Mam aj iny tvar aj diametralne odlisne, casovkarske
17.04.2021 - 14:25:15
00
To moje najlepšie má akurát mimic a pred tým som mala Power, ktoré síce vyriešilo problém s podkoznymi hrčami ale tŕpla mi z neho ľavá noha a oblasť nad zadkom, čo bolo peklo a skúsila som testovacie aj mimic Phenom a konečne to pravé. Žiadne špeciálne pred ani po hygienicko liečivé kúry netreba, normálne je všetko bez problémov. Všetky maste, mydlá aj oleje mi pekne expiruju v zásuvke :)
17.04.2021 - 17:24:31
00
Skusala si to aj v lete, ked sa pokozka viac poti?
17.04.2021 - 17:27:51
00
Môžeš to spochybňovať koľko chceš ale smolka. Jasné, mám ho rok, asi by som to nepísala po jednej jazde.
17.04.2021 - 17:48:10
00
Nespochybnujem ze ti to pomohlo, len vravim, ze to nie je liek pre kazdeho. Je to komplexny problem. Ludom sa vyhadze zadok po roznych udalostiach, zivotosprava, genetika zmena hormonov, zje vela cokolady, malo sexu,vela sexu, teplo pot, mechanicke poskodenie atd.
Nie kazdy mame rovnaku pokozku, niekto je citlivejsi, niekto menej. Kazdy clovek je iny,je tam vela premennych..

Ja len ze aby ludia bezhlavo nehladali len sedlo a mysleli si ze ich to spasi.
17.04.2021 - 19:44:35
00
Hlavne sa tu riešia dve rôzne diagnózy: absces a sinus p. To sú dve odlišné veci a ich príčina je rôzna tiež. A aj liečba.
28.04.2021 - 17:59:57
00
Pred jazdou ochranna mast, po jazde umyt,vysusit a natriet nejakym zriedenym tea tree oilom.
28.04.2021 - 19:29:33
00
perez napísal:
Hlavne sa tu riešia dve rôzne diagnózy: absces a sinus p. To sú dve odlišné veci a ich príčina je rôzna tiež. A aj liečba.


Hlavne ten sinus treba udržiavať v hodnotách od -1 po +1.
02.05.2021 - 18:08:18
02
scarinko napísal:
Ja to mam furt a skusal som uz rozne sedla aj tvary. Ale nie je to na zadku. Ja to mam tam kde sa spaja noha s tym onym ?
Vacsinou na pravej strane ale obcas aj na lavej. Ja to volam je.baky lebo je v tom hnis alebo krv.
Nezabera na to nic. Ked uz je toho moc tak chvilu pauza. Klasika povytlacat a namazat niecim hojivym.



boli ma zadok uz od nedele, a mam aj nieco take ako tu popisuje scarinko.
Odporucite mi pls nejaky dobry osvedceny kremik na to? :)

zatial mi odporucili Aviril s pantenolom na opruzeniny, ale asi to nejak nepomaha, kedze naposledy som bol na bajku v nedelu a este odvtedy to citim.
-- a to mam zajtra dovcu (konecne), a budem 3 dni na bajku :facepalm: asi si odmontujem sedlo, no nesmiem zabudnut aj na odmontovanie sedlovky :P
27.05.2021 - 13:47:43
00
Mne odporucali Sudokrem ale este som ho nekupil. Cital som ze ked sa to objavi tak vraj lepsie nepraskat aby sa bakterie nedostali do okolia rany ale lepsie tepla voda pripadne teply uterak prikladat a antibakterialne mydlo pouzivat casto tam dole. Ja som teraz dal ine sedlo a zatial problemove partie su ok ale zas ma to tlaci inde ?
27.05.2021 - 13:54:07
01
ok diky.
neviem ci to je sedlom, pretoze to co bolo od kupy na orbee (cca jul 2020), odvtedy furt jazdim a tieto problemy sa objavili az posledne 2-3 tyzdne.
ale ok, pre skusku to mozem prehodit za moje povodne sedlo.
27.05.2021 - 14:00:10
00
Používam force krém pred a riedený tea tree olej po na dezinfekciu a odvtedy nemám problém. Či pomohlo len jedno ci len druhé ,či obidvoje neviem.
27.05.2021 - 16:42:35
01
Boze jak vam ja zavidim, ze sa vam to podarilo vyriesit. Ja s tym stale bojujem, aktualne taky stav ze ma to boli a obmedzuje aj pri normalnej chodzi. Samozrejme po tom, ako som sa v tom mrvil a vytlacal... :| Uz zacinam byt fakt zufaly, vcera som sa vratil z merania posedu ci to neni nejaky komplexny problem, a drb dneska ***** jak krava... :sweat: Neviem ci mam tak extremne citlive tie partie alebo co, mazat mazem, ale zacinam pochybovat ze je to len sedlom. Sedi sa mi dostatocne pohodlne, nic ma neomina a netlaci/selle italia slr boost(teda okrem tych hrc ked tam su). Ale aj to ked si najdem polohu tak je ok. Skratka pridem domov a je to tam. Fakt neviem co uz mam robit. Najnovsie som si vyhliadol sedlo spesl phantom pro elaston, ci by to trochu nepomohlo :?: Lebo za posledne dve sezony som vyskusal uz asi tucet sediel a s kazdym to iste. Teda niektore boli este horsie a boleli ma aj samotne kosti... Alebo naopak nejaky extrem, tune speedneedle. Len keby sa dalo niekde vyskusat.
28.05.2021 - 19:05:03
00
Nepodarilo 😁 len to zmiernujeme. Ale teraz nejazdim poriadne cize ratam s tym ze kwd zase urobim par viac hodinoviek mam to nazad.
28.05.2021 - 19:30:48
00
Este rada, ak uz mate vredy tak si dajte v lekarni rozrobit Višnevského balzam. Parkrat denne natierat, alebo na noc na gazu.
Mohol by pomoct aj protizapalovy caj napr. z Prvosienky, tiez v lekarni. Kludne by som dal na jar aj mesacnu kuru z zihlavoveho caju.
29.05.2021 - 12:38:25
02
keyboard_arrow_up