Pozvánka: Testovací deň Pinarello už v sobotu 28.4. v MTBIKER centre na Považí

Pozvánka: Testovací deň Pinarello už v sobotu 28.4. v MTBIKER centre na Považí

5

redakcia 24.04.2018   Pozvanka Testovaci Den Pinarello Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Elektrobicykle

Príležitosť zajazdiť si na modeloch absolútnej špičky cyklistického rebríčka, neprichádza každý deň. Práve preto si nenechajte ujsť túto jedinečnú možnosť a príďte si vyskúšať na vlastnej koži, aké to je jazdiť na bicykloch legendárnej značky Pinarello.

 

Zoznam testovacích bicyklov:
 • Dogma XC 9.9 - L
 • Dogma F8 Rhino - 515
 • Dogma F10 Disk - 530
 • Dogma F10 Disk - 540
 • Dogma F10 Disk - 550
 • Dogma K8-S - 500
 • GAN GR Disk - 500
 • GAN S - 560
 • GAN - 575
 • GAN RS - 540
 • Andromeda Elektro 17"
 • Andromeda Elektro - 19"
 • Nytro Elektro - 500

Voľné termíny pre testovacie dni si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Rezervácie je možné spraviť mailom na testday@mtbiker.sk, pričom uveďte aj konkrétny deň a hodinu, na ktorú si budete priať zapožičať bicykel. Tento testovací deň je spoplatnený sumou 10 € + záloha v hodnote 500 €.

Pinarello F8 Rhino môžete vyskúšať už tento víkend na vlastnej koži


Celá F8 bola navrhnutá priamo pre účely použitia na tej najvyššej úrovni s dôrazom vytvoriť bicykel, ktorý bude dostatočne „aero“ na roviny a zároveň dostatočne ľahký do kopcov. No a tretím faktorom je pohodlie.Unboxing: Pinarello Dogma F10 Disk - kompromisy sa nepripúšťajú


Model F10 je nástupcom už legendárnej verzie F8. Netreba si vyberať medzi tým, či chcete byť “aero” alebo stúpať s minimálnou váhou do kopca - F10 zvládne všetko. Navyše, v prevedení s kotúčovými brzdami sa otvárajú ďalšie možnosti použitia a hlavne pre rekreačným jazdcov.Predstavenie: Pinarello K8-S - ako sa jazdí na cestnom bicykli s tlmičom v zadnej stavbe?


Tento model vychádza z klasického a dobre známeho modelu F8, na ktorom do prechodu na F10 jazdili jazdci napr. v tíme SKY alebo WIGGINS.Video: Tlmič na “žiletke”? Pinarello K8-S alebo aj ničiteľ pavé


Ak máte už dosť vyklepaného “pozadia” z rozbitých ciest, možno vás osloví model Pinarello K8-S s integrovaným tlmičom.Dĺžka zápožičky a trasy


Jeden bicykel je možné zapožičiavať maximálne na 1 hodinu + úvodné nastavenie, tak aby ste stihli absolvovať v pohode MTBIKER trail - mapa. Bicykle sa tak budú striedať v jeden a pol hodinových cykloch, prípadne skôr, podľa účasti a časových možností.

Jeden účastník môže testovať najviac 2 bicykle v plných časových intervaloch. Ďalšie bicykle iba medzi zápožičnými termínmi, ak budú biky dostupné. Na dohodnutý termín rezervácie treba prísť včas, ak budete meškať viac ako 10 minút, vami rezervovaný bike môže byť poskytnutý ďalšiemu záujemcovi.

Testovanie môže prebiehať na pumptrucku za MTBIKER centrom, značenom cyklistickom okruhu, ktorý trvá približne hodinu a vedie okolo hradu Tematín a cez MTBIKER trail. Prípadne si môžete na bicykli spraviť výjazd podľa vlastného uváženia.

Pre cestné bicykle sú vhodné destinácie pre testovací výjazd hrad Beckov (trasa -> https://goo.gl/jeJ6Vx) alebo Bezovec či obec Nová Lehota známa z TV seriálu Horná Dolná (trasa -> https://goo.gl/3Pl6xG).

O vašu pohodu a dôkladné informácie o bikoch sa postarajú zástupcovia firmy Davorin a členovia MTBIKER tímu.

Testovacie dni 2018 - termíny a značky


Užitočné informácie

 • V priestoroch MTBIKER centra bude k dispozícií sprcha, WC a zabezpečenie stráženia vlastného biku počas testovacej jazdy.
 • Nezabudnite si občiansky preukaz a prilbu.
 • Ak používate SPD pedále a pod., kľudne si ich zoberte so sebou a na testovaciu jazdu vám ich na bicykel radi nasadíme.
 • Bicykle sa požičiavajú iba osobám starším ako 18 rokov, alebo ich zákonným zástupcom.

Kde vás nájdem?


MTBIKER centrum je v obci Hrádok, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Predajňa je dostupná z diaľnice D1 (výjazd Lúka/Hrádok), z ktorej vám to bude trvať 3 minúty. Hrádok je dostupný za 45 minút z Bratislavy, 10 minút z Piešťan a Nového Mesta nad Váhom, 15 minút z Trenčína a hodinku zo Žiliny. Lokalitu sme si vybrali kvôli prístupu z diaľnice, krásnym trasám a terénom v Považskom Inovci, ktoré budú okamžite dostupné z MTBIKER centra - bez prechádzania cez mesto a hlavné cesty.Počas testovacích dní sme tu pre vás od 10:00 hod. do 18:30 hod. Počas týchto hodín je MTBIKER centrum otvorené každý pracovný týždeň okrem nedele (v sobotu od 9:00-16:00), pričom si k nám môžete nechať zaslať bezplatne aj objednávku z nášho eshopu.

Cestu na biku z Piešťan mimo hlavných ciest (nie je vhodná pre žiletky), je možné vidieť vo výjazde na tomto odkaze.

Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v novej sekcii Elektrobicykle v skratke.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Testovací deň Pinarello

28.04.2018
Testovací deň
Hrádok (Slovensko)

Propozície

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle Pinarello)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár