NECHAPES, ze niesu €€ ??
ja chcem vyuzit ze ti priamo v obchode vymenia vidlu za rozdiel ceny, a tam nemaju nist lepsie ako Axona a potom iba nejae Duro ...
Celaaa tato debata je iba o $$€€$$, kebyze mam viac kes, tak by bol presne ten radion a aj hydra v predu, proste nie kazdy ma peniaze na to naj, a ty co nemaju musia spekulovat, aby mali to najlepsie za tie ich "biedne" peniaze...
08.07.2008 - 13:57:32
00
to ze prezradis riesenie sa nemusis bat, aj tak by som nevedel ako na to :lol:
ale mozes poslat SS s riesenim, nebolo by od veci spravit 1dobry skutok za den :wink: , alebo lepsie : ak bude problem, tak by som ta o to poprosil...
pripadne poslal nejaku bonbonieru :D
ano, o Milanovi tu pocut stale, takze asi vie co robi, ale ja na to nemam rozpocet :(
a neratam ze budem niekedy vazit cez 75Kg, teraz vazim 55-57 :lol: takze by nemal byt problem
este mi mozes napisat na aky tlak ju nechat "natlacit" na moju vahu, ale tak, nech je radsej makka, o kusocek...
Fakt si mi VELMI poradil, Dakujem Roman :wink: Takychto ludi potrebuje kazde Forum...


aj keby som ti poskytol riešenie tak by si bez znalostí problematiky bolo na dve veci .... takže eee. Okrem toho neviem ako by si sa tváril keby niekto poskytol všetkým len tak roky práce, vývoja, spústu času a financii. Vieš si to predstaviť na seba?

čo sa týka tvojej váhy tak to je zase opačný extrém. čím nižšia váha jazdca, tým musí byť lepšia vidla a nižší odtrh aby chodila ako má.
Axon 06 určite takto chodiť nebude, takže zase sa vrátim na začiatok .... pojazdi čo tam je (prípadne ich skús prehovoriť, nech ti predajú bike bez vidly) a ked zistíš že potrebuješ viac (to príde možno skôr ako si ochotný pripustiť) tak potom zakúpiť Raidona alebo Epicona samozrejme už upraveného ...

riešiš many ale na nesprávnom mieste .... teraz doplatíš za niečo čo je možno o 5% na tom lepšie. radšej došetri a za rok, dva kúp vidlu ktorá bude splňovať požiadavky na vidlenie.
08.07.2008 - 14:01:10
00
prípadne ich skús prehovoriť, nech ti predajú bike bez vidly

to by bolo super, pretoze som videl Raidon-a 2008 za +/-2400Kc
ale pochybujem ze by pristupili na znizovanie ceny, aj ked by im zostala vidlicka a zasa tu by predali, ale zbytocne by si robili problemi, ale skusit mozem...
Zatial mi vypliva toto :
Axon 2006 je blba vidla, od ktorej ma stale odhovarate, ale kedze ja som blb, tak ja ju stale chcem, lebo si myslim ze pre mna bude DOSTATOCNA...
Takze teraz prichadzaju do uvahy 3 moznosti :
1. Necham XCR-ko - pojazdim a bud necham, ak sa mi zapaci, alebo za nejaki rocik vymeniem a XCRko skusim hodit do bazosu za par korun
2. Prehovorim ich, nech mi ho predaju bez vidli, a potom objednam z CR Radiona a bude parada... (neviete kde na SK by sa dal kupit Radion za unosnu cenu ??)
3. Nepristanu na kupu bez vidli a rysknem to = skusim predat XCR-ku ako novucku za 3200Sk napr. (kedze je to RL) a potom skusim kupit Radiona...
4. Necham tam XCR-ku na veky vekov
5. Vyserem sa na vsetko a kupim nejaku Libertu :lol:
ja sa priklanam najviac ku noznosti No.2 a potom aj k 1ke
08.07.2008 - 14:20:50
00
Ja som za moznost 5. :P
Ved ked ti ho nepredaju bez vidlice,tak ho zober celeho ako je a vidlicu po case ked nazbieras chechtaky vymenis.Bolo by skoda doplacat na stareho Axona,to tam uz nechaj to XCR-ko.
btw:pochybujem,ze to XCR predas za 3200sk aj ked je nove a RL
08.07.2008 - 14:28:18
00
sak to bolo len tak... tak za 2700
toto ma potesilo :
http://www.koloshop.cz/odpr.--vidlice-m ... odel-2008/ + dobierka = 350Kc resp. 300Kc pri prevode
Teraz uz len dockat, kedy konecne podem kupit ten bike, potom pride prehovaranie, na kupu bez vidli (nech aj tu vidlu si nechaju za 2700Sk stale lepsie ako sa s*at s bazarom) ak nepristanu, tak skusim, ze by som objednal tu radionku k nim a ze by som im zaplatil aj vymenu aj neco navyse, za neoviklu poziadavku a ze by si predsa nechali tu XCR ku za tie 2700 a ak ani to nie, tak zoberem aj s XCRkou a hned ju hodim do bazosu nekde napr. aj tu na fore a ak sa preda aspon za 2700Sk takl objednam tu Radionu ...
Dobre plany mam :lol: :D
08.07.2008 - 14:34:09
00
konečne si pochopil podstatu veci .... vyskúšaj a uvidíš.
vývoj ide stále dopredu a vymieňať XCR 07 za Axon 06 je nezmysel a ked prídeš na to, že ti už Raidon nevyhovuje, tak je ho možné nechať upraviť u Milana ....
vela zdaru
08.07.2008 - 14:54:07
00
Nechcem ti kaziť radosť, ale u mňa v pivnici sa rok váľa nepredajná SR XCR ktorá bola jazdená asi 500 km. Za liter ju milerád pustím, a keby mi za ňu nejaký pako vypľul 2700, tak by som mal etický problém mu taký šunt tak draho predávať... a z biku dole išla nie pre poruchu (ona je akosi stelesnená porucha sama o sebe, hehe), ale preto, že bola skoro okamžite ako nabehli prachy nahradená niečím lepším. Tým chcem povedať... radšej tam frkni Raidona hneď pri kúpe a napr. v zime ho môžeš poslať na úpravu.


