mu 3bicykle:
1/ Haibike Edition XT , z ktorého by išla všetka výbava- ShimanoXT a strieborná RS Recona
2/ Haibike Editon RX pro - z ktorého bolo potrebné demontovať Avid Elixir 5brzdy s kotúčmi
3/ Haibike Editon Rx 19,5" biely - z ktorého bolo potrebné demontovať výbavu a namontovať XT výbavu a Elixiry brzdy- pred demontážou si zákazník mohol aj bike vyskúšať , aby vedel či mu sadne... aj si ho vyskúšal

problém vznikol vtedy, ked zákazník požadoval bielu vidlicu RS Recon namiesto striebornej a nebol ochotný doplatiť 40,- , hoc túto sumu som mu napísal aj do mailu a na bielej vidlici netrval. Vysvetlil som, že som ochotný mu vyskladať bike podľa jeho priania z troch bicyklov a neúčtovať mu žiadne náklady, hoc bicykel je už zlacnený, ale tú striebornú vidlicu nemám kde využiť a ten doplatok by mal byť 40,- eur. a vlastne mu ponúkam model Haibike editon RX pro čierny , kde už je sériovo XT s elixirami a RS Recon čierna za tú istú sumu 959,- eur. povedal, že je ochotný za tú bielu vidlicu doplatiť iba 20,- eur. čiže cena celkom 939,-.

samozrejme som sa aj pripravoval na sobotný nápor zákazníkov, doplňal som si biky do obchodu-zveril som ho kolegovi ,aby mu odpovedal na otázky a nechal zákazníka vyskúšať biky.

po chvíli som za ním prišiel a povedal, že som ochotný to poprehadzovať aj za tých jeho navrhnutých 939,- , aby bol spokojný, kedže prišiel z daleka... na to mi ukázal, že na jednom biku je vidlica poškriabaná- pošúchaním sme zistili, že to je len pozostatok z ochranej folie a jediný ťuk bol zo spodu o veľkosti 1mm štvorcový !!!prisahám!!! a na to som mu povedal, že takýto ťuk vieme zatrieť farbou na to určenou. ale ak sa mu neľúbi takéto riešenie, viem mu dať aj novú vidlu z iného biku a ukázal som mu novú vidlu.... a na druhom biku bol malinko škrabnutý volant s predstavcom, ale ten nešiel na jeho bike.

na to povedal, že nebol spokojný s prístupom a že meral takú diaľku...

boli sme ochotní vytvoriť mu bike podľa jeho predstáv, prehadzovať gratis 3 výpredajové bicykle medzi sebou a vytvárať si tak komplikácie, pretože tie dalšie dva , čo mi ostanú tiež treba niekomu predať a ľahšie predáte katalogový bike ako skladačku.. asi by bolo jednoduchšie 2.4. odpísať na prvý mail, nemáme a nieje možné.

poobede som mu ešte napísal mail, nakoľko ja nemám rád nevysvetlené veci a nespokojného zákazníka a som rád s každým zadobre, ale asi sa treba niekedy viacej tlačiť do ...- ked ja to tak nerád. je to dalšia skúsenosť do života.
Ps- sobota 23.4. bola pekná, bicykle sa popredali a medzi nimi aj nejaké Haibiky bez prerábok...

a hoci teraz cez sezonu pracujem aj viac ako 12hodín denne, snažím sa vyhovieť každému, ale nie vždy to vydá.


Naposledy upravil veduci1 dňa 30.04.2011 - 03:13:47, celkovo upravené 4 krát.

30.04.2011 - 01:56:13
00
na stranke som pozrel slx kluky za vybornu cenu. dosiel som osobne, nemali ich vraj ich treba objednat, hovorim ok objednajte - bol som odbity ze mam vyplnit objednavku na nete. Tak som vyplnil, dosiel mail ze na druhy den sa mi ozvu - neozvali, ani na tret,i tak som volal ci ju vobec registruju a bolo mi povedane ze kluky niesu ani nebudu... ale pocul som aj vela dobreho...


odpoviem aj na toto. SLX kľuky s rockringom sme mali na pulte cca 4 kusy. Posledné sa predali asi týždeň pred Vašim príchodom. Nakoľko náš zahraničný dodavateľ ich už nemá -tiež mu nejaký čas trvalo ,kým mi odpísal a slovenský importér ich nevozí , nevieme ich už dodať.
po obdržaní objednávky sa zákazníkovi vždy ozvem telefonicky alebo mailom a informujem ho o objednávke.
30.04.2011 - 02:09:51
00
ja som teda s obchodom kubicasport.eu spokojny je tam velmo dobry pristup k zakaznikovi a vynikajuca komunikacia pri objednavani cez net :-)
30.04.2011 - 18:34:26
00
samozrejme som sa aj pripravoval na sobotný nápor zákazníkov

