Môžem sa opýtať ako je na tomto dostupnosť plastový panaracer smoke aj dart?dakujem

☮☮☮

01.06.2016 - 11:44:16
00
Promptna odpoved, vdaka .. btw, plast zostal v predajni. Ja toho trpaslika asi ... :D :D
Inak ten kurier SPS nic moc teda ..

Children are afraid of the dark and adults are afraid of the light.

01.06.2016 - 12:14:51
00
Nejako vam usli tagy strong. :-)

http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/rukavice/force-amara-rukavice-biele.html

01.06.2016 - 13:46:41
    00
    ďakujem "obsluhe hrádku" za možnosť nedeľného umytia bajku a výbornú kávu...

Prílohy:

P5296183a.JPG
    P5296183a.JPG 71.81 KiB thumb_up0thumb_down

01.06.2016 - 14:51:42
    03
    Takze avizovane vyjadrenie - v priebehu aprila sme zacali naskladnovat tovar do Hradku, aby sme mohli cast objednavok expedovat rychlejsie (lokalne) a samozrejme aby si mohli ludia tovar rovno kupit alebo prevzat v Hradku. Cast objednavok teda ide k vam priamo z Hradku, cast priamo zo skladu (ktory nie je v Hradku) a cast sa musi kombinovat (funguje to tak, ze si tovar doposleme zo skladu, zabalime v Hradku a expedujeme). Pri tomto tretom type objednavok vznikal problem v maji, nakolko nam z technickych dovodov meskali, resp. neprisli, viacere produkty objednane zo skladu. Kym sme problem vyriesili, omeskalo sa niekolko desiatok objednavok (asi 1-2% z celkoveho poctu za dane obdobie). Tento problem sme vyriesili a pracujeme na dalsom zefektivneni expedicie z Hradku. Predsalen to robime len par tyzdnov, mame na to novych ludi, chyby sa vyskytnu - nie je to vyhovorka, ale realita, ktoru vsak postupne zlepsujeme a chyby na nase naklady napravame. O tychto problemoch vieme a nikoho netrapia viac, nez nas samych.

lto
    - Tvoja objednavka pridana 16.5.
    - avizovany datum dorucenia pri objednavke 30.5. (na zaklade veci, co boli na objednavku a teda nie skladom)
    - 24.5. pridavany dalsi tovar
    - Dorucene 31.5. (o den neskor ako avizovane)
    - "odozvy na cakajuci tovar nic" - co konkretne myslis? Nemame od Teba email s otazkou. Kym sme v termine, nespamujeme ludi s updatami o dodani, ak sa nic nemeni.
    - Chyba 1 plast (ano, nasa chyba, mrzi nas to, dnes doposielame na nase naklady)
    - Farba plastov na fotke - posielame podla kodu dodavatela, ten by sediet mal, posli prosim foto sem ako to vyzera. Ak je farebny rozdiel problem, plast samozrejme mozes vratit.
    - Fakturu do balika nikdy nedavame, vzdy ju najdes v sekcii https://www.mtbiker.sk/shop/objednavky. V obchodnych podmienkach mame, ze suhlasis s elektronickou fakturaciou, navyse po novom ju mozeme vystavit az po dodani tovaru, takze nemozeme pribalovat.
    - Oblecenie s obalom prelepenym paskou - ak je oblecko vystavene na predajni, je mimo obalu, preto ho pri objednavke zvesime, dame do obalu a zalepime. Nevidim v tom osobne problem, je to uplne standardne a rovnake ako keby si ho kupoval na kamennej predajni (tam ti asi ten obal nedaju vobec).

jaroslavg v Tvojom pripade v plnej miere nas problem a presne ten, co som pisal vyssie. Kombinovana objednavka, podla skladoveho systemu mali byt capy u nas do 48 hodin a urgujeme ich uz tyzden. Do vikendu by to ale malo vsetko byt u Teba. Ospravedlnujeme sa.
    01.06.2016 - 16:25:53
    03
    cervo : no vidis, hned tu mas kopec veci na zlepsenie, takze asi takto

- 16.5 som objednaval, o cca 10 minut som pisal, ze chcem doplnit jednu vec, na co mi konretne Imro odpisal dalsi den. Nechapem ten 24.5 pridavany dalsi tovar, uz asi nebude chyba u mna :)
    - dorucenie je fuk, ako som pisal, podstatne pre mna je, ze neviem, na ktoru polozku konkretne sa caka, to je velky problem, lebo podla toho neviem dalej objednavat inde / rusit problemovu polozku, ako ma moznost iny eshop kdesi v CR
    - objednavka stala 11 dni, potom som sa opytal co s tym je a 3 dni na to sa poslala .. a kedze neviem na co sa cakalo (vsetko bolo bud skladom alebo do 4 dni v case objednania aj hned po), tak preto pisem, ziadne odozvy na cakajuci tovar.
    - popis plastov .. njn, bezna vec .. ale ked je na obrazku EXO a dojde ti nie exo .. v tomto prave je, ze v eshope kua fest zalezi na takychto detailoch. Ale verim, ze to doladite :)
    - farba tokenov .. ja viem, blbost .. ale chcel som exaktne cervene, ak mam povedat pravdu, len a len kvoli tomu som robil objednavku na mtbiker .. nj, moja chyba, som privelmi dovercivy
    - k fakture .. nebudem sa hadat, nepotrebujem ju, ale dodaci list ste poslat fakt mohli, o to sa mi v prvom rade jedna .. alebo mas pocit, ze je skvela kontrolovat dodavku pred monitorom ?
    - k rozbalenej krabici .. ok, vysvetlenie som dostal uz do emailu (akceptoval som) .. ale svrbi ma klavesnica, aby som nieco napisal .. suvisi to s celkovym postojom voci zakaznikom na Slovensku

