Sme mediálnym partnerom akcie.

comment Hodnotenia akcie

3.6 / 5 • 5 hodnotení
thumb_up0thumb_down reply

Vynikajuca akcia. Organizatormi bravurne zvladnuta. Pekne technicke singlace na trati.
Na kratkej trati 29km sa v uvode tazsie obiehali pomali jazdci 52km trate. Mozno by pomohlo dat vacsi rozptyl medzi startom jednotlivych trati.
Dakujem za super akciu

pekne lesne single, ale trochu vela asfaltu, prostredie Zlatnickej doliny stoji za to, komorny pretek so solidnou organizaciou.

Prezetacia konecne ako ma byt.
Pustenie 25ky 5 minut po 50ke ako sa dalo cakat robilo problemy. Pomiesalo sa to. Regulovcikov zalostne malo. Znacenie mohlo byt bud 2farebne alebo castejsie s cislami 50/25. Mna po opytani na ca 15.km poslal motorkar spat, ze vraj toto je trasa 50ky a 25ka uz skor mals odbocku. Po ceste sa ku mne postupne pripajali dalsi. Stvorkolkar a dalsi motorkar nam nevedeli potvrdit ani vyvratit info. Tak som siel az na miesto kde sla trasa pred rokom. Potom sme sa dozvedeli, ze sme boli dobre. Sumar 8km a 27 min zbytocne. Kamos dopadol este horsie, dostal sa niekde na 50kovu trasu.
Obcerstvenie na trase uplne zle umiestnene (skoro v zjazde a potom uz takmer zbytocne neskoro). Prilis vela asfaltu, ale to asi bolo pre problemy v lese, takze to neriesim. Keby bola zverejnena trasa (aspon kratka) nemuselo byt tolko problemov. Neviem, co bolo nutne s tych asfaltiek tajit...Skoda.

Môžem sa opýtať, ako ste potom išli? Lebo ja som pokračovala so skupinkou cyklistou ďalej, nevracali sme sa a vy čo ste nám hovorili o motorkarovi ste boli v cieli ešte pred nami.

Bajajak sa potom otocil a isiel trasu tak ako sme isli my. Nas potom vsetkych obiehal medzi poslednym bufetom a cielom. Lebo ak si dobre pamatam, sme isli dost dlho spolu a az na poslednej obcerstvovacke si usla do toho kopca. (ak teda tebe skoro odpadla kapsicka a padol banan )

Hej hej, to som bola ja Ani som si nevšimla, že ma odbehol Preto to prekvapenie v cieli.

Všetko super, počasie vyšlo, trať parádna, len škoda toho množstva asfaltu. Reálna dĺžka trate by nemohla byť oficiálne zverejnená? Negatívum -
chaos s tým, na akej trati sme boli. Verím, že pretekár je neistý, ale regulovčíci by mali poznať trať poriadne.