Kráľ Záhoria obrazom

Kráľ Záhoria obrazom

01 komentár

root 26.04.2010 180 fotografií   Skalica Cannondale Kral Zahoria Htriatlon Reportaz

V sobotu sa v Skalici zišli maratónci na druhom ročníku Cannondale Kráľ Záhoria MTB Maratóne. Blato na trati dalo bikerom zabrať a ich úsilie zaznamenal root svojím objektívom...

 

Blato sa tento rok nevyhlo ani pretekárom, ktorí sa postavili na štart druhého ročníka Cannondale Kráľ Záhoria MTB Maratónu v Zlatníckej doline v Skalici. V krátkosti by som ho zhodnotil asi takto: Predĺženie trate, nižšia účasť. Či to spolu súvisí neviem, ale za veľké pozitívum považujem meranie času čipmi. Iste som nebol sám. Odvahu popasovať sa s nástrahami trate, ktorá bola predĺžená na plných 50 km, našlo tentokrát len necelých 190 pretekárov a pre 40 z nich boli tieto nástrahy neprekonateľné a pretek nedokončili.

Počasie bolo ukážkové, ráno pod mrakom, ktoré sa postupne rozplynuli a teplota poobede vystúpila k dvadsiatke.
Keďže to mám na miesto konania len kúsok, tak som tam nechýbal ani tento rok, opäť len s foťákom, ale aj na bajku, čo bola chyba. Pri fotení som si uvedomil, že na fotenie potrebujem kľud a nie stále premýšlať či sa na bajku stihnem presunúť na iné miesto. 10 kg batoh mi tiež ku pohode neprispieva, hlavne vo všade prítomných kopcoch. Takže som si neužil ani bajkovačku, ani fotenie

Isto ste si všimli, že fotky nemajú „koniec“. Jeden z dôvodov som práve opísal a ten druhý rozoberať nebudem. Ale z fóra možno viete.

Cieľovú pásku ako prvý preťal Martin Horák (Cyklomax Specialized) v čase 1:54:25 s minútovým náskokom na druhého Stanislava Hejduka (Factor Bike Team). Ženám bezkonkurenčne kraľovala Pavlína Šulcová (GT CZECH TEAM) časom 2:22:30.
Kompletné výsledky si môžete pozrieť v odkaze nižšie.

RooT
 

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Cannondale Kráľ Záhoria

24.04.2010
MTB - maratón
Skalica (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto

Komentáre

Raver 26.04.2010 (18:21)

0


Pekna fotogalerka Jano

 
Pridaj komentár