"Jednání pánu v prodejně si nemohu vynachválit. Všem doporučuji :-)
Jen mám pocit, že si pan Kubica najal na sobotní dopoledne komparz, protože tolik lidí co se tam nahrnulo jsem viděl naposled při otevření Mototechny se zásobou nových Škodovek ;-)"
http://www.bike-forum.cz/forum/felt-q820-vs-spesl-hardrock-pro-vs-haibike-edit-sl.html#comment1614084
:lol: Inak držím palce, stíhať obslúžiť toľko ľudí pričom sa snažiť každému vyhovieť :tmi:
01.05.2011 - 09:54:22
00
U pána Kubicu som kupoval bike pred rokom. Najprv sme mailom dohodli, čo vlastne chcem a následne som prišiel osobne do ZA. Nebol by problém ani s poslaním kuriérom, ale chcel som to vyskúšať a vybrať správnu veľkosť. Dostal som solídne vybavený bike ( Scream RX- SLX, Recon, Magura ) za dovolím si povedať veľmi dobrú cenu ( bol to minuloročný model ). S prístupom som bol spokojný, poradil mi veľkosť aj typ biku. Pred cca 2 mesiacmi mi bez najmenších problémov vyreklamoval voľnobežný orech. Takže nemám najmenšie výhrady k predajni.
01.05.2011 - 16:52:13
00
Včera jsem si dovezl domů Haibike Q RX 2010. Přebrat jsem si ho chtěl osobně, v týdnu jsme si vyměnili pár mailů co a jak, co tam oproti sériovce chci a co nechci, v ničem nebyl problém, dokonce ani když jsem objednávku ještě asi třikrát upravoval. Kolo mělo být nachystané v sobotu, bylo, naprosto dokonale.
Ocenuju také přístup personálu, ochotný, poradí, rozumí tomu, přitom nic nevnucuje.
Kolo má něco přes 100km ( staré, které stálo stejně bylo při tomto čísle na třetí reklamaci:D) a šlape jak hodinky, takže max. spokojenost :)
01.05.2011 - 20:42:09
00
Tiez vlastnim bike tejto znacky, o jeho kvalitach som presvedceny.
K tym manimulacnym skrabancom co sa tu riesili radsej :x , to si myslis, ze predajca kvoli skrabancu vyhodi do kosa ram a tebe ponukne o dve rady lepsi za odskodnenie? Je to bike, sklada sa, manipuluje s nim atd., hlavne treba jazdit a nie vymyslat ....
Osobne si myslim, ze je velmi velmi malo obchodov s takto pozitivnym pristupom a ochotou ako je KUBICA. Cize to zhrniem. Dohoda :y: Sluzby :y: cena :y: pozarucny servis :y: ochota voci nemoznym zakaznikom ako som ja :) :y:
02.05.2011 - 08:58:32
00
Riešiť škrabance na ráme, vidlici, ...?

Tak ak je bike určený do výkladu a nikdy "neuvidí" asfalt, terén, ... tak prosím, ok.
Ale riešiť takéto somariny keď s ním chcem jazdiť, tak to už je aká haluz.
02.05.2011 - 13:18:48
00
no neviem či by si to isté napísal keby si kupoval auto :P
02.05.2011 - 14:07:10
00
teraz mimo kubicu (nebol som tam nepoznam) ale keby mi chcel niekto predat novy doskriabany bike tak som asi tiez nasraty. jasne skrabance sa spravia casom jazdenim ale preco mat novu vec poskodenu? to ze sa s nou mamipuluje to uz je ich starost, vacsina bicyklov prezila transport tisice kilometrov z azie neposkodena, tak uz tych par metrov na predajni by mali zvladnut..
02.05.2011 - 14:30:00
00
"viem mu dať aj novú vidlu z iného biku...,škrabnutý volant s predstavcom, ale ten nešiel na jeho bike"
takze mohol mat vsetko OK, tie skrabance mozu vzniknut prave pri takom masovom prehadzovani komponentov
02.05.2011 - 14:55:28
00
Mnavak, ved sa jednalo o skrabanec o velkosti 1mm2, ci ako to veduci pisal, nechcem to dalej rozvadzat, ale fotky sme nevideli, skrabanec o takejto velkosti pokladam za vtip..

Katko o tych autach by som radsej nehovoril, tam su zas ine vychytavky ;)
02.05.2011 - 19:24:58
00
mne je fuk aké sú pri autách vychytávky, hovoriť sa môže o čomkoľvek...neverím, žeby niekomu bolo jedno, keby si kupoval úplne nový bike a boli by na ňom škrabance (nech je to v ktorejkoľvek predajni)... 8)
02.05.2011 - 19:54:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up