A ten Palov Trance, ktovie aky mal limit :lol:

Zjavne som bol s mojimi 97Kg na neho prilis lahky ;)
http://www.giant-bicycles.com/de-DE/landingpages/Giant_Zuladung/
18.11.2014 - 10:58:03
00
Na webe som to nenasiel , citacia nebola z katalogu, ale web stranky. Stiahol som si toto pdfko, ale ma 152 stran, takze nerozumiem aka strana 299 :lol: V kazdom pripade limit 120g tiez nic neriesi :)
Predajca teda aspon v niecom nemlzil :lol:


152 stran z toho je 150 dvojstran ... mas problem si precitat na kazdom liste vpravo dole ake je to cislo strany ? Ak ano pozri si 150 stranu v dokumente a konecne mozno najdes co tak bezradne hladas.
18.11.2014 - 11:06:23
00
pozor na tie kolesá Easton EA 70 , sú s nimi velké problémy-ten Ghost s tým lahkých XC karbónovým rámov neviem či je najvhodnejší na vyššiu váhu-karbónové AMR praskali pod vahadlom-odlahčený rám tam kde mal byť zosilený nič moc
18.11.2014 - 11:09:01
00
152 stran z toho je 150 dvojstran ... mas problem si precitat na kazdom liste vpravo dole ake je to cislo strany ?

A preco mam skumat nejake cisielko 5kou fontom, ked hore je kolonka cislo strany ? Som si kvoli tebe stiahol 20MB pdf a este mas zbytocne pripomienky o bezradnosti. Ja som snad ten, co kupuje bajk ? Si si to poplietol :)
18.11.2014 - 11:37:06
00
Zjavne som bol s mojimi 97Kg na neho prilis lahky ;)
http://www.giant-bicycles.com/de-DE/landingpages/Giant_Zuladung/

Tak to fakt kukam, ze to maju len Nemci, kto ma potom patrat :x
18.11.2014 - 11:37:51
00
Konzultuj s predajcom celkovu vahu. http://www.stevensbikes.de/2015/index.php?bik_id=127&cou=SK&lang=cs_CZ tu je uvedeny limit 115 kg (bike, jazdec, bizuteria) ktoru prekracujes o min 10 kg.

ja mam 105 kg takze sa do 115 snad zmestim :-)
18.11.2014 - 12:42:09
00
Hej, ale neviem ci to nemyslia aj s bajkom
18.11.2014 - 12:43:45
00
Este by som na tvojom mieste pockal na recenziu http://www.bikeandride.cz/2014/11/ghost-amr-7-lc-predstaveni/
Ghost poznas, ma to podobnu geom. ako si jazdil doteraz, na MK slusny stroj. Cennikova cena 2800 ale myslim si ze v Greenbiku by ti cenu spravili k spokojnosti.

tento vyzera tiez fajn a mam Ghosta s ktorym som spokojny ....... ale k tomuto systemu pruzenia ma Palo TT vyhrady ze na moju vahu nieje tento system nastastnejsi... a sedliacky rozum mi hovori ze neico na tom bude
18.11.2014 - 12:45:30
00
Hej, ale neviem ci to nemyslia aj s bajkom

ak by to mysleli s bajkom, mozem zabudnut na tento sport alebo niekde vyhrabat ukrainu po dedovi :-)
... niekde na strankach (neviem akej znacky) to bolo brane ako jazdec, oblecenie+ochrana, batozina
18.11.2014 - 12:47:45
01
Tak tiez si myslim, ze snad bez bajku. Ale pisu, ze samostatne je nutne kontrolvoat aj limity pre kolesa a dalsie veci :lol: A tie Eastony, zdalo sa mi,ze som kdesi nieco o nich cital , nie prave dobre veci. Tak neviem .. aj preto si bajk vzdy skladam :D
18.11.2014 - 12:49:39
01
ked tak pozeram na vybavu mojho Ghosta http://www.shopbike.sk/eshop/action/productdetail/oc/1840017/product/ghost-se-2000-green-2014/var1/36700976.xhtml tak ten je oproti tomu co chcem vybaveny tym poslednym co existuje a drzi mi bez poruchy uz druhy rok :-)
18.11.2014 - 13:07:54
00
Tak tiez si myslim, ze snad bez bajku. Ale pisu, ze samostatne je nutne kontrolvoat aj limity pre kolesa a dalsie veci :lol: A tie Eastony, zdalo sa mi,ze som kdesi nieco o nich cital , nie prave dobre veci. Tak neviem .. aj preto si bajk vzdy skladam :D

