Video: Cannondale Scalpel-Si 2017 - bike, ktorý stiera rozdiel medzi XC a trail

V novom video formáte na našich stránkach si ako prvé predstavíme XC raketu Cannondale Scalpel-Si.Tí, ktorí nás sledujú si zrejme všimli, že v poslednej dobe sme postupne pripravovali novú formu obsahu – videá. Radi by sme teda oficiálne začali a dávame von prvé video s predstavením veľmi zaujímavého biku - Cannondale Scalpel-Si. Radi by sme v tejto forme pokračovali aj ďalej, takže časti budú postupne pribúdať. V úvode sa chceme orientovať hlavne na začínajúcich bikerov a témy budú samozrejme tiež rozličné, kde nebudú chýbať ani rôzne menšie tipy a rady ohľadom vybavenia, oblečenia, či tréningu.

Nemusíte sa báť, nebudem rozprávať len ja, ale už čoskoro sa ukáže aj Henry33 so svojimi servisnými témami a postupne aj ďalší. Na mňa vyšlo to úvodné, ktoré sme robili v podstate aj ako úplne prvé. Jeden by ani nepovedal, že rozprávať takto sólo o biku nie je úplne s „prstom v nose“. Až pri samotnej akcii som si uvedomil, že ešte bude treba veľa práce, aby ste dostali obsah na kvalitnej úrovni . Každopádne, naším cieľom je sa zlepšovať a verím, že aj vy si všimnete postupný progres.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up42thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Ebike ako žiadny iný - Bianchi e-SUV Adventure play_arrow

Video: Ebike ako žiadny iný - Bianchi e-SUV Adventure

Odvážne navrhnutý ebike plný netradičných riešení, čo vyzerá ako z budúcnosti. Zoznámte sa s exkluzívnym Bianchi e-SUV model Adventure.
Video: Na akom bicykli sa jazdí EWS? play_arrow

Video: Na akom bicykli sa jazdí EWS?

Ako sa hovorí - každý bicykel je jedinečný. Niektoré bicykle zaujmu vzhľadom, niektoré naopak výbavou a technológiami. Na akom bicykli jazdí naša reprezentantka Simona Kuchyňková?
Video: Horský bicykel do 800 € - porovnanie 5 bikov play_arrow

Video: Horský bicykel do 800 € - porovnanie 5 bikov

Kto vyhral naše veľké porovnanie 5 bicyklov? Čo si všímať pri kúpe MTB biku s cenou okolo 700-800 €, v čom sa líšia jednotlivé značky s podobnou cenou?
keyboard_arrow_up