Video: Cannondale Scalpel-Si 2017 - bike, ktorý stiera rozdiel medzi XC a trail

V novom video formáte na našich stránkach si ako prvé predstavíme XC raketu Cannondale Scalpel-Si.Tí, ktorí nás sledujú si zrejme všimli, že v poslednej dobe sme postupne pripravovali novú formu obsahu – videá. Radi by sme teda oficiálne začali a dávame von prvé video s predstavením veľmi zaujímavého biku - Cannondale Scalpel-Si. Radi by sme v tejto forme pokračovali aj ďalej, takže časti budú postupne pribúdať. V úvode sa chceme orientovať hlavne na začínajúcich bikerov a témy budú samozrejme tiež rozličné, kde nebudú chýbať ani rôzne menšie tipy a rady ohľadom vybavenia, oblečenia, či tréningu.

Nemusíte sa báť, nebudem rozprávať len ja, ale už čoskoro sa ukáže aj Henry33 so svojimi servisnými témami a postupne aj ďalší. Na mňa vyšlo to úvodné, ktoré sme robili v podstate aj ako úplne prvé. Jeden by ani nepovedal, že rozprávať takto sólo o biku nie je úplne s „prstom v nose“. Až pri samotnej akcii som si uvedomil, že ešte bude treba veľa práce, aby ste dostali obsah na kvalitnej úrovni . Každopádne, naším cieľom je sa zlepšovať a verím, že aj vy si všimnete postupný progres.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up42thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Cannondale Topstone - ako funguje odpruženie Kingpin? play_arrow

Video: Cannondale Topstone - ako funguje odpruženie Kingpin?

Nová sezóna prináša možnosť vyskúšať niečo nové a tak som siahol po skutočne originálnom modeli.
Video: Kellys Hacker 90 - maratónska strela na rok 2020 play_arrow

Video: Kellys Hacker 90 - maratónska strela na rok 2020

Najlepšie osadený XC model slovenského výrobcu Kellys v sebe spája všetky kľúčové vlastnosti, potrebné pre podanie čo najlepšieho výkonu. Aké sú pocity z jazdy?
Video: Menej tradičná pozvánka na svetový pohár v Novom Měste na Moravě play_arrow

Video: Menej tradičná pozvánka na svetový pohár v Novom Měste na Moravě

Trať v Novom Měste je medzi pretekármi skutočne obľúbená a dôvodom sú tiež zaujímavé a náročné technické sekcie. Kolegovia v ČR niektoré prešli spolu s Karlou Štěpánovou z tímu Maloja Pushbikers.
keyboard_arrow_up