ja som bol pred rokom na operacii a mam zatial pokoj ;), ci dvoma... boha to leti
04.03.2016 - 20:17:23
00
Tiež to mávam, ale nečudujem sa. Veď jazdím v slipoch :-) Tak mi treba...
04.03.2016 - 22:50:53
00
Kukám na nete ten krém/masť s ichtalmolom a je ich viac druhov od viac výrobcov. Máte niekto tip na nejaký konkrétny? Niekto tu spomínal aj gáfor a ah tu je taký aj s obomi prímesami.
http://www.eshop.zdravmat.sk/kozne-choroby/1959-gafrova-mast-s-ichtamolom-ung-der-1x50-g-.html
05.03.2016 - 13:05:09
00
Pred dvoma rokmi som s tym mal tiez problem. Ohromne pomohlo poriadne umytie zadku klasickym detskym mydlom Bupi, co najskor po vyjazde. Podla mna to sposobuje infekcia v mini oderkoch sposobena pradlom. Krem je fajn, ze sa tak neodiera koza, a posobi aj protizapalovo. Pouzivam Century riding cream, len ho treba nechat trochu vstrebat. Sem tam sa nieco objavi, ale to je taky mini a neboli, zmizne za chvilku.
06.03.2016 - 11:00:40
00
Sesulak napísal:
Ohromne pomohlo poriadne umytie zadku klasickym detskym mydlom Bupi, co najskor po vyjazde. Podla mna to sposobuje infekcia v mini oderkoch sposobena pradlom..

1. nielen po výjazde, ale hlavne pred výjazdom
2. pod cyklogate nepatrí žiadne prádlo...
S ostatným (necitovaným) sa dá súhlasiť.
06.03.2016 - 11:43:03
01
Pod pradlom som myslel kratasy s vlozkou. Jasne, ze nenosim nic dalsie. Raz som skusil so spodarmi a po hodine som isiel zo sedla :D
06.03.2016 - 11:46:22
00
Mala som podobne problemy aj ja. Uz mam asi piate vyskusane sedlo pocas troch rokov a asi az teraz sa mi podarilo najst to prave. Takze asi najskor by som hladala aj sedlo na tvoj zadok, a aj vhodne cyklokratase s kvalitnou cyklovlozkou
A teraz ti nic ine neostava iba to pretrpiet ☺️ A mazat ako ti radia ostatni.
19.03.2016 - 09:18:35
00
https://www.youtube.com/watch?v=XVL2SbVhwr4
24.04.2016 - 11:19:26
01
Ked uz vred vznikne, skusil by som Višnovského balzám.
28.01.2021 - 15:15:14
00
Je to sedlom, konečne som našla také, ktoré mi nič nerobí, takže žiadne riešenie gatí, krémov, opuchov, podkožných hrčí atď... a hlavne, môžem ísť aj veľa dní za sebou a nič, bez následkov :) ,Trenky, gaťky, cyklogate, rifle, elasťáky, kapsáče,... žiadne následky. Aleluja po rokoch, pokoj.
16.04.2021 - 17:32:39
02
Tak to ti gratulujem a zaroven ticho zavidim, ja s tym stale bojujem :worried: Bol som aj na merani kde mi vybrali sedlo, na prvy moment to vyzeralo ako genialne riesenie, ale po par km sa ten pocit vytratil a som tam kde predtym... Akoze dokazem rozhodne pohodlnejsie obsediet viac hodin ako kedykolvek predtym, ale rozne podkozne aj nadkozne ukazy v tych partiach mi stale zneprijemnuju zivot... Akym sposobom si postupovala pri hladani? Ja mam pocit ze sa stale motam v uzavrerom kruhu podobnych sediel a mal by som skusit nieco z uplne ineho sudka, mozno nieco tvarovo vystrednejsie.. :?:
16.04.2021 - 18:00:00
01
vredy na zadku ti vyskacu aj ked nie si cyklista..takze smerom, ze za to moze len sedlo, by som sa neupinal
16.04.2021 - 20:09:47
00
Jaiub napísal:
Tak to ti gratulujem a zaroven ticho zavidim, ja s tym stale bojujem :worried: Bol som aj na merani kde mi vybrali sedlo, na prvy moment to vyzeralo ako genialne riesenie, ale po par km sa ten pocit vytratil a som tam kde predtym... Akoze dokazem rozhodne pohodlnejsie obsediet viac hodin ako kedykolvek predtym, ale rozne podkozne aj nadkozne ukazy v tych partiach mi stale zneprijemnuju zivot... Akym sposobom si postupovala pri hladani? Ja mam pocit ze sa stale motam v uzavrerom kruhu podobnych sediel a mal by som skusit nieco z uplne ineho sudka, mozno nieco tvarovo vystrednejsie.. :?:


A všetci sa mi smiali, že moc riešim, že som moc precitlivelá a že s tým nič nespravím, že si musím zvyknúť a že to je proste tak, no hovno hovno zlatá rybka, stačí hľadať sedlo a nedať sa
odradiť :)
16.04.2021 - 21:21:30
01
Ja to mam furt a skusal som uz rozne sedla aj tvary. Ale nie je to na zadku. Ja to mam tam kde sa spaja noha s tym onym 😁
Vacsinou na pravej strane ale obcas aj na lavej. Ja to volam je.baky lebo je v tom hnis alebo krv.
Nezabera na to nic. Ked uz je toho moc tak chvilu pauza. Klasika povytlacat a namazat niecim hojivym.
16.04.2021 - 22:42:40
01
Je to nové sedlo nejako radikálne odlišné od predošlých pokusov? Alebo len proste iný tvar?

Neni dakde (niečo ako) knižnica na sedlá? Aby sme mohli viac skúšať :)
17.04.2021 - 10:36:38
00
keyboard_arrow_up