3 tipy na bikové filmy

Teraz si možno nájdete viac času pozrieť si niečo dlhšie z prostredia zjazdu, bikepackingu alebo „pravého“ britského freeridu a punku.

Rainspotting

Len nedávno uvedený film pre milovníkov bikepackingu, slobody a štrkoletov. No a do toho tradičné škótske počasie...


Tea & Biscuits — A Very British Mountain Bike Film

O kvalitách britských jazdcov asi ani netreba hovoriť. Najmä, ak ide o gravity jazdenie - freeride či zjazd. Dôkazom toho je opäť ďalšie video z „ostrovov“, ktoré ukazuje šialencov, akým je aj Kade Edwards, v ich prirodzenom prostredí. Toto vyše trištvrtehodinové video je obdobou o čosi skoršej a teda aj známejšej série Slice of British Pie. Na oboch je však prítomná tá často opomínaná nespútanosť riadneho frírajdu a punku!


Clay Porte´s 3 Minute Gaps - Feat. Aaron Gwin, Danny Hart, Gee Atherton

Film z roku 2017 sleduje najlepších zjazdárov ako Gee Atherton, Sam Hill, Aaron Gwin, Sam Blenkinsop, Brendan Fairclough, Greg Minnaar a ďalších...čo sú už vlastne legendy tohto športu a teda o kvalitu jazdenia je postarané.

report_problem Našiel si v texte chybu?
redakcia 
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Liptov Ride 2024 – najťažší dojazd v stúpaní u nás?

Liptov Ride 2024 – najťažší dojazd v stúpaní u nás?

Prvý štart na pretekoch je často odpoveďou na otázku, čo si robil v zime. Bol skialp dobrou prípravou a ako nás preveril úplne nový dojazd, ktorý sa môže smelo radiť k najťažším u nás?
Malé okienko do MTB freeridu - čo to vlastne je?

Malé okienko do MTB freeridu - čo to vlastne je?

Na rozdiel od iných disciplín horskej cyklistiky, ktoré sa zameriavajú na rýchlosť alebo vytrvalosť, je freeride predovšetkým o štýle a technických zručnostiach. Ako to všetko začalo a kam sme sa za tie roky dostali?
Od základu: XC, TR, AM, EN, DH - kde je rozdiel?

Od základu: XC, TR, AM, EN, DH - kde je rozdiel?

Horská cyklistika sa delí na viacero disciplín – od bežného lesného/asfaltového jazdenia do kopcov až po extrémne náročné zjazdy. Ktoré disciplíny poznáme a ako sa volajú?
keyboard_arrow_up