INTERSPORT Stupava trophy

28.07.2012 - 29.07.2012
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
_pali_66peter76tottiaJoNander13andyapoandywoodarmourBahnobonfobukoCraObsdakeyrasDomestikhirwilsiron.hidejamminjasopetoJohny1331kajus3KaskajaKefrinkenttaurKockakochhyluslMamutkomiloš.h636motiiMSHnomadoborpeter75PeterWPeto02Pulinorado.tilandysano.tSenorexp2000silvo824simon97sinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911xemanpetzuzu3011
Potom sa niet čo čudovať že ostatný,či už turisti alebo nezúčastnený bikeri sa na maratóny pozerajú ako na devastáciu a znečisťovanie lesa.

Kaskaja s tým neurobíme nič, vždy sa nájde zopár jedincov. Kvôli tomu musí organizátor po maratóne (nedá sa očakávať že okamžite v deň preteku) prejsť trať, odstrániť značenie a bordel.
30.07.2012 - 16:24:20
00
Kaskaja Neviem ci si zo mna robis teraz srandu, pretoze na tej trati tych chakacov moc nebolo, nevsimol som si ani jeden aj ked som sa teda prilis nezaoberal vegetaciou... ale to je jedno je pravdaa ze chakaacov tu mame pozehnane,.. ale hlavne by to chcelo novy plast :$
30.07.2012 - 16:39:16
00
Srandu si nerobím.Od štartu ako sa vojde do lesa sú naokolo vo výraznej miere agáty.Vôbec tam nieje problém dostať pomalý defekt a to je na nervy.
Aj keď ideš zo Stupavy smer Morava.(zrejme sa im tom okolí darí)
30.07.2012 - 16:46:12
00
žaloba aj keby nebola úspešná aspoň by arogantných org.trošku postrašila a keby sa našiel nejaký cyklista ktorý mal kolaps z dehydratácie a potvrdenú lekárom bola by iná zábava.
Pokial sa platilo 20e a za tieto peniaze nebolo zabezpečené to čo má byť tak sa to neda odbyť tým,že každý ide na vlastné riziko.Vlastné riziko je prilba a technika jazdy,ale nie povinná a v propozícíach uvedená občerstvovacia stanica.
30.07.2012 - 16:59:35
00
na trati aj v cieli som organizatorom povedal svoje...aj ma to stvalo (asi hodinu)...ale toto snad uz nemyslite vazne ??? jedna sa o amatersky pretek a kazdy by mal mat zdravy usudok a byt schopny triezvo uvazovat a "vzdat" to ked to nejde...sam som vodu nemal (105 km)...hned som vedel ze je zle kedze na toto si moje telo v takom teple absolutne potrpi...tak som jednoducho zvesil nohy a rozumne sa doplazil do ciela...z chuti som im vynadal ale zalobu ??? :tmi:
30.07.2012 - 17:54:45
00
Kaskaja No moze byt, fakt som sa nepozeral.... a presne taky pomalicky som dostal...
30.07.2012 - 19:43:02
00
pgter trať bolo pekná vdaka prírode nie oragnizátorom,ano keby o bol lokálny no name pretek, tiež by som sa nespoliehal na občerstvoivačky, pri jednom z najdrahších štartovných na sloevnsku a zardení do IMS, by mali by ť na urovni aspn ako na orave, či fatrane.značenie zatila na sk len 1 mtb fatran a orava, napr v rakusku sa zabludiť nedá lebo všetky nespráven smery su uzavrete pasakou a este je tam aj regulovčíkl a všetci povzbudzuju,všetkcýod prveho až po posledneho...na rok asi pojdem zas ale s plnou polnou:)
30.07.2012 - 19:53:41
00
http://www.faxcopy.sk/hviezda-faxcopy
tu sa volakto snazi robit biznis v style sportografu :lol:
30.07.2012 - 21:34:11
00
Keby radsej spravili vyhladavanie podla cisel ..

Odporucam sledovat aj diskusiu na : http://www.stupavskymaraton.sk/diskusia/ je az zarazajuce, co dokazu niektori ludia popisat :)
30.07.2012 - 21:43:29
00
To ma dostalo, 2 eura za fotku, sam seba aby som si kupoval to uz co je....
30.07.2012 - 22:02:26
00
s tým neurobíme nič,

prave TO je ten problem... spôsob myslenia
musi sa najsť prvy organizator,
ktory najde odvahu a diskne jedneho dvoch, ktorých nachyta pri robení bordelu a razom sa "zmeni myslenie niektorych športovcov" v lese
30.07.2012 - 22:09:48
00
Čo chcete od Blavákov ktorý chcú na vás len zarobiť a vyžmýkať Vás až do špiku.Arogancia zapadoslovákov nemá hraníc.Trebalo ísť do Málinca. Vľúdní ľudia , vody čo hrdlo ráči , ochota na občerstvovačkách perfektná , a hlavne bohatá aj za málo peňazí sa dá robiť perfektný maratón ,ak sa robí z lásky, nie pre biznis.
30.07.2012 - 22:13:36
00
Keby radsej spravili vyhladavanie podla cisel ..

Odporucam sledovat aj diskusiu na : http://www.stupavskymaraton.sk/diskusia/ je az zarazajuce, co dokazu niektori ludia popisat :)

Nechapem naco sa snazia konkurovat sportografu, ked oni to uz maju premakane do detailu. Mali zavolat radsej ich ;) 2 eura za foto je vcelku dost, ale sportograf pyta myslim rovnako.

K tej diskusii - isty pan Piekov tam fakt exceluje - uz chysta hromadnu zalobu na organizatorov ze nebola voda - ak by sa tu chcel niekto pripojit - ze Triki - tak ho treba kontaktovat. ;)

Este k tomu moderatorovi sa vyjadrim aby som pouzil jeho vlastne slova - bol to pekny "trotl" ten jeho suterenny humor uz fakt narazil na uplne dno.. :swear: na dalsiu akciu prosim uz tuto skrachovanu existenciu nevolat! :x
30.07.2012 - 22:14:31
00
Čo chcete od Blavákov ktorý chcú na vás len zarobiť a vyžmýkať Vás až do špiku.Arogancia zapadoslovákov nemá hraníc.Trebalo ísť do Málinca. Vľúdní ľudia , vody čo hrdlo ráči , ochota na občerstvovačkách perfektná , a hlavne bohatá aj za málo peňazí sa dá robiť perfektný maratón ,ak sa robí z lásky, nie pre biznis.

alfireto to si hodne prehnal.
V okolí BA máš dnes štyri mtb maratóny a na zovšeobecnenie "prešlapov" jedného na všetkých je potreba veľkú AROGANCIU. :n:
(ja som bol v Málinci)
30.07.2012 - 22:22:22
00
kto by chcel za 2eury fotku ako tlačí bicykel do kopca alebo prekračuje potôčik tak na faxcopy.sk sú fotky :D :D :D Ten brod potoku nebol idealny , kedze sa slo hned prudko do kopca a viacerí tam zosadali tak som zosadol aj ja. Kupil by som si tú fotku mozno jedine vtedy ak by ma zachytila v peknom detaile ako zjazdujem ten brod ale tie fotky majú aj tak priemernu kvalitu nehovoriac o momente záberu. No nic, takto sa robi business na Slovensku resp v Ba.
30.07.2012 - 22:23:48
00
keyboard_arrow_up