INTERSPORT Stupava trophy

28.07.2012 - 29.07.2012
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
_pali_66peter76tottiaJoNander13andyapoandywoodarmourBahnobonfobukoCraObsdakeyrasDomestikhirwilsiron.hidejamminjasopetoJohny1331kajus3KaskajaKefrinkenttaurKockakochhyluslMamutkomiloš.h636motiiMSHnomadoborpeter75PeterWPeto02Pulinorado.tilandysano.tSenorexp2000silvo824simon97sinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911xemanpetzuzu3011
Nechapem preco sa to stale riesi, co komu brani trenovat tolko kolko napriklad Barenyi, nepoznam jedineho profika ktory by jazdil CMS, su len ti, ktori trenuju poctivo a ti ktori sa vozia, to bude ten hlavny rozdiel.

Jedine, co sa mne nepaci je, ked ma niekto natrenovane x km, tak ide na kratku trat len aby za kazdu cenu vyhral
07.08.2012 - 09:10:49
00
misopetrovic už sa to tu stokrát preberalo.
Buďme konkrétny, vymenuj kto je na Slovensku profík v mtb. Ja viem len o Filipovi Polcovi.


...a Janka Stevkovie nie je profik?

...z mojho pohladu je potom aj romanx aj tmax aj dynatom aj asi 50% ludi odtialto profici
07.08.2012 - 09:18:27
00
...konecne fotkyyyy na stranke stupavskeho maratonu...
...idem sa v tom pohrabat :)
07.08.2012 - 09:32:05
00
...a Janka Stevkovie nie je profik?

...z mojho pohladu je potom aj romanx aj tmax aj dynatom aj asi 50% ludi odtialto profici


Neviem ci tu nieje niekde tato tema...ja osobne rozlisujem 3 kategorie sportovcov v ramci Slovenska:

1. hobby sportovci, ktori sportuju pre vlastne potesenie, vsetko si platia, obcas sa zucastnia nejakeho hromadneho zavodu, ale nemaju ambicie na vitazstvo

2. amater sportovci, ktori sportuju v ramci klubu, klub im mozno zapalti nejake startovne, su registrovani, pravidelne sa zucastnuju pretekov slovenskeho pohara a inych s ambiciou vyhrat

3. profi sportovci, ktori zacinali ako amateri, ale dostali sa na taku uroven, ze vacsinu zavodov vyhravaju, zucastnuju sa mediznarodnych sutazi, dostavaju nejake peniaze od statu na pripravu alebo maju sponzora, ktory im zabezpeci material


Ako som uz raz pisal. V bezeckych pretekoch ako naprikald Devin-BA ci Night Run sa pravidelne zucastnuju dokonca aj zahranicni profici a nikomu to nevadi. Zvysuje to atraktivitu zavodu a ludia sa tak mozu porovnat s najlepsimi. Cize podla mna je to len dobre, cim lepsi zavodnik sa postavi na start tym kvalitnejsi to je pretek. Len nech potom ti kvalitni pretekari nenadavaju na hobikov, ze im zavadzaju, lebo to by ma nahnevalo.
07.08.2012 - 10:08:50
00
trochu OT : keby sem prisiel Kulhavy, Absalon alebo Sagan, tak by sa tam vsetci nahrnuli, aby sa mohli porovnat, preco sa teda nechcu porovnavat s tymi ktory tam su ? Realne pomozu niekomu tie 3 miesta vo vysledkoch ?
07.08.2012 - 10:28:48
00
prave som to chcel dopisat, ze keby dosiel Sagan do Stupavy, ze ci by nanho tiez nadavali ze im vyhral 1. miesto :-)

Mne pripada zbytocne to mnozstvo kategorii, do 30, do 40... potom neviem kolky som naozaj skoncil (ak neije vypisane absolutne poradie), ked som v kategorii 10-ty, ale predbehlo ma dalsich 50 starsich. To potom nema ziadnu vypovednu hodnotu. Spravil by som len 3 kategorie a hotovo. Juniori, Muzi a Veterani.
07.08.2012 - 10:30:23
00
Jo, som v 1. skupine! :lol:

PS: Pindať treba vždy na niečo.
07.08.2012 - 10:38:20
00
... Spravil by som len 3 kategorie a hotovo. Juniori, Muzi a Veterani.[/quote]

feministky ta budu mat isto rady...
07.08.2012 - 10:40:56
00
niektori asi jazdia iba kvoli cenam a aby mohli povedat, ze boli treti, aj ked realne mozno 75.