A presne pre toto, co tu teraz riesime, som minule vynadal Mattovi :)

Dalsia vec je, ze posielate ten plast .. ale to je zase pre mna problem, lebo to nechcem poslat po kurierovi ako poslednu objednavku /oi ma kurier dost vytocil/. A ked uz, nie na tu adresu. Zas dalsie problemy .. eshop pre mna znamena, ze nikam chodit nemusim. Pre mna nie je az tak podstatne postovne, ale cas a namaha, ktory travim pri objednavke. Cize ak uz viem presne co chcem, naklikam, zaplatim a uz len dojdem raz niekam a preberiem, skontrolujem a tym to cele konci. Ono totiz ak mam byt uprimny, ak su taketo problemy, daleko lepsie sa mi riesia s Mattom.

Neber tento post v zlom, to by som nerad. Mas totiz jedinecnu moznost, ktoru nema prakticky ziaden iny eshop .. a sice diskusne forum a obrovsky potencial k tomu, vyuzit danosti, znalosti potrieb ludi k predaju veci, ktore potrebuju (vela z nich o tom este nevie :lol:).

edit: stihol som zmenit destination zaslania plasta (do Velocity), som velmi rad, dakujem :) .. kuriera SPS uz nechcem ani vidiet :D .. inak ten email, to je trosku problem .. objednavky vs. standardne posobenie fora .. ak nechcem zverejnovat email (robilo to pri inzeratoch)

01.06.2016 - 19:05:21
    00
    ...kurierovy problem mnohych uzivatelov by vyriesila zasielkovna... (to len na margo, kedze som to uz navrhoval niekolko stran dozadu)...
    lto v tvojom pripade by to znamenalo, ze by si nemusel ist do VeloCity, ale napriklad cestou domov Bajkalska, Tomasikova by si sa zastavil na odbernom mieste...

"An athlete cannot run with money in his pockets. He must run with hope in his heart and dreams in his head." Emil Zatopek

01.06.2016 - 19:54:00
    00
    Zasielkovnu uz mam na jednom mieste zo zasielok z nemecka :lol: .. ale Velocity je motivacna zalezitost. Znamena, ze ma to donuti ist na bajk :D Ono je to vsetko o statistike .. ja som velmi zanedbatelna specificka zalezitost :) Kvoli mne sa svet netoci :lol:

01.06.2016 - 19:59:24
    00
    Myslím že to tu už bolo veľa krát spomenuté - nejaký druh zásielkovne sa už rieši
    01.06.2016 - 20:02:47
    00
    toto je zaradene v zlej sekcii http://www.mtbiker.sk/shop/riadenie/hlavove-zlozenia/integrovane/weldtite-tubeless-opravne-snurky-pre-bezdusove-plaste--sada-10-ks.html a taktiež http://www.mtbiker.sk/shop/riadenie/hlavove-zlozenia/integrovane/weldtite-tubeless-opravna-sada-pre-bezdusove-plaste--sada-8-ks.html ,plus ešte nejake zatulane náboje v sekcii "ježkovia a krytky"
    01.06.2016 - 22:16:14
    00
    dik, opravene
    02.06.2016 - 10:11:29
    00
    malicka chybicka http://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/stredove-zlozenia/misky-hollowtech-ii-gxp/shimano-sm-bb70-hollowtech-ii-bsa-stredove-zlozenie-388217.html

Prílohy:

aa.png
      aa.png 1.24 MiB thumb_up0thumb_down

04.06.2016 - 03:15:45
      00
      Diky opravene

TORP Bite (http://www.torpbikes.com) - 20" horský bicykel pre deti
      Webmaster MTBiker.sk

04.06.2016 - 07:04:44
      00
      Kurnik a ja v sobotu si nesiem zablateny Bike v aute až domov. Keby som viac fórum čítal mohol som ho počas návštevy rovno umyť
      06.06.2016 - 10:07:56
      00
      Ako dlho trva,pokial je tovar skladom,kym sa po objednani dostane na osobny odber do Hradku?
      Dik
      07.06.2016 - 14:51:56
      00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
      keyboard_arrow_up