mam sa stretnut s chlapikom co tie Stevensi predava a bude to jedna z mojich otazok.... zaruky na bajk/komponenty
18.11.2014 - 13:11:50
00
Tak ale cim drahsie, tym vacsie ***** :D
18.11.2014 - 13:13:05
00
Preco ludia ktori sa az tak extra nevyznaju do bikeov maju tendencie ist do co najkomplikovanejsieho vyberu bikeu. (stevens - budes na pojazde zlomis patku co je podla mna dost bezna vec, kde rychlo zozenies novu?) Preco sa skor nepoobzerame po beznejsich znackach ktore sa riesia v kazdom vacsom meste ako je Giant, GT, Specialized, Ghost - i ked k nemcom a bicyklom mam osobne dost vyhrady...
Ci je tlmic ,,horizontalne,, alebo ,,vertikalne,, je absolutne nepodstatna informacia. Ide vzdy v prvom rade o system pruzenia a geometriu bikeu. Ak tam mas pruzenie od top vyrobcov sveta nieje co pokazit (fsr, maestro, vpp, dw-link ...) ak sa bojis vydrze ramu ries jednoznacne bike s dozivotnou zarukou na ram, tu su v ponuke cannondale, specialized, trek (ak niekoho napada este nieco doplnte ma prosim) Ja osobne by som po mojich skusenostiach odporucal jednoznacne specialized. Podla zdvyhov by som sa zameral urcite na Specialized Stumpjumper comp ak ho vyčihnes este vo vypredaji tak nemas co riesit. zdvihovo 130 na 130 super geometria, a velke plus ich pruzenia- vsetko ide cez loziska a nie cez klzne puzdra. Co sa vybavy tyka ak by sme sli ,,honit,, gramy nech sa paci da sa ist do vselicoho ale na bezne trailove a xc jazdenie by bez urazky 80 percentam ludi co na svk jazdia stacilo shimano SLX alebo sram X5.
Videl som ze chces uzamykanie vidlice z riaditok, z mojho pohladu sa ochudobnis o plynule nastavenie vidlice (z riaditok si bud open alebo lock) cize ja mam radsej ovladanie z vidlice/tlmica.
Dufam ze som viac pomohol ako zamotal :)
PS: chalani co mate yetiho alebo Santu ( ste fajnsmakri a chcete nieco vynimocne a ochotne podstupujete riziko zdlhavejsieho postupu pri moznej reklamacii a zhanai nahradnych dielov-patky, loziska, osky, dropouty, čapy, misky...., len sa treba vzit do toho co je idealne pre bezneho cloveka :) isto to nebude to iste co pre vas. )
18.11.2014 - 17:30:00
00
No, si trosku poznamenany propagandou Speslu, lebo vacsina veci, o ktorych pises, je prave problem Speslu, ale budiz :) Co sa tyka toho odpruzenia, tak to este by si mal nieco dostudovat, pretoze ten system pruzenia dost uzko suvisi s tym, co pises, ze je nepodstatne :lol: Inak si myslim, ze patku zozenies tam, kde aj bajk :P /inak dobry bod, treba pri kupe bajku brat aj nahradnu patku/

edit1: apropo, co sa tyka rozsirenosti, zacal by som Meridou :lol:
edit2: btw, co sa tyka klznych puzdier vs. loziska /to som si vsimol az teraz ten nezmysel, co si napisal :o/, mozem sa ta spytat, ktory z dnesnych predavanych bajkom ma klzne puzdra (ak pominiem problematiku, o ktorej zda sa nevies nic) ? Alebo si tak zmasirovany speslom, ze si myslis, ze nikto iny loziska nema ? Vies vobec, co ma Spesl v horstlinkovych capoch ? :lol:
18.11.2014 - 17:39:43
00
keyboard_arrow_up