Pozvánka: Košické Virtual KE.CY EnDUO Race už tento týždeň

Pozvánka: Košické Virtual KE.CY EnDUO Race už tento týždeň

Cítiš, že forma je tu a rád by si sa aj napriek súčasnej situácii porovnal s ostatnými? O to viac, keď to bude na trailoch a v uvoľnenej atmosfére? Tak potom čítaj ďalej.

KE.CY - košické cyklotraily o.z. a Enjoy the Ride Team o.z. pripravili nevšedné podujatie, ktoré bojuje proti domácemu vysedávaniu a podporuje zdravého športového ducha. Špecifikom akcie je predovšetkým skutočnosť, že na trailoch neuvidíš časomiery, nikto ti neodovzdá čip a čo je najhoršie, ani guláš a pivo. Aby to nebolo len pesimistické, veľkým pozitívom je, že traily absolvujete presne tak, ako ste to robili doposiaľ - na bicykloch. Avšak so záznamom na Strave.Termín


Základným údajom je dátum a čas, kedy bude možné pretekať. Ten je stanovený na 23. mája od 8:00 (sobota) do 24. mája do 20:00 (nedeľa). V tomto intervale sa musí dvojica (tím) pokúsiť o prejdenie všetkých trailov, ktoré sú uvedené na zozname trate, ktorú si zvolili.Len vo dvojici a súčasne


Ak vás prekvapilo slovo „dvojica“, verte, nebolo to omylom. Organizátori sa rozhodli kvôli absencii podporných zložiek zvýšiť bezpečnosť a samozrejme aj povzbudiť pretekárskeho ducha tým, že každý trail budete musieť absolvovať vo dvojici, spoločne. Teda to znamená, že už pri registrácii zadáte údaje o oboch súťažiacich.

Následne budete mať na absolvovanie všetkých trailov vašej trate - EnDUO (5 trailov) alebo Easy EnDUO (3 traily) jeden pokus v sobotu a jeden pokus v nedeľu. Podmienkou súčasne je, aby pri uskutočnení prejazdu trailov mal každý z dvojice zapnuté monitorovanie záznamu v Strave. Pamätajte tiež, že prejazdy musíte absolvovať spoločne, nie v odlišných častiach dňa. Pri prejazde dodržujte poradie trailov, ktoré je uvedené - samozrejme, nevypínajte pri tom záznam Stravy.

Registrácia


Registrácia prebehne formou prihlášky - stačí vyplniť dve mená členov tímu (nickname na Strave) a priložiť potvrdenie o úhrade poplatku. Zasielajte ich na info@spdh.sk. Poplatok za účasť na pretekoch je 10 € za dvojicu. Tieto peniaze budú použité na úpravu KE.CY trailov. Následne bude tím pridaný do klubu STRAVA, ktorý bude tvoriť štartovnú listinu - KE.CY Virtual EnDUO Race 23. 05. - 24. 05. 2020Trate a kategórie


Ako už bolo povedané, je možné si vybrať z dvojice variantov - buď kratšiu formu Easy EnDUO alebo klasické EnDUO. Rozdielom je absencia dvoch náročnejších trailov Surawy a Davidoff. Segmenty na Strave budú zverejnené 22. mája o 20:00. Štart a cieľ jednotlivých trailov bude označený tabuľkou.

Pridávame aj jednotlivé RS:

  • EnDUO - RS1 Lesmír, RS2 Zlatoklopka, RS3 Surawy, RS4 Davidoff, RS5 Bedľa
  • Easy EnDUO - RS1 Lesmír, RS2 Zlatoklopka, RS3 Bedľa

Čo sa týka kategórií, tie sú formulované klasickým spôsobom:

  • Muži DUO
  • Ženy DUO
  • Mix DUO (Žena/Muž)
  • eBike DUO
  • Muži Easy DUO
  • Ženy Easy DUO
  • Mix Easy DUO (Žena/Muž)
  • eBike Easy DUO

Pripájame aj video jedného z trailov:Ocenenia


Prvou cenou je dvakrát „hip hip hurá“ pre víťaza! Okrem toho aj nejaké vecné ceny pre prvých pretekárov vo svojich kategóriách. Navyše budete môcť zdieľať svoje víťazstvo na FB alebo Instagrame, čo je určite viac, ako akékoľvek price-money. Víťazom sa stáva tá dvojica, ktorá bude mať najmenší súčet časov prejdenia všetkých trailov. Výsledky budú zverejnené 25. mája 2020 o 20:00.

Dôležité pravidlá


V prvom rade ide o podujatie, ktoré sa snaží vniesť trochu pozitívnej atmosféry do menej príjemných dní - preto jazdite v rámci svojich jazdeckých schopností a počítajte s tým, že idete na vlastné riziko - nie je zabezpečená ani lekárska, ani technická pomoc.
Neskracujte si traily vynechávaním alebo obchádzaním častí - tieto porušenia sú smrteľnými hriechmi trailového jazdenia.

Podujatie organizované prevádzkovateľom je verejné. Vaše osobné údaje v rozsahu fotografií a videozáznamov, týkajúce sa vašej osoby alebo prejavov osobnej povahy v súvislosti s vašou účasťou/prítomnosťou na podujatí prevádzkovateľa, prevádzkovateľ spracúva za účelom ich získania (vyhotovenia) a použitia, a to formou ich postúpenia partnerom podujatia z dôvodu zdokladovania konania podujatia a formou ich zverejnenia na webovej stránke prevádzkovateľa, v tlačových správach a u spoluorganizátorov a na účel propagácie organizátorov, kultúrnych a historických hodnôt.

Fotografie a videozáznamy sú spracúvané tiež pre prípad vedenia kontroly, v rámci ktorej je potrebné preukázať, že podujatie sa uskutočnilo, ako predpoklad splnenia zákonnej podmienky pre uplatnenie nárokov prevádzkovateľa, účtovných dokladov, prípadne iných právnych nárokov podľa osobitných právnych predpisov na základe oprávnených záujmov prevádzkovateľa spočívajúcich v preukazovaní plnenia zákonných povinností.

Tak teda neváhajte a prihlasujte sa!

V prípade otázok alebo nejasností navštívte kalendár MTBIKER na tomto odkaze, alebo Facebook KE.CY - košické cyklotraily o.z., poprípade ich webovú stránku. Kompletné propozície nájdete na tomto odkaze.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Virtual EnDUO Race

calendar_today 23.05.2020 - 24.05.2020
label MTB - Enduro
place Košice (Slovensko)

redakcia 
Páči sa ti tento článok? thumb_up15thumb_down comments 8 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro Séria 2022 - zábava na trailoch

Pozvánka: MTBIKER Hornonitrianska Enduro Séria 2022 - zábava na trailoch

Kamarátska atmosféra, zážitky, víkend plný jazdenia a v prvom rade možnosť porovnať si sily s ostatnými jazdcami. Presne tieto slová vystihujú MTBIKER Hornonitriansku Enduro Sériu.
Z kancelárie na Enduro World Series - 6. časť

Z kancelárie na Enduro World Series - 6. časť

Zúčastnil som sa svetového pohára v endure. Skončil som na 110. mieste. Takto sa to stalo.
Reportáž: SPEN #4 - majstrovstvá Slovenska v endure 2022

Reportáž: SPEN #4 - majstrovstvá Slovenska v endure 2022

Posledné kolo slovenského pohára v endure sa konalo na trailoch v Bratislave. Tieto preteky boli zároveň aj MSR a taktiež sa vyhlasovali celkoví víťazi SPEN 2022.
keyboard_arrow_up