Naposledy upravil tulenik dňa 08.07.2008 - 15:00:24, celkovo upravené 1 krát.

08.07.2008 - 14:55:55
00
sak prave preto sa bojim bazaru, a chcem sa jej zbavit priamo v predajni :D
08.07.2008 - 15:00:01
00
Nechcem ti kaziť radosť, ale u mňa v pivnici sa rok váľa nepredajná SR XCR ktorá bola jazdená asi 500 km. Za liter ju milerád pustím, a keby mi za ňu nejaký pako vypľul 2700, tak by som mal etický problém mu taký šunt tak draho predávať... a z biku dole išla nie pre poruchu (ona je akosi stelesnená porucha sama o sebe, hehe), ale preto, že bola skoro okamžite ako nabehli prachy nahradená niečím lepším. Tým chcem povedať... radšej tam frkni Raidona hneď pri kúpe a napr. v zime ho môžeš poslať na úpravu.


Asi tak .... ak ti za ňu poskytnú protihodnotu 1500-2000,- tak by som neváhal, prípadne ponechať ako držiak na paradajky :lol:
Najdrahší držiak na paradajky poznám, ked Braňovi www.bmeres.com zle pozohýbali prototyp Titanového rám a niekolko 10t bolo v priebehu pár sekúnd papáááá.
08.07.2008 - 15:11:47
00
mno, ale ked v predajni predavaju LO za 2800 tak RL za 2700 moze pre nich byt dobre nie ?? ale asi mate pravdu s tym ze za 2500 by som mohol byt dost spokojny s predajom...
Vravim, ze kym nebudem vediet aky maju oni k tomuto postoj, tak sa dalej nepohnem... takze ja uz mam vybrate, uz iba pockat co na to povie otec, on je hlavny sponzor, takze ... :roll:
takze uz iba cakat ... :(
08.07.2008 - 15:23:03
00
no mne úplne stačilo keď som pri transporte nemenovaného karbónového objektu vzpriečil tento vo výťahu a ozval sa praskavo-trhavý zvuk... :oops:
08.07.2008 - 15:29:34
00
vytahu ?? :lol:
ja byvam v Dome :wink:
ale v tom vytaku, kde sme byvali predtym by si znicil vytah na "totalku" este by si pri najlepsom ani nespadol s nim :D
uz ste niekedy poculi o vrtani dier do sedlovky kvoli hmotnosti ?? :D
lebo som tak rozmyslal ze 14Kg je dost .....
08.07.2008 - 15:33:25
00
14kg je dost, ale vrtanim do sedlovky to asi nevyriesis... :roll: to sa jedine poobzeraj po lepsom biku...
08.07.2008 - 16:11:17
00
lepsi za tu cenu nenajdem a tych 14 je oproti terajsim 16-17 malo :oops:
08.07.2008 - 17:30:36
00
Roman, neprezradzaj nic o mojich paradajkach! :shock:
08.07.2008 - 19:04:01
00
keyboard_arrow_up