CRAFT – nohavice pre rôzne podmienky a aktivity

CRAFT – nohavice pre rôzne podmienky a aktivity

PR článok

Švédsky výrobca funkčného oblečenia má v ponuke dlhé zateplené nohavice, ktoré oslovia nielen cyklistov.

Kým cyklisti môžu vyberať z ponuky nohavíc, ktoré sú vybavené cyklistickou vložkou pre zvýšený komfort, ostatní športovci môžu vyberať z ponuky nohavíc bez cyklovložky – vďaka tomu sa univerzálnosť ich použitia výrazne posunie smerom k behu, bežkám alebo turistike. 

Použitie s vložkou


  • Vyšší komfort pri cyklistike – najmä pri dlhších jazdách
  • Žiadne zbytočné zdvojovanie materiálu, a tým aj lepšia termoregulácia

Použitie bez vložky


  • Univerzálnosť pre beh, bežky alebo turistiku
  • Možnosť použiť aj pre cyklistiku v kombinácii s klasickými krátkymi nohavicami s vložkou

Craft rozdeľuje svoju ponuku aj v závislosti od toho, čo od nohavíc očakávate. Počas chladných dní väčšinou siahame po oblečení, ktoré je odolné voči chladu, vetru, vode a zároveň je dostatočne priedušné. Kombináciu týchto vlastností s rôznym stupňom ochrany môžete nájsť práve v ponuke švédskej značky. 

IDEAL Thermal - pre pocit tepla počas chladných dní


Tieto zateplené nohavice sú určené cyklistom a ostatným športovcom, ktorí ocenia funkčnosť a komfort počas jesenných a zimných chladných dní. Vnútorný hrejivý materiál a anatomický strih nohavíc zabezpečia pocit tepla a optimálnu termoreguláciu vtedy, keď si dávate do tela a vonku je naozaj zima. Navyše vnútorná Infinity C3 cyklovložka sa postará o komfort pre vaše sedacie partie. Pre zvýšenú bezpečnosť sú nohavice potlačené 360 stupňovou reflexnou potlačou. Sú dostupné v prevedení s cyklovložkou ako pánsky variant.


 

IDEAL Wind - pre chladné a veterné dni


Nohavice pre tých, ktorých ani vietor, či sychravé a občas upršané jesenné počasie neodradí od obľúbených športových aktivít. Z prednej strany sú vybavené vetru a vode odolným elastickým panelom a z vnútra sú zateplené, čo zvyšuje komfort počas chladného a veterného počasia. Vďaka anatomickému strihu vás nohavice nebudú nijako obmedzovať v pohybe a pre zvýšenú bezpečnosť sú potlačené 360 stupňovou reflexnou potlačou. Pre čo najjednoduchšie obliekanie a vyzliekanie sú vybavené aj menším zipsom z boku na spodku nohavíc. O pohodlie sedacích partií sa cyklistom postará cyklovložka Infinity C3. Nohavice sú dostupné v prevedení s cyklovložkou v pánskej aj dámskej verzii.IDEAL Pro Thermal - ak vás ani veľmi nízke teploty nezastavia


Ide o naozaj technicky vyspelé nohavice, vyrobené z vody odolného materiálu, ktorý má navyše výborné termoregulačné vlastnosti. Vnútro nohavíc je zateplené a navyše anatomický strih a elastický materiál poskytnú vašim svalom poriadnu oporu počas záťaže a umožnia pohodlný pohyb bez obmedzenia. Aj pri vysokej intenzite či už na bicykli, alebo počas behu nohavice Ideal Pro Thermal zabezpečia pocit tepla, sucha a celkového komfortu. Kým dvojvrstvová tkanina vás ochráni pred chladom, technológia Aqua Zero Eco zabezpečí nohaviciam vodoodolnosť. Na spodnej časti nohavíc sa z boku nachádza kratší zips, vďaka čomu sa jednoducho obliekajú a vyzliekajú. Pre zvýšenú bezpečnosť sú potlačené 360 stupňovou reflexnou potlačou. O pohodlie sa postará top-cyklo vložka Infinity C1. Nohavice sú dostupné v prevedení s cyklovložkou a len ako pánsky variant.


 

IDEAL Pro Wind - ak vám vietor ani chlad nerobia vrásky na čele


Tieto nohavice sú vďaka trom vrstvám a vodoodolnej povrchovej úprave z prednej časti ideálne hlavne do naozaj veterných a sychravých dní. Vnútro nohavíc je zateplené, pre čo najlepší tepelný komfort. Zadný diel je nielen hrejivý, ale navyše aj priedušný, čím sa zabezpečí optimálna termoregulácia v prípade, že intenzita stúpne. Strih nohavíc je anatomický a vďaka elastickým materiálom tak veľmi dobre sadnú na telo. Cyklistická verzia nohavíc je vybavená cyklovložkou Infinity C2 a pre zvýšenú bezpečnosť sú nohavice opatrené 360 stupňovou reflexnou potlačou. Nohavice sú dostupné v prevedení s alebo bez cyklovložky a výhradne ako pánske. 


 
Či už sa teda chystáte na turistiku, beh, bicykel, prípadne na bežky a hľadáte nohavice, ktoré vám nielen dobre sadnú, ale hlavne sú funkčné po stránke termoregulácie, výberom z ponuky CRAFT rozhodne nespravíte krok vedľa. Spomenuté modely sú dostupné ako s cyklovložkou, tak aj bez, čo je veľké plus pre univerzálnosť použitia. Model Ideal Wind je naviac dostupný v pánskom i v dámskom prevedení.

Kompletnú ponuku vrátane veľkostných tabuliek nájdete na domovskej stránke značky CRAFT.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Spoločný šatník cyklistu a turistu - čo funguje a čo nie PR článok

Spoločný šatník cyklistu a turistu - čo funguje a čo nie

Ideálne je mať oblečenie, ktoré využijeme na viac športov, netreba mať doma preplnenú skriňu. Aké veci fungujú na bicykli a aj pri turistike a čo je lepšie kúpiť si zvlášť?
Craft - nie sú nohavice ako nohavice, hlavne tie cyklistické PR článok

Craft - nie sú nohavice ako nohavice, hlavne tie cyklistické

Cyklistické nohavice patria medzi najzákladnejší doplnok každého jazdca. Nezáleží na tom, či ste amatér, profesionál, alebo bicykel využívate len ako dopravný prostriedok v rámci mesta. Tento doplnok má nejednu dôležitú úlohu, a to bez ohľadu na váš štýl.
V sychravom počasí komfortne – jesenné oblečenie Sportful

V sychravom počasí komfortne – jesenné oblečenie Sportful

Rozdiel v teplotách v rámci dňa kolíše, občas už je mokro a aj keď svieti slnko, vietor vie byť pekne studený. Vďaka kúskom oblečenia od Sportful si jeseň napriek tomu užijete.
keyboard_arrow_up