Asi tak ja som zhanal redukcnu podlozku k hlavku, napisal som asi do 5 shopov a odpovedal mi jeden. A to po 3 tyzdnoch. :D
08.09.2013 - 12:33:08
00
To poznam :D som zhanal nezohnatelnu petku na DA BOMB , pisal som na vyse 30 eshopov prislo spet mozno 5 mailov :D
08.09.2013 - 18:20:11
00
Tak vies ako, to nieje pre nich biznis, tych par eur. Ale keby neboli v niektorych shopoch tupi a mysleli viac dopredu, tak vedia, ze kazdy zakaznik a kazda objednavka buduje reputaciu. Ale holt slovak si mysli, ze na par objednavkach zbohatne. Som rad, ze su tu aj vynimky ako napriklad slnecny bike shop.
08.09.2013 - 21:05:17
07
tak ako uz matt pisal, aj oni su ludia a robia chyby, takze vsetky nedostatky by som v prvom rade komunikoval s nim v ramci objednavky a nie cez forum. za mna palec hore!
09.09.2013 - 21:16:46
01
ano, samozrejme, tu sa toleruju len pochvaly!
09.09.2013 - 21:19:48
01
Fabian, to urcite nie. ako som napisal, viem ze obcas robime chyby ktore sa vsak snazime riesit a kazda konstruktivna kritika nas moze posunut iba dopredu. dokonca sam viem o zopar veciach ktore by som chcel dotiahnut k lepsiemu lebo viem kde mame rezervy a je este co zlepsovat. ale vsetko chce cas a aj peniaze.

ale niektore reakcie, prispevky a podrypavania su naozaj pritiahnute za vlasy, hlavne ked viem ako to v skutocnosti je. ( ale nakolko je to vo vztahu medzi nami a nasimi zakaznikmi, tak nemyslim ze je vhodne to tu verejne rozoberat ). a ako som napisal, ta tvoja "bezna prax" sa ma osobne dotkla, ale nakolko aj ja som mal kedysi 20r, uz som to hodil za hlavu. ( tych 20r nemyslim v zlom...mozno to tak o desat rokov ked budes mat nieco za sebou pochopis )
09.09.2013 - 21:40:42
09
Do tejto témy som ešte nepísal,ale 70% komponentov ktoré mám na bicykli som kúpil práve v Suncycle.Má dobré ceny,a keďže to mám 7km do Partizánskeho,chodím si po tovar osobne.S Matúšom sa osobne nepoznám,(dokonca si vykáme :) len prehodíme slovko dve keď si prídem po tovar,ale na vlastnej koži som sa presvedčil,(hlavne pri výmene tovaru)že sa s ním vždy dá nejak rozumne dohodnúť,a to že mi na mail odpíše o 23.00 je mi úplne ukradnuté,zatial mi vždy odpísal,a to som ho otravoval aj s komponentami ktoré ani v ponuke nemá,ale vždy mi odpísal,či sa dá alebo nedá...Vôbec mu tu nechcem robiť nejaké promo,napísal som len moju skúsenosť...
10.09.2013 - 19:41:18
08
ja mam zase raz dobru skusenost objednal som piatok v nedelu vecer prisiel mail s udajmi k platbe a ze mi tovar poslu ked dostanu peniaze, ale ak budem platit cez IB staci im aj zaslat kopiu o prevode a tak som to platil pondelok skoro rano v priebehu dna prisiel mail, ze tovar posielaju s predpokladanym dorucenim dnes a veru ho dnes aj dorucili :-)
10.09.2013 - 19:58:08
00
skorej by som povedal ze jeho dovozca je súper ked mu posiela drahší tovar za cenu lacnejsieho :)

