Tesak, k bodu c.1, v PK to tak funguje. Resp. este to nie je idealne, lebo pri kazdej registracii sa musis zaevidovat nanovo (musis si znovu vsetko natukat do klavesnice), ale v konecnom dosledku prides na vybrane testovacie miesto na vybraty cas, nascanujes QR kod, odsuhlasis spravne udaje, nechas si vytriet nos a odchadzas (vysledok ti pride SMS aj mailom).
07.02.2021 - 18:08:42
00
Včera som si dal kolečko cez okresne mesto - prestoj na testovanie 9 minút, domov som prišiel už s lajstrom. Predo mnou v rade stáli traja.

Prílohy:

Ag testovanie v rámci tréningu.PNG
Ag testovanie v rámci tréningu.PNG 94.22 KiB thumb_up-2thumb_down

07.02.2021 - 18:16:28
00
Tesak takto to funguje uz asi 2 tyzdne v petrzalke. prides, pretiahnut ti OP cez nejaku citacku, nadiktujes telefon, vytru rypak a odchadzas, cestou domov ti pipne info ktoru vylosovali z klobuka 😉
07.02.2021 - 18:33:42
11
Zaockovani dochodcovia pozitivny na britsku veriu koronavirusu. Priebeh zatial lahky.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-koronavirus-britska-mutace-domov-pro-seniory-ockovani-pfizer-biontech.A210207_173648_zahranicni_misl
07.02.2021 - 18:57:51
00
Tesak napísal:
1. dojdes, das obciansky, pretiahnu ho cez citacku, vytru ti nos a ides domov.....


To prve fungovalo v Petrzke na poslednom celoplosnom. Akurat nie sms, ani email, ale papierik .. ale uz to prve dost zlepsilo veci. Ale SMSky viem, ze kdesi chodili. SMS je nanic, to vymazes a je zle , papier je to, co sa pocita :D :D

Ramon1 napísal:
najviac sa to prejaví na jeho najslabšom mieste - orgáne , toho ktorého človeka . S lto o tom vieme svoje 🤪 ...

Tak, tak, asi ako borelioza, najviac si to odskace ta cast, ktora ma problem. Ak ma niekto zapaly v zaludku a tenkom creve, co obvykle byva v stresovom zivote a zlom jedlo /rozne kantiny :lol:/ .. tak vracanie, hnacky. Aspon si myslim. Akurat ked to chyti hlavu, neviem co je za problem :rofl:

To co popisujete, ako keby vykyvy v okyslicovani, to mam dlho. Ale neviem za nic uz povedat, ci to bolo aj predtym, alebo az po :?: |( .. ale asi nie, to mam skor astmaticke problemy.
07.02.2021 - 19:14:50
00
vsetci odpovedate na prvu moju otazku ..... a pritom druha je mozno dolezitejsia :-) ....
07.02.2021 - 19:22:34
02
Lebo odpoved preco , ako odpoved na druhu otazku, sa nachadza pred tvojou prvou otazkou :D v prvej vete, ktoru si napisal :D
07.02.2021 - 19:24:56
00
lto.... sa pytam preco nikto neriesi ze vsade mame v spravach 2 tyzdne stare vysledky a nikto nic ...... toto je nezmysel celeho testovania :-)

edit : a dosledovat aby pozitivny naozaj sedeli doma a nikam nechodili..... bez toho je to voda v kosi....
07.02.2021 - 19:32:08
02
Pri roznych zakernejsich variantoch sa dost ludi nakazi prave pocas testovania. Ved riesia, ci sa maju ludia rozpravat v MHD a popri tom nazenu stotisice ludi do miestnosti, kde si davaju dole ruska a kaslu. A hlavne negativny vysledok nic neznamena (pri antigene duplom) , clovek sa moze nakazit hned ako ide z testovania. Cele je to chore.
07.02.2021 - 19:43:18
05
lenze jediny problem je v tom ze to matovic nechce povedat matovicovi a potom by mozno aj matovic uznal co za sprostost to ten matovic vymyslel a konecne by toho matovica nazval mudrosracom a hlupym bludarom
07.02.2021 - 19:51:39
02
Tesak to je so softwerom tak bezne aj inde. Nefunguju im stranky za 100tisic co dokazu programatori spravit za 300euro.
07.02.2021 - 20:00:10
00
Tesak a vies ze pozitivne oznaceny clovek moze ist s FFP2 kludne aj do potravin? 😁
07.02.2021 - 20:04:34
00
Tesak: neriesime, lebo chceme zostat pozitivne naladeni :D .. tak som to myslel :)
Vuk: podla toho co nefunguje .. jedna vec je frontend, to ti zbastli kde kto a vselijak, druha je backend .. a to nemusi byt take easy, ako si myslis.
07.02.2021 - 20:06:53
02
jurot napísal:
Samozrejme ma oznacite za dezolata. Ale sj tak sem postnem:
https://youtu.be/x4eSWtEK8mE

Dezolát to video točil. Rsp nerozumiem, čo ním chcel povedať. Je tu o dosť prísnejší lockdown ako na Slovensku a polícia to kontroluje aj pokutuje. Že sú ľudia na uliciach nič neznamená. To môžu byť aj na Slovensku. Všetko je ale zatvorené. Okrem potravín etc. Športovanie raz denne v mieste bydliska, nesmiete sa dopraviť autom niekde na hrádzu či do prírody, žiadne voľné pobehovanie po okrese, policajti pokutujú aj keď ľudia sedia v parku na lavičkách. Zákaz cestovať mimo bydliska a aj do zahraničia. Zbláznili by ste sa, keby to zaviedol Matovič.
07.02.2021 - 20:22:40
10
Joe70: asi ako kde , mozno vo velkych mestach .. ja mam informacie od niekoho, kto v Anglicku zije v malom mestecku a nejake pokutovania a obmedzovanie tam nie je.
07.02.2021 - 20:31:41
00
keyboard_arrow_up