Ja len nechapem preco to video chcete stale konvertovat... ak nechcem stratit kvalitu tak z hrubeho zaznamu vystrihnem len veci, ktore nehcem a necham ulozit v povodnom formate. Bohuzial toto bola jedna z veci preco som prestal pouzivat Vegas. Pritom to je taka jednoducha zalezitost.
06.09.2012 - 13:16:00
00
Peto02: ak nestriháš presne v kľúčových snímkach, tak kvalitu strácaš aj tak. Sú ľudia, ktorí sa chcú s videom pohrať, pridať hudbu, titulky a pod., potom je to jednoduchšie robiť v programoch typu Vegas (alebo Final Cut)...
06.09.2012 - 13:28:47
00
ono vela spravi aj ake rozlisenie pouzijes v "projekte." ja uz som sa tak vela krat popalil a cela robota bola na zmar...

Upriam pozornosť na Macroovu poznámku. Na začiatku práce treba na novom Projekte nastaviť taktiež parametre v akom rozlíšení budeš vytvárať Projekt. Po vytvorení "diela" si len zrenderuješ vo Vegase celé video do formátu aký chceš a nie je dôvod na akokoľvek zníženú kvalitu finálneho videa.
http://www.tvfreak.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=24
Naštuduj si jednotlivé state z linku a vysomáriš sa z toho bez problémov.
P.S. Nesnaž sa to renderovať v inom softe pretože Vegas všetko čo potrebuješ vie.
Spracované video si vždy ukladaj do kompu aj ako Projekt aby si mohol spätne kedykoľvek zasiahnuť a vylepšiť tvoju "prácu".
06.09.2012 - 13:43:21
00
ved to,chcem sa s tym videom pohrat,zaujima ma to pre to som sa o to zacal zaujimat,keby chcem dake bezne video spravim si to vo windows movie maker. pozeram navody,dakujem za link,bol som uz na tej stranke len som nevedel co mam skor pozerat
06.09.2012 - 14:49:23
00
No takze zistil som,ze lepsie ako verzia: MP4 HQ 1280x720p,35 Mbps(video malo 2,17GB) to nebude, pri pociatocnom nastaveni ake som mal v tom vegase,tiez sa mi vidi,ze je to asi maximum ako tu verziu vie najlepsie prehrat youtube,skoda,ze to video nevyzera tak cisto a ostrejsie ako ked si ho pustim v kompe. Uz viem,ze vzdy na zaciatku si treba nastavit vsetko skor ako zacnem nieco vytvarat :). Pripajam teda aj link,ak chcete pozrite.Neviem ci je to video dobre alebo zle ak mate k nemu nieco kludne napiste.Je to skor take pohodove,nie su tam ziadne agresivne jazdy:) (dufam ale ze bude raz material aj na take).Ak niekto robi nieco podobne napiste mi co sa vam nezda,chyby a podobne,budem rad za kritiku a urcite pouvazujem. Dakujem vsetkym za pomoc.
07.09.2012 - 13:42:13
00
keyboard_arrow_up