nechapem co proti mne aj ty mas. myslel som si ze budeme kamarati :-) clovek je na fore, pyta sa na rady ako jazdit a dostanem toto? strasne s tebou :-)

tak prepis to do textovej podoby a ja si to precitam :-)
19.11.2012 - 10:24:36
00
Moje subjektívne odporúčanie pre užívateľov tohto fóra: v záujme ochrany Vášho duševného zdravia nereagujte na Divove príspevky, nakoľko jemu sa asi ani poradiť nedá a len sa oberáte o čas

pravda :lol:
19.11.2012 - 10:25:46
00
nechapem co proti mne aj ty mas. myslel som si ze budeme kamarati :-) clovek je na fore, pyta sa na rady ako jazdit a dostanem toto? strasne s tebou :-)

tak prepis to do textovej podoby a ja si to precitam :-)


ešte teda poruším moje odporúčanie a objasním: ľudia Ti aj niečo poradia (napr. aj ja) a aj tak spravíš niečo total iné a potom sa znova pýtaš...
pôvodne si mal ísť na beh do Luborče, alebo aspoň na tie HoryZonty pozrel by som si Tvoj štýl behu, niečo by sme možno vymysleli... (nie zas hned pri prvom pichnutí v kolene bežať k doktorovi)
V priebehu 2 týždňov boli v Tvojom bezprostrednom okolí 4 športové podujatia, na ktorých aj štartovné bolo minimálne - to Ti napr. vadilo na Púchovskom maratone (beh v Luborči, beh HoryZonty, + včerajší beh v Trenč. Tepliciach a CX v DCA) a na žiadnom sa nezúčastníš, ale ideš radšej na Inovec v hmlovom tuneli - toto je podľa Teba v poriadku???? ;)
Prepisovať Viktorovu prednášku pre Teba nebudem, lebo aj tak by si podľa toho nešiel, robil by si všetko presne naopak... :lol:


Naposledy upravil Peter78 dňa 19.11.2012 - 10:59:56, celkovo upravené 1 krát.

19.11.2012 - 10:37:56
00
no nic chlapci, tu sa clovek nic nedozvie. slubujem uz nikdy sa na nic nebudem pytat. na tomto fore sa budem len dohadovat na vyjazdy kto by kam isiel. idem si pred robotu radsej zabehat spravim mudrejsie... a moj nick kludne zmazte


Peter78: este tebe nieco napisem. s behom zacinam, tak nepojdem hned na sutaze kde sa beha rychlo. zacinam behat pomaly. a uz som to tu pisal, buduci rok zacnem chodit na maratony, tento rok som si dal iba jeden na skusku Dubnicky maraton a zapacilo sa mi to. chcem teraz troska potrenovat a na buduci rok to skusit. ja dam na rady ako jazdit, len najprv by musel niekto poradit. ale tu sa moc neradi, len same blaboly a potom pisem aj ja blbosti..
19.11.2012 - 10:54:40
00
Ako sa vravi, najlepsi trening je pretek :-) U mna to plati 100%. Zaroven su preteky aj najlepsia motivacia pre trenovanie.
19.11.2012 - 11:13:13
00
Ako sa vravi, najlepsi trening je pretek :-) U mna to plati 100%. Zaroven su preteky aj najlepsia motivacia pre trenovanie.

Presne ako hovoríš :y:
Dokonca jedna prastará ľudová múdrosť hovorí: "Jeden pretek Ti dá viac, ako dva týždne tréningu" - u mňa to tak funguje 8)
19.11.2012 - 11:24:56
00
divo kopec ludi ti poradilo, ale ty to nejak nevnimas.. sa necuduj ze uz na teba je....
19.11.2012 - 14:43:58
00
divo, ale každý ti radí a ty stále nič. Raz tak potom tak. Ako žena v znamení blíženec v prechode a bez partnera. :D Raz chceš turistikovať, potom tvrdo trénovať... Už som ti dávno písal, choď do cykloklubu a jazdi a trénuj s nimi. Dozvieš sa tam veľmi veľa a nie len o cyklistike... a natrénuješ viac ako sám bez dostatku skúseností. ;-)
19.11.2012 - 20:09:41
00
Divo, ak chceš spísaný workshop V. Bielika plus mnoho ďalších poznatkov kúp si jeho knihu Neležme, bežme (alebo Nebežme, ležme ?;-) Je v ľahko zohnateľná v kníhkupectvách.
19.11.2012 - 23:49:35
00
Raz chceš turistikovať, potom tvrdo trénovať;-)

Vy ste ma nepochopili a to je cele. moje "treningy" som nazval vozenie sa a vzdy tam bol smajlik. to preto, ze ja mam daleko od cyklistov, ktori tvrdo trenuju (preto som pisal humorne o mojej turistike). nechcem pisat ako tvrdo trenujem, lebo pod tym pojmom si vzdy predstavim napriklad Sagana ako trenuje alebo tu chalani z fora, ktori jazdia za kluby a pretekaju. vzdy som pisal, ze som rekreacny jazdec, ktory sa chce zlepsit. ale to je jedno, ja uz tu nic nehladam. dnes som si opät zabehal 13 km, rano idem na žiletku na 3-4 hodiny a je mi fuk ci to robim dobre alebo zle. budem jazdit ako doteraz a nebude problem.

mirolet: dik za tip, pozrel som tu knizku na nete a je tam. pozrem ju este v knihkupectvach nech to nemusim objednavat postou. ide zima tak bude cas aj na knizky :-) a ty este jazdis ci uz ti skoncila sezona a teraz len behas? ak jazdis, dohodnime sa na vikend a preberieme nejake veci, na Velkej Javorine nebolo moc casu
20.11.2012 - 01:00:29
00
divo:cele forum ta nepochopilo :D,to musis vzdy v kazdom topicu napisat,ze ide 100km behat a na 10 hodin na bajk? potom sa necuduj,ze ta bolia paprce,vies co ti poradim,najdi si zensku a pekne ju pomiluj
20.11.2012 - 02:42:36
00
Divo má priateľku a peknú, tak to moc nechápem :shake:
20.11.2012 - 11:52:58
00
bol som akurat na testoch. Od jari zlepsenie z 310w na 381. Schudnutie o cca 5kg tak aj vykon na kg stupol o 1w na 4.35w/kg. Chcel by som to dotiahnut na tych 5 :).
20.11.2012 - 12:23:17
00
hmm to s tym vysetrenim celkom dobry napad ....robili ti len wataz alebo aj ostatne parametre popripade zatazove testy (na srdce)?
20.11.2012 - 15:22:47
00
teraz len tie zatazove, stupa zataz a slapes kym ti neodkvecnu nohy :), popri tom sa meral tep tlak a take halusky vselijake. chcel by som zistit aj taky okamzity maximalny vykon akurat neviem ako :)
20.11.2012 - 15:36:30
00
keyboard_arrow_up