Kliknutím prejdeš na
www.welovecycling.com
Reklama

LAPIERRE Fatranský MTB maratón

05.06.2010
2. kolo - Valašsko-Považská MTB séria (CZ-SK)
5. kolo - Cyklomaratónska MTB séria (SK)
MTB - maratón
Stráňavy pri Žiline (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (20)
CraObsGreywolfGwendolynInstinctmorgenJaniakkirikubasLakynoMarianSUPmilsuoborRaverrichardleRoanLVSp4joStictritolunigenaVALE 46vankes
ja len oznam pre východniarov kvôli doprave.zapnite si najprv TA3 kým sa niekam vyberiete.okrem zosuvu časti železničnej trate do hornádu v kostoľanoch sa v malej lodine zosunul svah na dve koľaje a z ďalších dvoch strhlo trakčné vedenie.železničná doprava zastavená zatiaľ do dnešného večera do 17:00.cesta z košíc do prešova je neprejazdná aj po diaľnici aj cez dediny.cesta z košíc do spišskej tiež neprejazdná.

Život je o prioritách.
BAJKLANDO ;-)

04.06.2010 - 14:50:08
kropicka napísal:
Chcel by som so sa spytat niekoho povolaneho ci je tatrat vobec zjazdna a ci sa to vobec bude dat prejst bez zniceneho bicykla. Som z daleka velmi som sa tesil ale fakt neviem ci to stoji zato tam zajtra ist. dikes

Určite prejdeš bez zničeného biku. Zašpinený ale bude. Už od obeda v Žiline - Stráňavách je teplý slnečný deň a čosi sa do zajtra presuší. Povodne ani zosuvy pôdy tu v okolí nie sú. Jediné čo bude zaujímavé sú časti lúk pri Trnovom, za Višňovým do Turia popod Bukovec a záver trate za Kolibou Strečno s lúkou Kostitras. To je podmáčané, v sobotu v tréningu sme to prešli, vrátane celej trasy Mediano 46 km. Určite sa to nedá zrovnávať so Súľovom minulý rok, mokro bude, ale nad hlavami máme zajtra slniečko :sun: a teplotu 21 stupńov. Neprezúvam plášte, beriem plastové blatníčky. Radím trocha opatrnosti hlavne pri zjazdoch do Strečna, dolu zjazdovkou vo Višňovskej doline a pre "dlhých" Vrútocká strana. A hlavne, buďme zajtra na seba tolerantní, už teraz je rekordný počet prihlásených.

Prílohy:

Majo a Robo v Turí.jpg
Majo a Robo v Turí.jpg 222.51 KiB 1 289

naj... odpružený MTB veterán
Merida Ninety-Six HFS 1000-D

04.06.2010 - 16:16:38
hlavne nafasovať na občerstvovačkách luďom nejaký olej by som poprosil ak by sa dalo :angel:
voda a blato robia divy :@

CHUPACABRA :devil:

04.06.2010 - 16:45:33
ja by som poprosil nafasovat ludi ,ze ked sa ich opytam, budu mi vediet povedat kadial ist :lol:
04.06.2010 - 17:03:26
S blúdením teda problém rozhodne nebudeš mať ;)

Divina Racing Team
http://drt.sk
http://sk-sk.facebook.com/DivinaRacingTeam

04.06.2010 - 17:05:28
Vidím to tak, že zajtra sa bude predsa len prášiť, cestou do Martina som skoro chytil úpal :lol:

Inak je poreba predložiť papierovú prihlášku, pre istotu som si ju vytlačil, ale zabudol som ju doma :@

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

04.06.2010 - 17:07:08
netreba.. len sa skomplikuje hladanie.. ale keď vieš číslo pridelené cyklo-sao-m tak ťa nájdu rýchlo..

CHUPACABRA :devil:

04.06.2010 - 17:39:20
bike pripraveny, veci zbalene, hura na fatrac rano o 7mej :rock: \
idem na jedno motivacne :beer:
ked je tak nadherne teplucko a jasno :sun: \o/ :party:
04.06.2010 - 18:11:28
v BS doobeda :rain: poobede us konecne :sun: :sun: :sun: :) len ma ta zmena nejako zblbla :) takze zajtra rano o 7:00 start z domu.... takze see you on line :rock: :rock: :rock:

....BKT...
strava konto: http://app.strava.com/athletes/488854

04.06.2010 - 18:22:50
Kde je vlastne start pretekov? Podla propozicii by to malo byt pred obecnym uradom v Stranavach, podla mapy a aj podla GPS zaznamu mi to ukazuje horny koniec Visnoveho.
04.06.2010 - 18:30:16
coco napísal:
ja len oznam pre východniarov kvôli doprave.zapnite si najprv TA3 kým sa niekam vyberiete.okrem zosuvu časti železničnej trate do hornádu v kostoľanoch sa v malej lodine zosunul svah na dve koľaje a z ďalších dvoch strhlo trakčné vedenie.železničná doprava zastavená zatiaľ do dnešného večera do 17:00.cesta z košíc do prešova je neprejazdná aj po diaľnici aj cez dediny.cesta z košíc do spišskej tiež neprejazdná.

no hej :^) .Idem pokade sa dá autom a zvyšok na biku rovno do ciela... :lol: nech to stihnem :o: .bude pekne :sun:

kategory TIR- 102 kg
HT-Merida TFS 500+epicon 100" Lod.

04.06.2010 - 18:34:19
yojo napísal:
Kde je vlastne start pretekov? Podla propozicii by to malo byt pred obecnym uradom v Stranavach, podla mapy a aj podla GPS zaznamu mi to ukazuje horny koniec Visnoveho.

Štart pretekov je na námestí v Stráňavách pri obecnom úrade a pošte, v strede je pamätník.
Olejničku si schovajte do vačku a o vyznačenie nemajte strach. Pred nami idú dlháci a my ideme v ich stopách.
Uvidíme sa zajtra na štarte, na trase alebo na kúpalisku :sun: .

Prílohy:

Maratón 2009, TIRáci.jpg
Maratón 2009, TIRáci.jpg 208.37 KiB 1 100

naj... odpružený MTB veterán
Merida Ninety-Six HFS 1000-D

04.06.2010 - 21:35:02
Možno už trochu neskoro, ale profil trate na ofic. stránke mi nič nevravel, nevedel som, kde je čo. Ak by to niekomu pomohlo:

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

04.06.2010 - 21:49:56
CraObs napísal:
netreba.. len sa skomplikuje hladanie.. ale keď vieš číslo pridelené cyklo-sao-m tak ťa nájdu rýchlo..

Dnes som sa dozvedel že nemeria Richter VOS-TPK, ale Štancel, snád to pojde hladko.
04.06.2010 - 22:03:29
janosik na tomto maratóne nezablúdiš. Tu to býva značené špičkovo. Na rozdiel od niektorých maratónov. ;)
04.06.2010 - 22:21:23