Pozvánka: Košické Virtual KE.CY EnDUO Race už tento týždeň

Pozvánka: Košické Virtual KE.CY EnDUO Race už tento týždeň

158 komentárov

redakcia 18.05.2020   Trail Strava Horska Cyklistika Enduro Pozvanka Kosice Preteky

Cítiš, že forma je tu a rád by si sa aj napriek súčasnej situácii porovnal s ostatnými? O to viac, keď to bude na trailoch a v uvoľnenej atmosfére? Tak potom čítaj ďalej.

 

KE.CY - košické cyklotraily o.z. a Enjoy the Ride Team o.z. pripravili nevšedné podujatie, ktoré bojuje proti domácemu vysedávaniu a podporuje zdravého športového ducha. Špecifikom akcie je predovšetkým skutočnosť, že na trailoch neuvidíš časomiery, nikto ti neodovzdá čip a čo je najhoršie, ani guláš a pivo. Aby to nebolo len pesimistické, veľkým pozitívom je, že traily absolvujete presne tak, ako ste to robili doposiaľ - na bicykloch. Avšak so záznamom na Strave.Termín


Základným údajom je dátum a čas, kedy bude možné pretekať. Ten je stanovený na 23. mája od 8:00 (sobota) do 24. mája do 20:00 (nedeľa). V tomto intervale sa musí dvojica (tím) pokúsiť o prejdenie všetkých trailov, ktoré sú uvedené na zozname trate, ktorú si zvolili.Len vo dvojici a súčasne


Ak vás prekvapilo slovo „dvojica“, verte, nebolo to omylom. Organizátori sa rozhodli kvôli absencii podporných zložiek zvýšiť bezpečnosť a samozrejme aj povzbudiť pretekárskeho ducha tým, že každý trail budete musieť absolvovať vo dvojici, spoločne. Teda to znamená, že už pri registrácii zadáte údaje o oboch súťažiacich.

Následne budete mať na absolvovanie všetkých trailov vašej trate - EnDUO (5 trailov) alebo Easy EnDUO (3 traily) jeden pokus v sobotu a jeden pokus v nedeľu. Podmienkou súčasne je, aby pri uskutočnení prejazdu trailov mal každý z dvojice zapnuté monitorovanie záznamu v Strave. Pamätajte tiež, že prejazdy musíte absolvovať spoločne, nie v odlišných častiach dňa. Pri prejazde dodržujte poradie trailov, ktoré je uvedené - samozrejme, nevypínajte pri tom záznam Stravy.

Registrácia


Registrácia prebehne formou prihlášky - stačí vyplniť dve mená členov tímu (nickname na Strave) a priložiť potvrdenie o úhrade poplatku. Zasielajte ich na info@spdh.sk. Poplatok za účasť na pretekoch je 10 € za dvojicu. Tieto peniaze budú použité na úpravu KE.CY trailov. Následne bude tím pridaný do klubu STRAVA, ktorý bude tvoriť štartovnú listinu - KE.CY Virtual EnDUO Race 23. 05. - 24. 05. 2020Trate a kategórie


Ako už bolo povedané, je možné si vybrať z dvojice variantov - buď kratšiu formu Easy EnDUO alebo klasické EnDUO. Rozdielom je absencia dvoch náročnejších trailov Surawy a Davidoff. Segmenty na Strave budú zverejnené 22. mája o 20:00. Štart a cieľ jednotlivých trailov bude označený tabuľkou.

Pridávame aj jednotlivé RS:

  • EnDUO - RS1 Lesmír, RS2 Zlatoklopka, RS3 Surawy, RS4 Davidoff, RS5 Bedľa
  • Easy EnDUO - RS1 Lesmír, RS2 Zlatoklopka, RS3 Bedľa

Čo sa týka kategórií, tie sú formulované klasickým spôsobom:

  • Muži DUO
  • Ženy DUO
  • Mix DUO (Žena/Muž)
  • eBike DUO
  • Muži Easy DUO
  • Ženy Easy DUO
  • Mix Easy DUO (Žena/Muž)
  • eBike Easy DUO

Pripájame aj video jedného z trailov:Ocenenia


Prvou cenou je dvakrát „hip hip hurá“ pre víťaza! Okrem toho aj nejaké vecné ceny pre prvých pretekárov vo svojich kategóriách. Navyše budete môcť zdieľať svoje víťazstvo na FB alebo Instagrame, čo je určite viac, ako akékoľvek price-money. Víťazom sa stáva tá dvojica, ktorá bude mať najmenší súčet časov prejdenia všetkých trailov. Výsledky budú zverejnené 25. mája 2020 o 20:00.

