No lebo v takých firmách robí kopec ľudí, čo vlastne nič nerobia a takí reklamačný techník im nebude radiť, ako sa má baliť bicykel..
03.09.2022 - 09:12:35
00
to je este stastie, ze ich maju tolko, ze ti ho hned poslu, horsie by to bolo ak by si mesiace cakal kym nejaky kus bude :)
03.09.2022 - 09:43:59
00
V podstate,ak s tym nemas viacnaklad ,akurat mas nejaky cas viazane peniaze ,mozes toto robit donekonecna. Raz snad pride v poriadku . Je len otazkou ,ci je toto zakaznik ochotny akceptovat. Biky maju paradne ,to je jasne,no neodlisis sa ,ma ho kazdy.
03.09.2022 - 10:09:37
00
kajto napísal:
V podstate,ak s tym nemas viacnaklad ,akurat mas nejaky cas viazane peniaze ,mozes toto robit donekonecna. Raz snad pride v poriadku . Je len otazkou ,ci je toto zakaznik ochotny akceptovat. Biky maju paradne ,to je jasne,no neodlisis sa ,ma ho kazdy.

Ano ale stoji ma to cas preberania zasielky, kontroly a v pripade poskodenia zase zabalit, riesit dopravu a komunikacia s canyon atd.. takze obrovska strata casu.
Ale urcite to nie je prijemne ani pre spolocnost Canyon.. takze nechapem preco nezmenia alebo nevylepsia sposob balenia.

Sesulak napísal:
Takze mas v podstate u Canyonu zablokovanych 7000€ a nevies, ci nepride zase poskodeny. Kks uz by som kaslal na nich.

To nie, pisal som 3500 co je celkova suma +- za 3 bicykle s dopravou a balenim, medzitym uz poslali naspat peniaze za ten prvy takze som zatial v minuse 'len' za 2 :).
05.09.2022 - 13:09:27
00
Tak do tretice vsetko dobre, treti bicykel prisiel uz neposkodeny.
Samozrejme pri vykladani krabice z auta dopravcu sa krabica zo spodu otvorila (nevydrzali tie ich tenucke priesvitne pasky ktorymi to balia)
Predchadzajuce dve krabice boli tiez prelepene zo spodu dopravcom takze urcite sa otvorili v niektorom bode prevozu taktiez a je teda celkom mozne, ze potom sa uvolnila sedacka a poskodila ram, nakolko aj teraz zo spodu sa mierne sedacka po otvoreni uvolnila ked sme to ratovali a kontroloval som to.

Takze Canyon setri na lepiacej paske a takto to dopada.. myslim, ze to co potencionalne usetrili na lacnejsej paske preplatili nasobne pri vracani tovaru a oprave lakovania..
06.09.2022 - 11:33:55
03
A to este este nic nevrzgalo a nezasekavalo sa🤣
06.09.2022 - 15:16:23
01
už sa teším na další príspevok do mesiaca :D
06.09.2022 - 18:24:01
00
Pridám moju skúsenosť. Doručený Lux World Cup CF 7 s dierou na krabici k z ktorej trčal kúsok zadnej pevnej osky. (ako som zistil po rozbalení). Našťastie tam bolo ešte pár vrstiev fólií takže oska nebola nejak poškodená. Dôvodom bol defekt na zadnom kolese (prepúšťal ventil). To spôsobilo že zadok sa posunul v krabici nižšie ako mal (mimo výstuží) a oska urobila do krabice dieru. Zvyšok mtb bol v poriadku nikde ani škrabanec.

Prílohy:

20220905_091235.jpg
20220905_091235.jpg 186.11 KiB thumb_up0thumb_down

08.09.2022 - 14:44:23
02
Zmenil som názor na Canyon ale že úplne. Chcel som Torque on 8 za 4800, ale reálne sa to neoplatí ked konkurencia má Focus SAM² 6.8 za 4900, dokonca na jednej stránke bol v akcii za 4500 eur. A po tomto čo tu čítam a vidím, by som do tohto NIKDY nešiel. Čakať na objednávku, trpnúť kedy to príde, či to príde v poriadku, skladať si to sám a toto čo máte vy že príde poškodený, alebo niečo chýba, alebo je zle, zase narvať do krabice, posielať späť, čakať na další, by ma j**lo načisto, a hento že 2x poslali poškodený, tretí objednal fuuu..V dobrom obdivujem takýchto ludí, chcel by som takéto nervy ( takže ked by som kupil torque by mi stiahli 14400eur a cakal kym mi vratia 9600 :D Okej. Načo by som si takto komplikoval život ked za tie isté peniaze možem prísť do predajne, sadnem si na bicykel, preveziem sa, vyplatím, ked je problem? Pridem na predajnu nastavia, vymenia, vybavené. Nuž ale nech každý robí ako uzná za vhodné..
10.09.2022 - 10:12:43
05
No a hlavne podporis lokalneho predajcu. Takto ostane kopa prachov v Nemecku. Dostal som sa k ramu Canyon inac by som do Canyonu kvoli tymto potencionalnym pataliam nesiel. Biky maju dobre no tuto logostiku resp. balenie maju nedoriahnute.
10.09.2022 - 10:20:33
03
Asi to nema veľký zmysel reagovať, ale zopakujem na vyváženie, že za posledné roky som ja osobne z Canyonu kúpil dva bajky, kamoš tretí a s ničím nebol problém ... A lokálnych priekupníkov podporujem cez spotrebak viac ako mi je milé ...
10.09.2022 - 10:50:18
08
Áno ale z canyon dostaneš za tie iste peniaze viac. S tou dopravou je to horšie ale to je cena za to že to nejde cez dve ruky.
10.09.2022 - 11:15:42
02
Do fóra píšu väčšinou tí čo mali nejaký problém. Ak to potom niekto číta môže nadobudnúť dojem, že je to hotová katastrofa. Drvivá väčšina dodaných bicyklov je ale úplne v poriadku.
10.09.2022 - 11:19:43
010
Uz to tu bolo spoemnute viackrat, ale hlavne tieto zle skusenosti trocha skresluju kedze zakaznik, ktoremu pride bicykel v poriadku, nema potrebu pisat na internetove forum. Vzhladom na to kolko Canyon bicyklov vidim vsade, drviva vacsina zakaznikov je spokojna. Jedna vec su poskrabane ramy, druha vec je ze direct sales model nie je pre ludi co kvoli rozladenemu prevodu a pod. drobnostiam utekaju do servisu.
10.09.2022 - 11:21:33
27
hybridtheory "Načo by som si takto komplikoval život ked za tie isté peniaze možem prísť do predajne, sadnem si na bicykel, preveziem sa, vyplatím?" ... Keby to bolo tak ako pises, asi by Canyon dlho neprezil
10.09.2022 - 11:39:09
03
keyboard_arrow_up