Bicykle do mesta, do lesa i do obchodu

Bicykle do mesta, do lesa i do obchodu

PR článok

Cyklistika je krásna v tom, že je rozmanitá. Nezáleží na tom, či jazdíš cestu, traily, či iba dochádzaš, hlavné je si to užiť a tieto bicykle k tomu vedia dopomôcť.

Kellys Gate 30


Gate 30 patrí medzi dostupné hliníkové hardtaily slovenského výrobcu, Kellys. Zaujme najmä bikerov, ktorých cyklistika chytila za srdce a radi by sa posunuli ďalej od trojprevodníkov a pružinových vidlíc, keďže na tomto kúsku už nájdeme moderný jednoprevodník a vzduchovú vidlicu RockShox Judy, ktorá je podobne ako rám boost rozmerov. Bicykel poháňa ekonomická sada Deore. Jeho cena je 1 249 € a nájdeš ho na našom MTBIKER shope, či na stránke výrobcu.



CTM Rascal 4.0


Najvyšší model v segmente hardtailov od slovenského výrobcu CTM nás už na prvý pohľad teší elegantným dizajnom. Čo je však na tomto modeli jednoznačne najlepšie, je pomer cena-výbava. Za 1 399 € dostávame síce hliníkový rám, no osadený veľmi kvalitnými komponentami. Nájdeme tu vidlicu RockShox Recon, o pohon sa stará kombinácia sád Deore, SLX a XT. Potešia pevné osky, možnosť osadenia teleskopickej sedlovky, no i hmotnosť 12,6 kg. Nájdeš ho na našom MTBIKER shope, či na stránke výrobcu.



Giant Defy Advanced 1


Nie každý očakáva od „cesťáku“ športový posed, najmä, ak plánuje v sedle tráviť dlhé hodiny a alfou a omegou je preňho pohodlie. V Giante pri vývoji endurance modelu Defy mysleli práve na týchto cyklistov. Bicykel je vystavaný na karbónovom ráme a doplnený overenou sadou Ultegra s kompaktnými prevodníkmi a kazetou s rozsahom 11 – 34 zubov. Celok dopĺňajú kolesá z továrne Giant-u, nesklame ani pekná kombinácia farieb. Cena bicykla je 2 829 € a nájdeš ho na našom MTBIKER shope, či na stránke výrobcu.



Marin Bobcat Trail 4


Modelom Bobcat Trail 4 v Marine cielia hlavne na začínajúcich bikerov, ktorí očakávajú obratný bicykel pri rýchlej jazde lesíkom. O trailovom určení svedčí aj pružinová vidlica SR Suntour XCM so zdvihom 120 mm, či krátka zadná stavba. Čo sa pohonu týka, rozhodli sa ísť nekonvenčnou, no i tak spoľahlivou cestou a bicykel osadiť 9-rýchlostným radením microSHIFT Advent. Cena bicykla je 849 € a nájdeš ho na našom MTBIKER shope, či na stránke dodávateľa.



Rock Machine Blizz TRL 40-29


V podobnom trailovom duchu sa nesie aj model Blizz TRL 40-29 českého výrobcu Rock Machine. Rovnako tu nájdeme microSHIFT Advent, čo je na trail dostatočná voľba, no zdvih vidlice, ktorá sa ovláda z korunky, sa vyšplhal až na 130 mm. V záujme manévrovateľnosti je už od výroby osadená teleskopická sedlovka, so zdvihom 150 alebo 170 mm, v závislosti od veľkosti rámu. Samozrejmosťou je interné vedenie kabeláže. Cena bicykla je 1 149 € a nájdeš ho na našom MTBIKER shope alebo stránke výrobcu.



Lapierre Edge 2.7W


Dámsky bicykel Edge 2.7W je určený primárne začiatočníčkam. Svedčí o tom aj osadenie, keďže sa jedná o trojprevodník skombinovaný so 7-rýchlostnou kazetou a s takýmto pohonom nebudú problémom ani kopce. Kabeláž aj brzdové hadice sú vedené vnútrajškom rámu. Spoločnosť do terénu pohonu robí pružinová vidlica SR Suntour so zdvihom 100 mm a MTB plášte v rozmere 27,5x2,1“. Cena bicykla je 639 € a nájdeš ho na našom MTBIKER shope, či na stránke dodávateľa.



Ghost Square Trekking Essential


Tento bicykel predstavuje skvelého parťáka na každý deň, či už to bude jazda po poli, hrádzi, či do obchodu. Osadený je tak, aby si jazdu užil aj úplný začiatočník – trojprevodníkom, 9-rýchlostnou kazetou, kotúčovými brzdami a odpruženou vidlicou o zdvihu 63 mm. K tomu tu nájdeme detaily vhodné do mesta, svetlo napájané dynamom v prednom náboji, blatníky, či užitočný nosič. Jeho cena je 1 079 € a nájdeš ho na našom MTBIKER shope, či na stránke dodávateľa.



Kompletnú ponuku bicyklov nájdeš na našom MTBIKER shope. Z hľadiska aktuálnej situácie si dovozca vyhradzuje právo meniť špecifikácie jednotlivých bicyklov na základe aktuálnej dostupnosti komponentov. Pre kompletné informácie o produktoch, prosím, navštívte stránky jednotlivých výrobcov/dovozcov. Za rozdiely sa ospravedlňujeme. Je to jediná možnosť, ako vám v aktuálnej sezóne ponúknuť bicykle.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Bicykle pre tých náročnejších PR článok

Bicykle pre tých náročnejších

Máme cenovo dostupné bicykle pre začiatočníkov na občasné výjazdy, aj také s dobrým pomerom ceny a výbavy. No a potom sa dostávame do kategórie, ktorá je určená tým náročnejším.
Bicykle prispôsobené pre ženy PR článok

Bicykle prispôsobené pre ženy

Cyklistika je šport pre všetkých. Teraz potešíme to nežnejšie pohlavie, keďže sa pozrieme na bicykle, ktoré môžu ženám padnúť do oka...či už do mesta alebo na traily.
Nohavice do chladného počasia - sezóna nikdy nekončí PR článok

Nohavice do chladného počasia - sezóna nikdy nekončí

Ak si sa bicykla stále neprejedol, či plánuješ splniť svoje ročné ciele, zídu sa kvalitné nohavice – či už na cestu, alebo do terénu.
keyboard_arrow_up