:D :mrgreen:
20.08.2009 - 14:07:14
00
Edit: Mudrlant čítal si aj dole pod člankom reakcie ?

nebodaj ti niekto stupil na otlak tak ako s Orbeou? :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll:
20.08.2009 - 14:20:29
00
Za dva dni nič, môžeš ich ale nechať aspoň tieto dva dni odýchnuť a v sobotu si prejsť GB v pohodovom tempe. A keby si náhodou pre bolesť nemohla...môžeš odstúpiť, o nič nejde.

Ja to tak určite pojmem, ak ma tie moje posrané kríže začnú pobolievať viac ako je únosné tak odstúpim....

Tak ako píše CraObs, myslím že si spomínala že si nesedela tri týždne na bicykli :idea:


tak tak, asi dam viac nez pohodkove tempo a uvidi sa co bude :)
20.08.2009 - 14:23:50
00
nebodaj ti niekto stupil na otlak tak ako s Orbeou? :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll:

Nié mám super náladu ! ;-)
1. dnešne km
2. 8,46kg
Poradím som si neni isty :-D
20.08.2009 - 14:27:23
00
Nié mám super náladu ! ;-)
1. dnešne km
2. 8,46kg
Poradím som si neni isty :-D
dnesne km? kolko si bol vonku? 4 a pol hod.? kolko km?
20.08.2009 - 14:44:38
00
Kompresné srandy používa mnoho športovcov, akurát, že ešte viac ich nepoužíva. Spomínaš Vabrouška - ten ide na to čoby dovozca sls3 pekne marketingovo. Obuje do nich Ospalého alebo Grandgirarda - ktorí dominovali svojim športom už predtým a na počudovanie bez podkolienok - no a potom sa niektorým môže zdať, že podkolienky miesto poriadneho tréningu urobia šampiónov aj z nich.

Naozaj nerád by som ťa oberal o fajn pocit z nosenia podkolienok, takže neviem, či ti mám prezradiť, že mám pocit hraničiaci s istotou, že keby si dal dnes najviac kilometrov v živote bez podkolienok žil by si, ba aj chodil.

Záleží už len na kritickom myslení (resp. myslení ako takom) ako kto od koho (predajcu, experta, atď) ktoré informácie, expertné, reklamné, alebo trebárs úplne drísty spracúva.


Naposledy upravil jasopeto dňa 20.08.2009 - 20:18:35, celkovo upravené 1 krát.

20.08.2009 - 14:52:00
00
Konečne som na pc. Dnes som nepracoval ale od rána bikoval :wink: Kilometráš nezverejním mnohý by sa pri mojom maxime schuti zasmiali a na vtipy tu máme vtipkár 8)
Ja návlekom verím na 100% bez nich by som dnes ani včera na bike nesadol kvoli bolesti nôh.
Ešte obrázok - Peťo Mosný (majster kadečoho) keď ho stretnem musím sa ho spýtať či je normálny keď vozí na nohách také oné šak jeden český doktor povedali že to kktina :lol:

Dúfam že je to on hehe
20.08.2009 - 15:54:01
00
pekná fotka nádejného triatlonistu s darčekom od sponzora.

OK, ja zasa pridám pekné video. http://www.youtube.com/watch?v=ckFvoGRPiCU špeciálne si pozrite úsek 4:26 - 4:45. potom si to pretočte na koniec a pozrite sa, či mal podkolienky víťaz minuloročného ironmana - ktorého myslím možeme označiť za momentálne najlepšieho triatléta vôbec.

ešte dodám, že v texte ktorý som linkoval sa nikde nepíše, že podkolienky sú kktina, ale že niekedy ich môže mať zmysel použiť a inokedy nie a tiež sa tam autor snaží vysvetliť prečo. toť vsjo.

ahojte v zmysluplnejšej diskusii :)
20.08.2009 - 21:12:17
01
Od sponzora sú tie návleky alebo bike :?: :lol:
20.08.2009 - 21:21:14
00
sponzor aj dres mohol dat nie? :twisted:
20.08.2009 - 21:26:48
00
Ok , nečital som cele tie keci p. doktora predsa len to bolo orientované na behanie a nás zaujíma športovanie po sediačky. Maratonci čo poznám kompresné ponožky nemaju radi , triatlonysti majú a cyklisti keď sa tam môžem nazvať ich má tiež rád. Dlhodobé osobne skúsenosti nemám.
Mimochodom ironman sa beží maratón možno je to o tom čo som písal vyššie...
Pozeral si predchvylou skok do výšky či jak sa to volá keď smysluplne riešime kdo kedy mal a nemal ponožky ? :-)
Lubik - Návleky neviem ,bike asi hej kedže jazdil aj barčo vyhral za Kellys racing .
Craobs - dres je rovnakej značky ako návleky .
20.08.2009 - 21:29:24
00
brunos: kompresne ponozky nemyslim, ze pomozu, ako si napisal, zalahnutie v usiach moze byt priznak, ze nieco nie je v poriadku. Moze to byt tlakom krvi .. (mne sa to prejavuje napr. inak :D)
Dovod, preco ked ides sam, sa to nestane je pravdepodobne v adrenaline, ktory zvysi pulz .. ak clovek ide sam, obvykle ide na nizsim tepe, aj ked ide v tempe, proste je to ine. Vyssi pulz ale znamena aj vacsie naroky na krvny obeh, spalovanie energie, vo svaloch, ale nielen to. Zalahnutie v usiach, hucanie/busenie v usiach a potom pripadne potemnievanie videnia v perifernom uhle videnia ale obvykle naznacuju, ze nestiha srdce. Chce to pulzmeter a sledovat. Je kludne mozne, ze jednoducho dokazes (co naznacuje fakt, ze zacinas s maratonmi) dupat ako mamut 1.5hodiny. Co je obvykle prave doba, kedy organizmus skonci s cukrami vo svaloch (pri Tvojej trenovanosti).
S jazdenim .. to je velmi tazko povedat. Vobec nie je dolezite kolko km jazdis, ale kolko jazdis hodin, ako casto jazdis, ake tempo jazdis, kedy jazdis ako, a kam jazdis kedy a ako :D
20.08.2009 - 21:40:48
00
Tak namiesto kecou ...
Ide v sobotu nejaký Trenčan (konnky ,šiko ... )na preteky alebo vačší výjazd a mal by záujem testnúť ?
20.08.2009 - 21:53:44
00
od stupavskeho som nebola na biku iba v utorok som dala na rozcvicku asi 8 km, a potom vcera....
budem dufat,ze do soboty sa to zlepsie resp. nevrati pocas preteku este v horsom... :roll:


Ja som si zase kolena na Stupavskom presilil :(

Skontroluj vysku sedlovky a nastavenie sedadla .. sedlovkove upinaky su strasne potvory, a sedadla zase sa zvyknu posunut dopredu, mohlo sa to stat na maratone ku koncu. Vysledkom je zmeneny posed a desne problemy. Staci niekedy polcentimetra znizena sedlovka.
20.08.2009 - 21:59:26
00
Jo a este sa niekedy zvykne povolit kufor na tretre :(
20.08.2009 - 22:00:00
00
keyboard_arrow_up