a ty prosimta moderuj toto vlakno a nesmej sa tu ako obycajny trtko lebo mne vobec nepripominas moderatora ....
23.03.2013 - 17:43:58
00
:rofl:
23.03.2013 - 17:45:25
00
dufam, ze vsetci v LM nejednaj takto :D ale dajte este nieco ide vam to :D
23.03.2013 - 17:46:18
00
dochadzaju ti argumenty ked spominas copyright? to uz nevies preco by si si do mna kopol? Ak to je niekoho fotka, je to fotka fiziku. A ich sedlo som predaval. Tak aky problem.



ty tu prosim ta nespominaj o tom, ze dochadzaju argumenty, pozri sa co pises z 10 prispevkov je 8 o tom istom - o tvojej zene, zasmradenej poste a velkorysej zlave 10 eur
23.03.2013 - 17:47:30
00
preco ze ziadam aby bol moderator seriozny a moderoval nie sa zapajal do flamu ale ho hasil ? dufam ze ani v pezinku nie su taky jak ty ,lebo to by ma tiez velmi mrzelo ...
23.03.2013 - 17:48:01
00
Indurain, nezabudajte ze Tomas porusil tiez par paragrafov zverejnenim nasej sukromnej komunikacie na ulozto.cz (ja som mu povedal ako prvy ze si to vyriesim na sude) a s dobrymi mravmi by som bol opatrny. Vyhlasenia ako "ja ta znicim" a podobne tiez hranicia so vselicim. Ale nechcem sa schovavat za paragrafy. Dufal som ze Tomas mohol zohladnit moj ustupok s cenou a spravit mi ako ustupok to ze sa uspokoji so sivym alebo ho skusi sam predat individualne, normalnou chlapskou dohodou, ale nebol toho schopny. Ak chcete aby sme zabavali uz teraz vytazene sudnictvo takymito prkotinami tak mozme. Bude to vysmech tejto krajiny aj nas samych. My sme tiez spravili chlapsku dohodu- ja som Vam dal novy hlinik, Vy mne stary karbon.
A aby ste sa necitili ukrateny, vymenil som Vam novy presmyk 105ku aj novu retaz + ritchey predstavec za stare. Pripadal som Vam aj vtedy ako kriminalnik?
Boli ste spokojni, nie?




Tomáš, keď chceš vec dotiahnúť do konca, tak ti navrhujem podať žalobu na súd o neplatnosť zmluvy. Princípy a vzťahy, ktoré Občiansky zákonník upravuje sa vzťahujú na všetky subjekty a vzťahy medzi nimi, či sa jedná o fyzické osoby (občanov) alebo o právnické osoby (firmy). Janokl porušil princíp a jeho konanie odporuje dobrým mravom, čo má za následok, že si v práve a pri podaní žaloby na súd tento spor s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou vyhráš a Janokl bude znášať všetky náklady spojené so súdnym konaním.
Foto v danej veci mal len informatívny charakter (expozícia môže zmeniť farbu veci) V prípade, že použil ilustračné foto, tak je jeho situácia ešte horšia. Princípy, ktoré platia pri kúpe a predaji nových vecí platia obdobne aj pri kúpe a predaji veci už použitých
23.03.2013 - 17:48:09
00
Indurain, nezabudajte ze Tomas porusil tiez par paragrafov zverejnenim nasej sukromnej komunikacie na ulozto.cz (ja som mu povedal ako prvy ze si to vyriesim na sude) a s dobrymi mravmi by som bol opatrny. Vyhlasenia ako "ja ta znicim" a podobne tiez hranicia so vselicim. Ale nechcem sa schovavat za paragrafy. Dufal som ze Tomas mohol zohladnit moj ustupok s cenou a spravit mi ako ustupok to ze sa uspokoji so sivym alebo ho skusi sam predat individualne, normalnou chlapskou dohodou, ale nebol toho schopny. Ak chcete aby sme zabavali uz teraz vytazene sudnictvo takymito prkotinami tak mozme. Bude to vysmech tejto krajiny aj nas samych. My sme tiez spravili chlapsku dohodu- ja som Vam dal novy hlinik, Vy mne stary karbon.
A aby ste sa necitili ukrateny, vymenil som Vam novy presmyk 105ku aj novu retaz + ritchey predstavec za stare. Pripadal som Vam aj vtedy ako kriminalnik?
Boli ste spokojni, nie?

A presne koli imaginarnym vyrokom ake tu pises ze som sa ti vyhrazal ("ja ta znicim") je cela nasa komunikacia k dispozicii vsetkym... Ja sa za co hanbit nemam Ty "cestny" predajca....
23.03.2013 - 17:53:56
00
preco ze ziadam aby bol moderator seriozny a moderoval nie sa zapajal do flamu ale ho hasil ? dufam ze ani v pezinku nie su taky jak ty ,lebo to by ma tiez velmi mrzelo ...



Nie, preto, ze sa postavis na jeho stranu len preto, ze je to nejaky Janik od vas z dediny hoci sam vidis, ze absolutne nema pravdu ale budes ho branit.

Je nejake pravidlo preco by moderator nemohol napisat nieco do temy ?
23.03.2013 - 17:54:00
00
preto som sa spytal nech postne fotku biku aby som sa presvedcil ci je to taka hrozna tragedia ako to tu vypisuje

Inak raz tu ľudia na fóre chceli fotku od teba, nech sa dá posúdiť či je niečo iné taká hrozná tragédia ako si vypisoval, to bola poriadna sranda post249044.html#p249044 :) Takže v tvojom prípade by som nejako extra fotodokumentáciu v iných prípadoch naozaj nevyžadoval :D :D
23.03.2013 - 17:55:47
00
A presne koli imaginarnym vyrokom ake tu pises ze som sa ti vyhrazal ("ja ta znicim") je cela nasa komunikacia k dispozicii vsetkym... Ja sa za co hanbit nemam Ty "cestny" predajca....


Jasne aby si to mohol ukazat vsetkym, aky som zly.
23.03.2013 - 17:56:20
00
ako moderator ano ale to by muselo mat svoju vahu nie tie smajliky , on je neschopny toto ukocirovat preto sa len rehoce ...a stojim za nasim janikom preto ze ho poznam preto za nim stojim a stat budem kamosko ...
23.03.2013 - 17:56:31
00
no ved samozrejme .. stoj za nim, budete za debilov dvaja, nie len on
23.03.2013 - 17:59:41
00
a preco by som mal byt za debila ja sa snazim dokazat ze curko pochadza z kosic ale akosik nereaguje na moje vyzvy ...mozno ho hlada v pivnici ten bike :D
berte to ako moje male sukromne patranie ...
23.03.2013 - 18:01:39
00
janosik - post249044.html#p249044 ty si zverejnil fotky? Už tam si sa strápnil a toto je akože tvoj comeback alebo čo.
23.03.2013 - 18:03:54
00
patoo, Jano je jediny kto ma tu realne pozna. Keby som bol taky kreten za akeho ma mate, pravdepodobne by tu nenapisal ani slovko. Vy vsetci ma poznate len na zaklade incidentu s Tomasom. Kludne ma oznacte za toho zleho. Mylite sa vsak.
23.03.2013 - 18:04:36
00
keyboard_arrow_up