Dôležité pravidlá


V prvom rade ide o podujatie, ktoré sa snaží vniesť trochu pozitívnej atmosféry do menej príjemných dní - preto jazdite v rámci svojich jazdeckých schopností a počítajte s tým, že idete na vlastné riziko - nie je zabezpečená ani lekárska, ani technická pomoc.
Neskracujte si traily vynechávaním alebo obchádzaním častí - tieto porušenia sú smrteľnými hriechmi trailového jazdenia.

Podujatie organizované prevádzkovateľom je verejné. Vaše osobné údaje v rozsahu fotografií a videozáznamov, týkajúce sa vašej osoby alebo prejavov osobnej povahy v súvislosti s vašou účasťou/prítomnosťou na podujatí prevádzkovateľa, prevádzkovateľ spracúva za účelom ich získania (vyhotovenia) a použitia, a to formou ich postúpenia partnerom podujatia z dôvodu zdokladovania konania podujatia a formou ich zverejnenia na webovej stránke prevádzkovateľa, v tlačových správach a u spoluorganizátorov a na účel propagácie organizátorov, kultúrnych a historických hodnôt.

Fotografie a videozáznamy sú spracúvané tiež pre prípad vedenia kontroly, v rámci ktorej je potrebné preukázať, že podujatie sa uskutočnilo, ako predpoklad splnenia zákonnej podmienky pre uplatnenie nárokov prevádzkovateľa, účtovných dokladov, prípadne iných právnych nárokov podľa osobitných právnych predpisov na základe oprávnených záujmov prevádzkovateľa spočívajúcich v preukazovaní plnenia zákonných povinností.

Tak teda neváhajte a prihlasujte sa!

V prípade otázok alebo nejasností navštívte kalendár MTBIKER na tomto odkaze, alebo Facebook KE.CY - košické cyklotraily o.z., poprípade ich webovú stránku. Kompletné propozície nájdete na tomto odkaze.

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Virtual EnDUO Race

23.05.2020 - 24.05.2020
MTB - Enduro
Košice (Slovensko)

Propozície, Pozvánka

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby ~ XC a Tour prilby)

Komentáre

boris.ko 19.05.2020 (07:44)

0


redakcia Zlatoklopka, nie Zlatokopka

 
baraya boris.ko 19.05.2020 (21:39)

1


Vdaka za upozornenie

 
slavco2019 19.05.2020 (12:10)

0


Stále som počúval od bikerov, že pri pretekoch vôbec nejde o to vyhrať, ale o tú atmosféru, o ľudí, nové známosti, zážitky. Pojazdiť, trochu zasúťažiť, pokecať, dať si pivko či gulášik po pretekoch, prebrať všetko možné. Že to je podstata pretekov pre nás, hobby jazdcov. Mne to v tomto prípade chýba. Vám nie?

 
scr@tch slavco2019 19.05.2020 (12:23)

0


Bol si na Joydure? Nemyslím si, že tvojmu popisu zodpovedá niečo viac ako práve ono. Nikto ťa netlačí zvíťaziť, pokecáš kdekoľvek a s kýmkoľvek a na konci pivo, jedlo, hudba a dobrý pocit.

 
michal.kravcik 22.05.2020 (10:24)

0


Caute, neviem či ste si všimli ale meranie v Strace je od tohto týždňa iba v premium verzii. https://www.zive.cz/clanky/strava-zmenila-podminky-bezplatnych-uctu-cykliste-placou-omezeni-se-tykaji-i-segmentu/sc-3-a-203986/default.aspx

Tak neviem či to máte podchytene

 
slavco2019 18.05.2020 (14:48)

-6


Tento príspevok vyhodnotili používatelia ako nekvalitný, a preto sa nezobrazuje. Klikni sem ak si ho želáš napriek tomu zobraziť.
 
hurmikak slavco2019 18.05.2020 (18:55)

2


Moze prist druha vlna. A mozno je to zaujimavy napad, ktory sa ujme korona-nekorona.

 
Vrba slavco2019 21.05.2020 (09:46)

0*** Príspevok porušil pravidlá MTBIKER a bol preto zmazaný moderátorom ***

 
Pridaj komentár