1. Košický bike maratón

25.06.2011
6. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Jahodná pri Košiciach (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (26)
666bikeralfiretoandrej25dragoon17Hackojasopetokrtko333Lazilubo32ManiacmaparMarki007milsumiropesmisenoMisqa12nomadPajoncekpetrerekibRobert1Robo87Rudy79scr@tchtomddozuz
jj, v Ozdine dam tych "prvych" spominanych 132 :D
29.06.2009 - 12:24:28
00
len odkaz, matt ty nečítaš pm? :|
29.06.2009 - 12:27:44
00
ee, pretoze nestiham :/ ...keby daco, piste mi radsej mail :)
29.06.2009 - 12:35:29
00
Inak 34 ľudí prihlásených na dlhú to je veľmi slabé... :| má niekto z domácich na to nejaké rozumné vysvetlenie? :roll:

výsledky tu: http://cyklo.sao-tatry.sk/2009/mtbcup/kosice/index.php?kam=2

sa veru nedivím, že matt zablúdil, keď tretí v absolútnom poradí mal na štvrtého skoro hodinu náskok... :roll:

inak nedá mi pochváliť Števa Horta...opäť skvelý výsledok 8)

dik katko, ale pres spravnost treba dodat, ze zopar borcov si "nadbehlo" nejakych 50km navyse :D :D takze som konecne v prvej patke hehe.
Tak aj ja pridam par slov - kedze cely tyzden som riesil skusky, tak na bajku som nesedel ani minutu, piatok doobedu som sa dostal konecne domov z Bratislavy a zacal som reparovat skody zo Sulova - ale celkom v pohode - vymenil som gulicky na nabojoch, lozka boli OK, gumicky a platnicky tiez vymena, ale vidlu som uz zreparovat nestihol. A to bol klinec do rakvy, pretoze na tych kamenoch som chytal krce do branice kvoli tomu traseniu na kamenoch, plus citil som ze som netrenoval nic...
Ale super, ze neprsalo iba rano, kym som slapal z vlaku na Jahodnu... Celkove hodnotenie - Jahodna na mna spravila dobry dojem, zabludenie po prvych 700 metrov som stastne zvratil, ked som sa este s jednym tipkom vratil na spravnu odbocku, obcerstvovacky som velmi nepotreboval, kedze som startoval PREZRATY - ooch :mrgreen: kameniste useky som pretrpel a vacsinu zjazdov som si uzil. Blata bolo tak presne akurat, ze prehadzovacka este neblbla, takze pohoda.
Ale s tym znacenim to bol asi najvacsi problem, 2x som mal na male... :evil:
Na sprche som zabudol oblecenie, takze v nedelu opat vychadzka od vlaku hore a spat.... ale aspon za krasneho pocasia a mal som cas sa aj pokochat prirodou - super.
Dakujem za fotky, viaceri ste zachytili cislo 26, tak som rad 8)
stevo
29.06.2009 - 12:35:55
00
26 mam, aj s polovicnou 14-tkou:)

Prílohy:

26.jpg
26.jpg 282.83 KiB thumb_up0thumb_down

29.06.2009 - 12:54:18
00
fotky z tohoto miesta su pekneee...skoda ze som tam dorazil s takym meskanim ze si uz mal isto zbalene :D
29.06.2009 - 12:57:39
00
....tak vela ludi padlo v zjade do opatky, a nie na tom "strasnom useku" .....

spadol som aj z Kojse aj pred sanitkou pred Opatkou - moja chyba - precenil som sa... aj v mojom veku sa este mam co ucit !
A znacenie ? chvilu nas zdrzalo v idcianskom sedle : bolo tam asi len vyznaceny krizik hore na zjazdovku, ale smerom dole nebol potvrdeny spravny smer.
A dlzku mi daval comp asi 56 km ?!
V stupani z Opatky ( siel som prvy raz a hned v takom tazkom terene - aj priemerne rychlosti tomu nasvedcuju ) som si povedal , ze uz nikdy viac, ale tesiim sa na dalsii rok !!! :roll:
29.06.2009 - 13:10:01
00
matt bol som tam len do 15:10
29.06.2009 - 13:17:55
00
:arrow: podla mna velmi vydareny pretek :) aj ked ma skoro sundal jelen.. nastastie sme sa vyhli a pokracovali obaja dalej :wink: chcem sa podakovej jednej pani.. ktora mi dala sol ..neviem ci sem chodi ale VELMI PEKNE JEJ DAKUJEM :D a o rok sa urcite stretneme 8)
:arrow: fotky su paradne :) niekde si mozte obzriet bicykle na ktorych sa jazdi... niekde aj jazdcov.. ja som spokojny :D
29.06.2009 - 13:32:02
00
hmm, 15:10...a taka 24 sa tam nenajde? :)
29.06.2009 - 13:39:20
00
Blato ?! mate nejaky trik ako ochranit oci pred blatom striekajucim pod okuliare Ja mam normalne chut nabuduce do takeho terenu zobrat blatniky :shock:
29.06.2009 - 13:48:08
00
za blatníky sa v blate hanbiť nemusíš :wink:
29.06.2009 - 13:49:43
00
hmm, 15:10...a taka 24 sa tam nenajde? :)


jedine ak 23 prepisem na 24 , ale to by nebolo ono :mrgreen:
29.06.2009 - 13:58:12
00
...este ze tam bolo ochotne osadenstvo a jedna pani mi dokonca dovolila utriet si okuliare do jej "hodvabneho spodneho pradla" :mrgreen: , aj napriek tomu ze jej manzel bol 2m od miesta cinu...