Ale predajca by si ho mohol nechať a predať s vyššou maržou, ale nerobí to :y: Keby mne prišla od neho drahšia vec, ktorú nepotrebujem, isto ju radšej predám za trhovú cenu (ak by sa to oplatilo) :D
11.09.2013 - 10:03:31
00
tak nie kazdy je svinak : ) v tomto som ako matt
11.09.2013 - 11:48:53
00
Ako koncový zákazník by som sa nenazýval sviniakom, keď nepotrebujem lepšie top komponenty, tak ich predám nie, nebudem ich predsa držať nevyužité v šuflíku :lol: (len musí byť výraznejší cenový rozdiel, aby sa s tým oplatilo babrať...)
11.09.2013 - 12:17:55
00
Trošku som sa začítal a musím teda aj ja podotknúť, že na e-shop Matt ponúka priam nadštandardné služby. Mne osobne mailová komunikácia vyhovuje viac ako telefonická... Priznám sa, že telefón veľmi neobľubujem, najradšej veci riešim osobne, alebo potom písomne. To, že mi odpisuje po 23:00 mne nevadí, lebo v tom čase ešte pilne sedím za počítačom, takže neraz sa stalo, že sme vymenili aj niekoľko e-mailov medzi sebou ešte v ten deň. Ale rozumiem, že nie každému to môže vyhovovať.
Pridám moju poslednú skúsenosť. Objednával som cyklonohavice, už ako bolo avizované nejaký ten príspevok nado mnou, pri platbe prevodom som sa stretol s niečim, čo som doteraz nezažil. Všetky e-shopy odosielajú tovar až po pripísaní peňazí na účet. Mattovi stačila potvrdenka, obratom mi dal vedieť, že tovar posiela ešte v ten deň, hľa, na druhý deň ráno to už poštárka aj doniesla. Zatiaľ som cez neho objednávky riešil len na dobierku a cez kuriera, takže toto bola pre mňa príjemná skúsenosť. Do iných cykloobchodov ani nepozerám, až teda na Kubicu, lebo toho mám doslova za rohom z domu. Ale keď cez internet, tak vždy ako prvý pozerám suncycle.
Čo viac... otočil som s ním toľko emailov o veľkosti, lebo som bral L-ky ktoré su mi LTT, a on mi spomenul najskôr, že majú aj XL, potom sa poopravil, že teda nie, a že ani dodávateľ nemá, ale keďže som prejvil záujem do budúcna, tak si ma poznačil, že ak by sa k nim dostal, že ba bude informovať. Ja fakt nemám čo vytknúť, ani cenu, ani rýchlosť dodania, ani komunikáciu, ani ochotu. Vzor medzi e-shopmi!
Stále krútim hlavou nad ľuďmi, ktorí tu prejavujú nespokojnosť v tejto téme. Ale myslím si, že tieto typy ľudí sú tí tzv. večne nespokojní. Nech spravíte čokoľvek, vždy budú v niečom vidieť problém a chybu a ich spokojnosť nenaplníte asi nikdy. A majú možno aj pravdu, že niekde chyba je, ale myslím si, že tú chybu musia hľadať v prvom rade u seba... Ale možno je to proste len tým, že bola to taká sprostá zhoda náhod, no na základe referencií tu z fóra by som určite hneď do sveta nevykrikoval toľko negatív na človeka, ktorý k bežnému štandardu prihadzuje ešte nejaký ten bonus navyše.

Uf, som sa riadne rozpísal, hm, typické pre mňa. Idem sa hanbiť do kúta za to :D Česť práci :)
11.09.2013 - 16:28:54
013
v suncycle som nakupoval asi iba 3x, co som potreboval vykomunikoval som si s matt-om v e-mailoch (promptna reakcia na otazky, fundovane odpovede), nechal som si poradit v nejakych komponentoch, kde som si nebol isty - nelutujem ... ;)
mam tento e-shop v top ten (myslim, ze som dostatocne zorientovany ... mesacne riesim 5-7 nakupov cez e-shop)
11.09.2013 - 21:50:56
00
ja nakupujem najviac v tunajsom bazari. a na druhom mieste je suncycle.
12.09.2013 - 02:13:44
00
nakupoval som v tomto eshope prvy krat a som maximalne spokojny - rychla komunikacia prostrednictvom emailu, tovar odoslany ihned po zaslani potvrdenia o platbe. Urcite tu nakupim aj v buducnosti, mozem len doporucit
13.09.2013 - 11:49:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up