Aj za tie ceny, co sa tu nadavalo, to fakt niektori jazdia kvoli cenam ? Na niekotorych maratonoch vitaz nedostane nic, len pohar, diplom, v stupave taska aj ked s nepotrebnymi vecami, ale bola, v svetovom pohari tiez nedostanu igelitku so "suvenirmi" bud chcu ludia jazdit a prekusnu tie nedostatky alebo si vzdy nieco najdu a budu vecne nespokojni a nadavat na vsetko a vsetkych, aj tak sa neda vyhoviet vsetkym.

A to mnozstvo kategorii .. Par rokov dozadu ( 4-5 r ) nebolo tolko kategorii a ludia boli spokojni, za chvilu budu niektori nespokojni a budu chciet kategoriu 20-25, 26-30, potom podla vysky, vahy, vzdialenosti ucastnika ..
07.08.2012 - 10:50:47
00
ono ľudia používajúci termín "profík" tomu zvyčajne ho*** rozumejú...všade inde jazdí elita všetko a nikomu to nevadí...len u nás tá elita neexistuje...
07.08.2012 - 10:55:20
00
... Spravil by som len 3 kategorie a hotovo. Juniori, Muzi a Veterani.


feministky ta budu mat isto rady...[/quote]

no veruu...cccssss.........co to? baby nikde? :o ;(
07.08.2012 - 11:23:34
00
niektori asi jazdia iba kvoli cenam a aby mohli povedat, ze boli treti, aj ked realne mozno 75.

Aj za tie ceny, co sa tu nadavalo, to fakt niektori jazdia kvoli cenam ? Na niekotorych maratonoch vitaz nedostane nic, len pohar, diplom, v stupave taska aj ked s nepotrebnymi vecami, ale bola, v svetovom pohari tiez nedostanu igelitku so "suvenirmi" bud chcu ludia jazdit a prekusnu tie nedostatky alebo si vzdy nieco najdu a budu vecne nespokojni a nadavat na vsetko a vsetkych, aj tak sa neda vyhoviet vsetkym.

A to mnozstvo kategorii .. Par rokov dozadu ( 4-5 r ) nebolo tolko kategorii a ludia boli spokojni, za chvilu budu niektori nespokojni a budu chciet kategoriu 20-25, 26-30, potom podla vysky, vahy, vzdialenosti ucastnika ..


Ze "len" pohar :mm: , uz sa mi stalo, ze za 1. miesto si dostal len tu igelitku s blbostami, tot vsio, keby aspon ten pohar na pamiatku a cislo popripadne, takze mne by osobne bohato stacil "len" pohar ;-)

A za ti kaegorie, vyhovuje mi rozdelenie napr od 18-29, 30-39....pretoze aj pri muzoch aj pri zenach su vykonnostne rozdiely.... a je tak o nieco vacsia pravdepodobnost, ze by si mohol vyhrat :)
I ked to nie je pre vsetkych priorita, ale keby motyka vystrelila... kto by sa nepostesil, zeee? :$
07.08.2012 - 11:31:07
00
okolo Ba nedávno boli elita samostatne rovnako ako aj na ružinovskej časovke,to ma napadli tieto preteky...nič viac.To vekové rozdelenie si myslím,že je v pohode.
07.08.2012 - 14:02:16
00
Naucit sa jazdit pre seba a sebaprekonavanie nie je lahke.V podstate,len preto sa zucastnujem pretekov. Na to nepotrebujem ani pohar,ani bike za 5litrov.
07.08.2012 - 15:36:20
00
Komplet odznacenie bolo total uz vo stvrtok, den pred terinom a presne podla planu.
Ak sa neskor nahodou este objavy nejake nove akoze nase znacenie, tak to bude potom od ineho organizatora ineho Stupavskeho maratonu :-(

Uz som tu nechcel pisat k maratonu, ale tak na toto este musim zareagovat.
V nedelu 5.8. bol este usek Baba-Pernek po modrej znaceny faborkami Intersport (videl som aspon 6) a aj cedulku som tam videl. Konkretne je to strmy usek od tej horarne v udoli po sedlo Baba - parkovisko. Vid obrazok. Mozno aj ine casti ale tadial sme nejazdili.
Ak by bola jedna zbludena faborka tak ju zoberiem a vyhodim ale videl som ze je to neodstranene znacenie - tak to radsej necham na povolanu osobu.
Takze neviem co chces zase naznacit ze niekto to po vas akoze znova oznacil?
Radsej si prever od kompetentnych ze ci ten usek naozaj odznacili a nehadz to zase na "ineho organizatora".
Ja viem co som videl - a to bolo neodstranene znacenie 105km trate Stupavskeho maratonu 2012.

Prílohy:

baba.jpg
baba.jpg 40.35 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2012 - 16:34:39
00
keyboard_arrow_up