ano, tie tetusky na Lajoske boli perfektne, mne sa ospravedlnovali, ze nemaju sol, no ked som povedal, ze v nahorsom pripade sa pooblizujem, ponukli mi, ze mozem pooblizovat ich :)

pre mna to bol najtazsi maraton, ktory som dokoncil
kedze som domaci, s bludenim som nemal az take problemy, prvy okruh som isiel prakticky po pamati, casovo som sa na nom oproti minulemu roku aj napriek horsiemu terenu zlepsil o vyse pol hodiny...problemy nastali v druhom kole, ktore bolo kompletne nove...po lucnom zjazde nasledovali blatiste zvaznice, kilometre pribudali akosi pomaly, a ani znacenie trate nepridavalo na psychike...na jednej rozdvojke uplne chybalo, tak som sa intuitivne vybral rovno hore...nastastie ani nie po 100m som zbadal oprotiiducu skupinku-vtej chvili mi bolo jasne, ze tento smer je zly...po chvili patrania sme boli opat na trati a mne sa trochu dvihla nalada, kedze som sa netrapil sam...nasledovalo nekonecne stupanie na Lajosku, kde som minimalne polovicu tlacil...na dvoch poslednych pastorkoch retaz poskakovala a ani noham sa uz velmi nechcelo tahat...po Lajoske prisiel vytuzeny zjazd do Hylova, tam som si to pekne uzival, az kym som na polnej ceste vo vyse 40km rychlosti chytil defekt na prednom kolese...na prazdnom kolese sa dost blbo manevruje, takze som po niekolkych metroch urputneho boja hodil decentneho tigrika...kym som vymenil dusu, obehli ma traja bikeri a dostipalo zo 20 ovadov...nasledoval navrat na Jahodnu, ktory som uz nejako extra nevnimal, s vynimkou jedneho tiahleho vyslapu po luke, kedy na mna pekne pripekalo slniecko a zaverecnej rozbitej asfaltky z Vysneho Klatova...na Jahodnej som to este otocil na zaverecne slepe crevo, ktore po tych vsetkych peripetiach bolo skor ako za odmenu...aspon trochu singlaca, aj ked vacsinou dokopca...nakoniec to zo svojho pohladu hodnotim pozitivne, dosiel som, v podstate som ani velmi nezabludil a umiestnenie je uplne mimo akychkolvek predsavzati...

...neostava nic ine, len verit, ze si organizatori vezmu ponaucenie a buduci rocnik bude oznaceny na vyssej urovni, a tiez by som pekne poprosil, ci by nebolo vhodne po vzore Horala, ale aj dalsich maratonov, pockat s programom na jazdcov z dlhej trate, tym skor, ked je pocasie bezproblemove
29.06.2009 - 14:27:28
00
Myslim ze ohladom znacenia sa nikdy nezlepsia !!! V roku 06 som sa tiez zucasnil toho maratonu a napriek tomu ze som si na piatom km porezal uplne novu pneu ! Sitie a lepenie -30 min. aj som zmokol ale to mi nevadilo lebo sa mi vyborne slapalo az na predposledny vyjazd myslim ze isiel z Opatky aj te sa isiel v pohode . Na samom vrchu zmizlo zahadne znacenie tak sme asi 5-7 bikers isli po rozbahnenych stopach asi tak 1,5 km az sme stratily aj dobru vysku a tiez sme zacaly stretavat dalsich zbludilcov co sa vracaly spat ! Takze sumarum +5km naviac a prichod do ciela z opacnej strany :mrgreen: ! Nasledovala staznost atd... a ake bolo moje najvacsie prekvapenie ze ma 3 dni po zavode dodatocne DNF. :shock: :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: Stazoval som sa aj u riaditela zavodu ale marne a odpoved bola ze konal podla pravidiel UCI. Len skoda ze podla tych istych pravidiel UCI nebola znacena trat zavodu !! :evil: :mrgreen: Co k tomu dodat ? Nazor si kazdy dozaista urobi sam ! Od vtedy presli 2 roky a ja som uz nebol na ziadnom maratone !! :? :?
29.06.2009 - 16:34:00
00
keyboard_arrow_up