Kellys Factory Team – čistá vášeň pre jazdenie

Kellys Factory Team – čistá vášeň pre jazdenie

Kellys Factory Team je jeden z najúspešnejších DH/enduro tímov v Čechách a na Slovensku. Päť mladých talentovaných jazdcov dokazuje, ako vyzerá láska k jazdeniu.

Tím bol založený na začiatku roka 2015 a každý z piatich jazdcov pomáha inžinierom značky Kellys inovovať ich produkty, aby boli odolnejšie, spoľahlivejšie a rýchlejšie.Rastislav Baránek je jedným z najtalentovanejších a najsľubnejších mladých jazdcov na Slovensku. Napriek svojmu mladému veku má Rasťo množstvo skúseností, a to vďaka viac ako desaťročnej účasti na pretekoch. Už v roku 2013 získal 1. miesto v Slovenskom a Česko-Slovenskom pohári, 4. miesto na Majstrovstvách Európy a 1. miesto na Majstrovstvách Slovenska. Tento rok sa Rasťovi podarilo obsadiť 43. miesto na Svetovom pohári v Leogangu, čo je historicky najlepší výsledok za Slovenskú Republiku. Veľkým úspechom je aj jeho 13. miesto na Majstrovstvách Európy v Portugalsku. V nasledujúcom videu nám predstaví svoj bike Kellys Noid, na ktorom jazdí v tejto sezóne.Jedným z posledných prírastkov Kellys Factory Teamu je Stanislav Sehnal. Je to mladý, ale veľmi skúsený elitný jazdec, ktorý sa už viac ako sedem rokov objavuje na pretekoch medzi najlepšími zjazdármi Európy. Dokazuje, že je tvrdý hráč s veľkým potenciálom a talentom. Momentálne je na 4. mieste v priebežnom poradí IXS Europského pohára, kde by mohol do konca seriálu skončiť do top 3. Zároveň Stanislav obsadil 5. miesto na Európskom pohári v Krajnskej Gore, kde mu prvé miesto ušlo o neuvertieľných 0.6 sekundy.Hugo Robenek je elitný jazdec s jedinečným štýlom jazdy. Rád teší divákov svojimi trikmi pri každej možnej príležitosti. Jeho šialené kúsky z neho urobili jedného z najvýraznejších členov Kellys Factory Teamu.Celkovo však chalanov čaká ešte množstvo pretekov. V Čechách sa bude budúci víkend bojovať o titul Majstra republiky na Klínovci a Slováci zabujujú na prelome augusta v Mraznici na Majstrovstvách SR.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up8thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: Simona Kuchyňková - s nulovými očakávaniami vyhrala EWS play_arrow

Video: Simona Kuchyňková - s nulovými očakávaniami vyhrala EWS

Simonu Kuchyňkovú (Simču) mnohým z vás predstavovať nemusíme, no niektorí možno ani nevedia, aký talent na Slovensku v gravity disciplínach máme.
Simona Kuchyňková – pre 4. miesto v zjazde na MS so zlomeným zápästím

Simona Kuchyňková – pre 4. miesto v zjazde na MS so zlomeným zápästím

Keby bolo kedy, ale v zjazde na majstrovstvách sveta sme sa skoro mohli radovať z medaily. Hlavné je, že Slovensko má v gravity disciplínach skutočne veľký talent.
Rasťo Baránek – aj vďaka videám preteká ďalej so svetovou špičkou

Rasťo Baránek – aj vďaka videám preteká ďalej so svetovou špičkou

Pretekanie s najlepšími zjazdármi sveta, tréning, ale aj sociálne siete, či práca na YouTubovom kanáli...o tom všetkom sme sa na výjazde porozprávali, plus mi Rasťo ukázal domáce traily nad Považskou Bystricou.
keyboard_arrow_up