Ty Warzone tej tvojej makovice by bolo škoda,čo sledujem tak dobré komentáre,ja nosím na kotrbe GIRO HAVOC,dobrá helma,určite by si nebanoval.

:oops: diiiiiiiiik je dobra?
13.05.2007 - 22:10:21
00
havoc mam aj ja, je dobra :wink:
14.05.2007 - 08:09:35
00
ozaj, k tym padom, tuto sobotu som absolvoval asi 5... :roll:
14.05.2007 - 08:17:05
00
ozaj, k tym padom, tuto sobotu som absolvoval asi 5... :roll:

ved som pocul,ze ste nejak padali v tom Presove :wink:
pojdem sa po tej Havoce pozriet...dik
14.05.2007 - 10:49:50
00
No, sobota bola asi nejakym stastnym dnom ... ja som sice nespadol, ale pri slapani na Javornicku polanu (Slanske, ako inac :twisted: ) mi presmyklo koleso a pred padom ma zachranilo iba rychle vypnutie tretry, ale nejako som si pri tom narazil lave koleno o "volant" ... a dnes je to uz krasne fialove a na dotyk dost bolestive :cry:
14.05.2007 - 11:11:39
00
ja zase som taký piatok mal . ked som dopadal zo skoku som sa pošmykol a stočil volant a potom som už len letel a šúchal sa o zem asi mohlo zato to blato :)
14.05.2007 - 14:10:17
00
k tej prilbe giro havoc: ja ju mam tiez, ale vyzeram v nej strasne, este je k tomu aj biela, dost je to velky serbel, ale kupa sa podla mna oplatila 1. kupil som za 2200 2. ked sa mi dosere, tak mam pravo na novu v tom zmysle, ze ta nova bude stat polovicu - hlavne preto som ju kupoval
14.05.2007 - 18:25:45
00
Tak asi pred viac nez mesiacom som sa vysipal. Uz som sa vracal domou z vyjazdu, kedz zrazu mi nejaka nebezpecna "bikerka" vybehla do cesty s tesco bikom. Ako tak som sa snazil tomu zabranit, lenze sa to nepodarilo podla mojich predstav. Napalil som to donej, ani nevem ako sa mi podarilo tak podarene spadnut (mohlo to aj horsie dopadnut), som nejakym sposobom preletel cez volant a kedze som pravak tak som padal na pravu stranu- samozrejme na moje prave koleno, ktore uz malo tu cest byt odrete...Keby ze to Zapricinim ja tak nic nevravim, ale ked si nepovien, poslusne idem po chodniku, a ona z nicoho nic vbehne do cesty, a este drzo namna bude pindat ze co robim. Tak ma na**la... :evil: Asi mesiac som marodoval, ledva vladal chodit, o ohybani ani nevravím. Koleno po prichode domou by som prirovnal k vyskocenemu, ale to nastastie tak nebolo. Obrovsky opuch, no proste neprajem nikomu. Mal som uz par zraneni ale toto doteraz nerozumiem ako mohlo tak dopadnut. Nedavno mi odpadla aj posledna chrasta-konecne!!! :roll: Takze si uz opat naplno mozem uzivat... :)
14.05.2007 - 18:39:19
00
Chúďa bikerka :lol: :lol: :lol:
14.05.2007 - 18:48:38
00
Chúďa bikerka :lol: :lol: :lol:

co chudera tak by este dostala vyzjapane...nevie ako sa prechadza cez cestu koza namyslena?A este ide papulovat... :evil: niektore sa chovaju akoby nik iny len ony existovali... :D
14.05.2007 - 18:52:23
00
Chúďa bikerka :lol: :lol: :lol:

co chudera tak by este dostala vyzjapane...nevie ako sa prechadza cez cestu koza namyslena?A este ide papulovat... :evil: niektore sa chovaju akoby nik iny len ony existovali... :D
Veď som si robil kozy :lol: Pravdaže by si zaslúžila zo tri po prdely :evil: :x
14.05.2007 - 18:57:16
00
Veru!!! :evil: Este k tomu mala aj popolniky na ociach a aj napriek tomu ma nezbadala. Uz len z jej strany logika ked vychadzam od bloku na chodnik pri ceste tak sa mrknem ci niekto nejde! Este si predstavte tu drzost ze papulovala ze co ma s bikom... :twisted: a pritom mala len posunuty volant :roll:
14.05.2007 - 18:58:56
00
tak ano to mas pravdu ....niektroi idu ako keby len ony existovali je to strasne alebo ako keby mali klapky na ociach
a dost neopatrnych je starich ludi na bikoch
14.05.2007 - 18:59:31
00
Ty Warzone tej tvojej makovice by bolo škoda,čo sledujem tak dobré komentáre,ja nosím na kotrbe GIRO HAVOC,dobrá helma,určite by si nebanoval.

no neviem,tie Giro Helmy su tu uz celkom drahe-120-130euro,ale objavil som super METku v shope,kde chodievam,klik na typ Dedalo:
http://www.salden.nl/default.asp?pid=2008&catid=3350
15.05.2007 - 11:33:50
00
28.apríla nadisiel den D ked sa martinka rozhodla dat prvu stovku, odhodlanie bolo vysoke, pocasie super, partia skvela, asfaltka na kolibu bola rozcvicka, po ktorej prisli ranajky-kazdy podla chuti (ano, aj pifo sa objavilo), prisiel prvy zjazdik - na ktorom som sa prvy krat vystrela 4 krat, teraz som ho zvladla bravurne no par metrov pred Peknou cestou Martinka trosku spanikarila a zahrala sa na supermana... vysledok: oskrete NOVE rohy, roztrhane trojstvrtaky, rozbite koleno a vyklbeny laket.. na kramaroch mi ho dali na spravne miesto a v podstate som uz skor fit, trosku krivkam a neviem si cupnut, no viac ma hneva, ze mi usiel svatojursky maraton... asi moj prvy bude v Partizanskom. Pozn. v ten den som bola druha, koho odtial odvazali...

Prílohy:

Picture 160.jpg
Picture 160.jpg 165.62 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil saldi dňa 06.06.2007 - 12:03:51, celkovo upravené 1 krát.

15.05.2007 - 15:14:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up